Hayatin bana yaptiği en kötü süpriz....ömrümü aldi benden..

BASAK0402

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
238
0
MALESEF BEBEĞİMİZİ ALDI BİZDEN HAYATIMIN EN KÖTÜ GÜNLERİYDİ. 15 GÜNBOYUNCA ÖYLECE CANSIZ KALMIŞ İÇİMDE BEBİŞİMİZ. BEBİŞLERİNİZLERİNİZE HAYIRLISIYLA SAĞLIKLA KAVUŞMANIZ DİLEĞİYLE.BİZE NASİP OLMADI AMA...ALLAH HEPİNİZİ NAZARDAN SAKLASIN HEPİNİZİİİİİİİİsenağlama

canım allah sabrını versın
ınsa allah en kısa zamanda kendını toparlayabılmen ve saglıcakla kucagına bebısını alabılmen dıleklerımle

canım çok geçmiş olsun......
bende 17 haftalık bebeğimi ölü doğurmak durumunda kaldığım için acını anlıyorum...
Allah sana sıhhatli,sağlıklı evlatlar nasip etsin

Allah sabir versin...
Hayirlisi olsun allah dahada beterinden saklasin. Inşallah en kisa zamanda tekrar anne olman dileğiyle...

çok çok kötü, Allah sabır versin, yani 15 gün boyunca cansız bir bebekle yaşamışsın, hiç mi belirti vermedi, kanama leke, ya da kramplı ağrı şeklinde,,,

Yine şükür et ki gebelik zehirlenmesi yaşamamışsın, evet bu bebeğin cennete gitti, ama sen sağlıklı oldukça yeniden denersiniz.. Ben de şubat ayında yaşadım aynı acıyı, 6 gün içimde yaşamış cansız bedeni,,

çok çok kötü, allah sabır versin, yani 15 gün boyunca cansız bir bebekle yaşamışsın, hiç mi belirti vermedi, kanama leke, ya da kramplı ağrı şeklinde,,,

yine şükür et ki gebelik zehirlenmesi yaşamamışsın, evet bu bebeğin cennete gitti, ama sen sağlıklı oldukça yeniden denersiniz.. Ben de şubat ayında yaşadım aynı acıyı, 6 gün içimde yaşamış cansız bedeni,,

malesef cnm hiç belirti vermiyormuş. 15 gün sonra koyu renkli kanama belirtisini verdi

allah sabır versin..cok zor bır sey olsa gerek...peki sebebi neymiş yanı bı bebk anne karnında neden ölür..

canımsın ALLAH sabır versin.İNŞALLAH en kısa zamanda kucağına alacağın bir bebişin haberini yeniden alırsın.ALLAH sanada bir kuzu nasip eder İNŞALLAH:1hug:

Allah sabır versin. çok geçmişolsun çok üzüldüm İnşallah yeniden bebek sahibi olursun.

canım çok geçmiş olsun bende 20 haftalıkken ölü doğurdum sana ne yazsam faydasız şimdi çok zor bir durum rabbim dayanma gücü versin inş sağlığına kavuşup tekrar hamile kalman dileğiyle canım

çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm
her işte bir hayır vardır doğduktan sonra kaybetmektense şu durumda kaybetmek daha az acı verici bence böyle düşün
dilerim en kısa zamanda bebek sahibi olursun çok geçmiş olsun

Çok büyük geçmiş olsun canım.Allah sabır versin sana inşallah en kısazamanda tekrar hamiş kalırsında alırsın bebeğini kucağına.
Kaç haftalıktı canım senin,niye öyle olmuş sebebi varmıymış

Canım Allah sana ve eşine sabır versin.. Üzüldük valla ya. İnşallah en kısa zamanda tekrar meleğine kavuşursun ve bu sefer hiç ayrılmazsınız. Üzmez inşallah seni ve gelir kollarına.. :teselli:

tek söyleyebilecegim allah sabır versin ve en kısa zamanda bebişini kucagına alırsın inşallah

canımm ! seni öyle iyi anlıyorum ki... ben de pazar günü kaybettim miniğimi :KK43: saatlerce sürdü sancısı ve ben hiç bişey yapamadan ööylece bekledim...hem de 2. kez !!! söylenecek hiç bişey yok, bu acının tarifi yok .......... allah hepimizin yardımcısı olsun... herkesin bebeğine sağlıklı uzun ömür versin...

MALESEF BEBEĞİMİZİ ALDI BİZDEN HAYATIMIN EN KÖTÜ GÜNLERİYDİ. 15 GÜNBOYUNCA ÖYLECE CANSIZ KALMIŞ İÇİMDE BEBİŞİMİZ. BEBİŞLERİNİZLERİNİZE HAYIRLISIYLA SAĞLIKLA KAVUŞMANIZ DİLEĞİYLE.BİZE NASİP OLMADI AMA...ALLAH HEPİNİZİ NAZARDAN SAKLASIN HEPİNİZİİİİİİİİsenağlama

Allah sabir versin canim ins en kisa zamanda yeniden hamile kalir ve saglikli nur topu gibi bir bebek getirirsin dünyaya meleginde cennete gitti en azinda bunu düsünerek teselli etmeye calis kendini Allahim yardimciniz olsunn

Ne kadar çok bebek ölümü haberi var bugün:1shok:Allah sabırlar verir inşallah .iyiki size bişe olmamış zehirlenebilirdin de Allah korusun.inşallah en yakın zamanda gene hamile kalırsınız

X