Hayattan umudu kesmis durumdayim

Cok tesekkur ederim anlamissiniz beni kurtaja neden olan eskiden suregelen durumlarim bi de buna kurtaj uzuntusu eklenice tam kotu oldu.norolojiye de gitmeyi dusunuyorum cunku kafamin ici sanki bos calismiyor uyusmus beynim

En son lise yillarimda gitmistim agir depresyon demisti bi dahada gitmedim.sonrada kurtaj olayindan sonra simdi 10 gun once gittim psikiyatriye psikologada gidiyorum fakat bende farkindayim basit olmayan biseylerim var bende ugrasiyorum ama psikiyatri suanlik tam bisey demedi depresyon dedi sadece.norolojiye gidecem birde

Kizim iyi gercekten iyi bakmaya calisiyorum sadece ben surekli agliyorum kurtaj aklima geldikce o zaman oda uzuluyor uzulme diyor bende o anda gulumsuyorum sonra baska odaya gidip agliyorum .oyun oynuyorum disariya cikartiyorum ama icim cok buruk illaki hissediyor farkindayim.ama diger bebeginde acisi unutamiyorum .herseyin farkindayim fakat uyarlayamiyorum yasantima

keşke o zaman devam etseymişsiniz. bu kadar derin ve geçmişi uzun bir duruma hemen teşhis koyamazlar. devam etmeniz lazım düzenli. ilaçtır, alıştırmadır doktorlar ne derse yapın. belli ki içten içe arayıştasınız. burada herkes iyi niyetle size yönlendirme yapıyor, emin olun düzenli takip size iyi gelecek.
bir arkadaş daha yazmış siz senelerdir yaşıyorsunuz bunu, bir haftada teşhisi tedavisi mümkün değil.
nasıl 2 senede alınan 30 kilo 2 günde verilemezse sizinki de öyle.

Evet farkindayim cok saolun pes etsemde bazen bende iatiyorum duselmek kim ister ki benim gibi yasamak ot gibiyim resmen sifir hissiyat sadece aci cekme hissi.tesekkurler yorumunuz icin.ins su pandami biraz azalsa kendi memleketimde daha ayrintili sekilde tekrar gidecem doktora simdilik burda ne yapabilirsek

Sizin durumunuz kürtajla ilgili değil. Bahaneniz olmuş gibi. Elinizdeki çocuğa daha iyi bakamazken bir tanesini daha doğurmak sizi yıllarca sürecek depresyona sokardi.
Kendinize sebepler bulmaktan vazgeçin. Durumunuzu kabullenip gerekirse ilaç kullanarak dizelin.

Sadece kurtaj degil ben zaten eskiden suregelen bisey oldugunu belirttim kurtajla beraber tam kotulendim .emzirme bitene kadar psikolog sonra ilac tedavisi baslayacak psikiytrist

Öncelikle merhabalar ben kadın değilim, internet sayfası açtığımda sitenin reklamını gördüm konuda sizin açtığınız konuymuş bu sebeple sadece buraya yazmak için üyelik açtım, 5 haftalık demişsiniz kalbi atıyor demişsiniz bunları nereden öğrendiniz bilmiyorum ama 5 haftalık çocuk değiniz rahme tutunmuş solucan görünümünde parmak kadar et parçasıdır kalbi de yoktur dinen ruhu da üflenmemiştir, güldüğünüz de size çıkışan o içinizde ki sese bir azar basıp hali hazır da doğmuş çocuğunuzla ilgilenin,hayattaki güzellikler ve olumlu şeylere odaklanmanızı öneririm, tekrar söylüyorum 5 haftalık bebek bebek değildir rahme yeni düşmüş parmak kadar cansız ruhsuz et parçasıdır siz ilaçlarınızı almaya devam edin ve hayattaki güzelliklere odaklanıp ailenizle güzel anılar yaşanmışlıklar biriktirin umarım kendinizi toparlarsınız.

Benim icin uye olup ugrasmissiniz tesekkurler.internette yaziyor kalbi atmaya baslamiatir ama ultrasonda duyulmaz diye.beni teselli etmek icin yazmissiniz saolun ama inanin ne olursa olsun oda benden parca acimi hic bisey hafifletmiyor diger cocuguma ilgi gosterme konusunda haklisiniz .siz nerden biliyorsunuz bunlari doktor musunuz

Parmak kadar et patcasidir o kadar buyuk mu benim okudgum kese mercimek kadar bebek ise icinde hashas tanesi kadar ve kalbi atmaya baslamistir yaziyor instagramda bi cok dr nin sitesinde bu sekil yaziyor

5. haftadaki kas kasılmalarıdır hanımefendi, sinirler de kasılır 5 hafta da civciv mi bu saksıda ki çiçek 5 haftada büyümez 5. hafta rahim de bir solucandan hallice olur, gerçek anlamda kalp atışından bahsedebilmek için 12 haftaya kadar bir süre gerekir, 5. haftada parmak kadar istemsiz kasılan bir et parçası hepsi bu yani aldırdığınız henüz çocuk denile bilinecek birşey değil kaldı ki pisikolojik sorunlarınız da varmış vardır bir hayır, sen bundan sonrasına bak henüz rahim de ki et parçası için intihar filan gibi şeylere kendini şartlayıp sebepsiz yere kendini de mahvetme evladının hayatınıda.

Mune ablacığım beyfendi dertlesmeye gelmişmiş.

Saolun benim icin yazmissiniz uzuntumu asla hafifletmedi ne olursa olsun oda benim yavrumdu diger evladim hakkinda haklisiniz onun icin hersey.bu arada,bende bilmiyordum ama buraya yazmaniz yasak erkek uyeler olmuyor

Psikolojik destek alıyor musunuz gerçekten yoksa kızmayalım diye mi söylüyorsunuz? Aylardır aynısınız hiç değişme yok daha da kötüye gidiyorsunuz

Siz ne diyorsunuz kalbime acip baktiniz mi yeter artik yargilar yargilar.....Ben yazdim 40 bin defa evet kotuydum kotu oldugum icin kurtaj oldu.kurtajla diger yavrumu kaybettim pismanim uzuluyorum unutamiyorum daha net nasil anlatabilirim

Psikolojik destek alıyor musunuz gerçekten yoksa kızmayalım diye mi söylüyorsunuz? Aylardır aynısınız hiç değişme yok daha da kötüye gidiyorsunuz
Psikiyatriye gittim cnm 2 defa suanda psikologa gidiyorum 10 gun sonra 2.gorusmemiz var.ara ara iyi oluyorum sonra tekrar umudumu yitiriyorum.bugunde duygu patlamasi yasadim actim postu.ama burdaki cogu insanda duzeldim bitti dememi bekliyor sanirim ben yillardir kotuydum ustune kurtaj daha da yikti beni ben nasil hemen iyi olurum ki evet ugrasiyorum ama pes etmemde oluyor umutsuzlukta oluyor.asla yalan soylemem gitmedigim halde gittim der miyim neden boyle dusunuyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…