Hayatımızın erkegi yoktur, onu biz yaparız

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
Bir kitap okumustum, kitapta bir kadinin hayatimin erkegini bulucam diye beklemesinin yanlis oldugunu, kendi kriterlerine yakin bir erkegi, kendi cabasi ve zekasiyla, becerisiyle hayatinin erkegi haline getirebilecegini soyluyordu.

Bence gercekten dogru, bir erkegi ugrasirsaniz istediginiz sekle sokabilirsiniz diye dusunuyorum ben de.

Peki ya siz?

daha çokkk beklersiniz bir erkeği istediğiniz kalıba sokmak için:kahve:

Sizi bilmem ama ben insanların değişebileceğine inamıyorum.
Hele kocamı istediğim kalıba sokmak için hiç uğraşamam. Bir düşünsenize; siz kendiniz, istediğiniz kadar mükemmel bir insan olabiliyor musunuz sanki?
Asıl sorun da; neden sevdiğiniz,saydığınız,eğrisiyle doğrusuyla bir zamanlar aşık olduğunuz adamı bir şekle sokmaya çalışıyorsunuz ki?!?
Naçizane tavsiyemdir; boşu boşuna vakit harcamayın insanlarla. Olduğu gibi kabul edemiyorsanız, yaptıkları işinize gelmiyorsa önce aynaya bakın. Kendi eksilerinizi,eşinize ters gelen yanlışlarınıza bakın. Daha sonra etraftaki mutsuz insanlara bakıp halinize şükredin.Yine de yürütemeyecekseniz; yolllarınızı saygıyla,seviye ile ayırın.:kahve:
Herkesin yolu açık olsun, yolunuz hep mutluluk olsun inşallah..!:nazar:

bir insanı değiştirebilmek elbette çok zordur belki de imkansızdır..
fakat hayatımızın erkeği diye bişi yoktur bence de ..onu o hale bizdeki aşk sevgi getirir..aşıksan seviyorsan hiç bir kusuru gözüne görünmez olur..şutarafagitti

bence ogretilebilecek seyler vardir, onun dusunemedigi seyleri hatirlatip ogretebiliriz, birer cocuk olduklarini dusunursek oyle...

Bence erkeklerin mantığı köprüyü geçinceye kadar ayıya dayı demektir.Evlenene kadar bakmışsın istediğin kalıp içerisinde.Evlendikten sonra eski tas eski hamam.

bence biraz cadı olmak lazim
oylesi kiymetli oluyor

hiç bi erkeği değiştiremezsiniz. zaten onu olduğu gibi sevmiyormusunuz?

yok ben henuz iliski baslamadan oncesini kastediyorum

............................................

Son düzenleme:
Eğer bir erkek size aşıksa ve aradığınız kriterlere yakınsa onu istediğiniz erkek haline getirirsiniz.akıllı bir kadın bunu başarır bence.Ama erkeğinde hamurunun iyi olması şart. :)

X