Haydi Ankara 15 Kasm'da buluuyoruz, yeter bu hasretlik, ben sizi ok zledim:=)...

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.293
0
61
MERHALAR ANKARANIN EN SÜPER KIZLARI:lepi:
YETER BU KADAR ARA BEN SİZLERİ ÇOOOOOOK ÖZLEDİM:1hug::asigim: BULUŞALIM GAYRİ:lepi:

15 KASIM PAZAR GÜNÜ BAŞKENT ÖĞRETMEN EVİNDE B KATINDA, YANİ EN ÜST KATTA BULUŞUYORUUUZkaydirigubbakcemile5

HAYDİ ŞEKERLER YAZDIRIN İSİMLERİNİZ,İ BEKLİYORUM HEPİNİZİkaydirigubbakcemile5:sm_cool::teytey::dance:

YER; BEŞKENT ÖĞRETMEN EVİ B KATI 8EN ÜST KAT)
SAAT; 13:00-17:00 ARASI
TARİH; 15 KASIM PAZAR GÜNÜ

GELENLER;alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
1-KALİMERA
2-DİLEK52
3-NAM
4-NRSNMK39
5-GİRDAP
6-YAMİSİN
7-SERSERİÇİÇEK
8-
9-
10-
11-
12-
13-
14-
15-
6-
17-
18-
19-
20-
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

sağol organizatörler kraliçesi gardaşımmmmmmmmmmkaydirigubbakcemile5ŞenizŞeniz:sm_cool::teytey::dance:a.s.:nazar::nazar::enbuyukkk:

KIZLAR SİZE BİR MÜJDEM VARkaydirigubbakcemile5:lepi:

BİZİM TATLICADIMIZ VARYA BİRAZ ÖNCE ONU ARADIM BULUŞMYA GELİRMİSİN DİYE,
AMA GELEMEYCEKMİŞ ÇÜNKÜ İŞE GİRMİŞ, BU ARADA DÜN AHMİLE:CüvCüv: OLDUĞUNU ÖĞRENMİŞ:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile5:teytey::sm_cool::dance: YANİİİİİİ TEYZE OLUYORUZ KIZLAARRR kaydirigubbakcemile5:lepi:

ÇOK SEVİNDİM CADICIM ÇOOOOOKKK, ALLAH RAHAT VE HUZURLU BİR HAMİLELİK NASİP ETSİN İNŞALLAH:Saruboceq:
TEK AVAZDA KURTULURSUN İNŞALLAH, ANASINA BABASINA, VATANINA MİLLETİNE HAYIRLI BİR EVLAT OLSUN :1hug:a.s.

rz_fDDB.jpg

iyi akşamlar organizatör ler kralacesiiiii
eeeeeeeeeeeeeee yine buluşma var galiba ne güzel ya olmak var olmamak var ankarda grip var ne olacak şimdiiiii bahene herşey şaheneee gelemem gelemem ama sizi ozledimmm:)
----------------------------------------:emir_bebek:-TATLICADIMIZ teprikler canım ananlı babalı büyütmeyi nasip etsinnnnn allahım :ecrin_bebek:

eeeeeeeeeeeeeee yine buluşma var galiba ne güzel ya olmak var olmamak var ankarda grip var ne olacak şimdiiiii bahene herşey şaheneee gelemem gelemem ama sizi ozledimmm:)
----------------------------------------:emir_bebek:-TATLICADIMIZ teprikler canım ananlı babalı büyütmeyi nasip etsinnnnn allahım :ecrin_bebek:

Hani gelecektinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:umursamaz::eek:lmaz::kızgın::1no2:KüstümmmmmmmmmmCADIARZU

jakuzi yoksa ben gelmem havatacaksınızdimi banane ben jakuzi isterim mıhtarrrrrrrrrrr duydunmu :ecrin_bebek:

cuma8km7.jpg

GÜNAYDIIIIIN ŞEKERLER HAYIRLI CUMALAR CÜMLETEN:Saruboceq:

BANA ÖLE GLİYOKİİİİİİİ SEN BİZİ KANDIRIYOSUN:uhm: HEP BİR SONRAKİNE GELECEM DİYOSUN AMA EKİYOSUN BİZİİİ

HAAAA ANLADIIIIM HANİ SEN KAYNANASINYA, KAYNANA OLDUNYAAAA
EEEE YAŞLANDIN GARİİİ GELEMEZSİN SEN, HAKLIIN CANIM kaydirigubbakcemile5:lepi:

aaayy brnde annkaralıyım.........
kızlarrr çok sewindimmmm.
MELİSCİĞİM GELİRSEN ÇOK MUTLU OLRUZ CANIM:1hug: BEKLERİZ CANIM BENİİM:asigim::1hug:

Hani gelecektinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:umursamaz::eek:lmaz::kızgın::1no2:KüstümmmmmmmmmmCADIARZU
APLAM BU ESMER KAYNANA OLUNCA YAŞLANDIYA GELEMEZ O ISRAR ETME:roflol:

BİZİM GİBİ GENÇ VE DİNÇ DEĞİL Ohihoyyyt:sm_cool::teytey::dance:kaydirigubbakcemile5

jakuzi yoksa ben gelmem havatacaksınızdimi banane ben jakuzi isterim mıhtarrrrrrrrrrr duydunmu :ecrin_bebek:

ABLAM JAKUZı ıSTERDE BEN MIKTAR OLARAKTAN YAPMAMMIIIIIIII:lepi: CAKUZı SENıN KÖPEĞıN OLUR ABLAM BENııMopuyorumnanaktan,
SEÇ BEĞEN AL HANGıSıNı ıSTERSEN:lepi:

2033jakuzi20smallam9.jpg
jakuzi.jpg

BAK BENıM FAVORıM BU APLAM :lepi::roflol::roflol::roflol:
turklerin-jakuzi-keyfi_628200762252PM.jpg

Son düzenleme:
YADA BUNA NE DERSİN ABLA kaydirigubbakcemile5
www.manzara.be_-_Bebek_legende_jakuzi_keyfi_yapyor.jpg

Son düzenleme:
X