Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
Bana da yardım edecek varmı?.Çıkıcam öğlen 1 de ya akşam haledeyim yada şimd.2 kart denedim neden bilmiyorum olmadı

Sadee pro üyelik almamiz mi gereiyor yardim icin?
anlamadim tam nasil yapacagiz..

Bu arada o kadar çok özel mesaj aldım ki "Soma için yardımcı olmak istiyorduk güvenilir bir yer bakarken bu kampanyayı gördük" hepinizin yüreğine sağlık ne diyeyim bilemedim...

Bende ödememi yaptim.
KK pro kartin "dusduru" isimli arkadasa hediye edilmesini istiyorum.

Bize yardımcı olan çıkmayacak herhalde lily :KK50:

çıkar elbet de şimdi öğle arası mesaisi olanlar online değildir - benim kredi kartım var ama listede yok o yüzden yapamadım olmadı haftaya hallederiz napalım

Bana da yardım edecek varmı?.Çıkıcam öğlen 1 de ya akşam haledeyim yada şimd.2 kart denedim neden bilmiyorum olmadı

yardım isteyen varsa mesaj atabilirler

Bu arada o kadar çok özel mesaj aldım ki "Soma için yardımcı olmak istiyorduk güvenilir bir yer bakarken bu kampanyayı gördük" hepinizin yüreğine sağlık ne diyeyim bilemedim...

Asıl senin yüreğine sağlık patron
karşıdan ah vah ediyorduk (kendi adıma konuşayım)
yaptığımız yardımların ulaşacağını ya da ulaşmayacağından emin olmadan da bişey yapmayı düşünmüyordum doğrsu
ama sen öncü oldun bize
ordakilerin paraya dğeil baba ya eşe abi ye ihtiyaçları var ama
elimizden bu kadarı geliyor ne yazık ki

Ankete katılırken anketin açık olduğunu ve kullanıcı adınızın çıktığını yeniden hatırlatmak isterim.

10 gün sonra bir kampanya yaptık şunlar katılacağım dedi ama katılanlar bunlar diye açıklama yapacağım. Lütfen bu konuda kimse kusura bakmasın.

Bu konuda o kadar çok e-posta geldi ki en son bu sabahta yazan arkadaşınıza durumu izah ettim, anlattım mangalda kül bırakmadığımızı ama sonucun genelde olumsuz olduğunu yazdım...

Esimin kredi karti bilgileri ile doldurdum ve ödemeyi gerceklestirdim.
Size özelden mesaj yazamiyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=390290

eflinam arkadasima hediye etmek istiyorum.

Asıl senin yüreğine sağlık patron
karşıdan ah vah ediyorduk (kendi adıma konuşayım)
yaptığımız yardımların ulaşacağını ya da ulaşmayacağından emin olmadan da bişey yapmayı düşünmüyordum doğrsu
ama sen öncü oldun bize
ordakilerin paraya dğeil baba ya eşe abi ye ihtiyaçları var ama
elimizden bu kadarı geliyor ne yazık ki

Aynen öyle... Maalesef ki bizim elimizden gelen sınırlı...:KK50:
Ama KK vesilesiyle içimizdeki hüznü bir nebze olsun hafifletmek adına böyle güzel bir etkinlikte bulunmak, evde oturup izleyip ağlayıp birşey yapamamaktan evladır diye düşünüyorum. İyi ki böyle bir sitede, böyle gönlü geniş insanlarla tanışmışım
Normalde haber izleyen biri değilimdir ama kaç gündür içim parçalanıyor geride kalanlar ne olacak diye...:KK5: İnşallah ufacık da olsa çorbada tuzumuz bulunduysa ne mutlu...

yardım isteyen varsa mesaj atabilirler

Tşk ederim canım bugün aksilikler günü 2 kart denedim olmadı röflelikedi adıma ödemeyi yaptı ancak ıban ile havale de aksilik çıkarıyo ya:KK43:
Kazen den rica etsem o ödemeyi başkası adına kabul etsin de. havaleyi başarınca olsun benimki:18:

Ben de ödeme yaptım basvuru da yaptım ymarım dogru yapmısımdır her islemi

Tesekkurler Kazen bize boyle bir yardim etme imkani sundugun icin

Son düzenleme:

Gerçektende öyle hiç bir kampanyaya buraya güvendigim kadar güvenmem güvenemem !
Bir kaç gün içinde bende insallah yardimci olmak istiyorum
Sizinde akliniza fikrinize saglik ! Tesekkürler Kadinlar Kulübü En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Tşk ederim canım bugün aksilikler günü 2 kart denedim olmadı röflelikedi adıma ödemeyi yaptı ancak ıban ile havale de aksilik çıkarıyo ya:KK43:
Kazen den rica etsem o ödemeyi başkası adına kabul etsin de. havaleyi başarınca olsun benimki:18:

rica ederim :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Son düzenleme:
ne kadar yardım toplayabildik acaba merak ettim umarım çok fazla toplanırda yardım edebiliriz edebildiğimiz kadar :KK31:

X