Hayatımın en önemli kararını vermek zorundayım yardım edin çok kötüyüm:(

steril

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
228
4
39
mrb kızlar
31 yaşındayım ve hiç bu kadar ikilemde kalmadım Bi yanda mantığım Bi yanda duygularım
1 aydır birlikte olduğum biri var bir ay oldu ama harika Zaman'lar geçirdik tatile gittik güldük eğlendik kavga ettik delirdik benim resmen erkek versiyonum tatildeyken harika günler geçirdik aşkım cnm diyen Ada'm döndüğümüzde anında değişti bana güvenmıyodu çünkü ben kız arkadaşımla ilk tatile gittiğimde onsuz Mehmet diye Bi arkadaşımla denk geldik otelde ve onu öğrendi o Zaman'lar ilişkimizin ilk zamanlarıydı 1 hafta olmuştı içi içini yemesin diye de söylemedim ve bu onu Bi şekilde öğrendi döndüğünde görüşücez seninle bunu ödeticm sana Dedi
Döndüğümde geldi aldı beni saatlerce konuştuk onu aldattığımı düşündü o kadar anlatmama rağmen inandıramadım Mehmet benim bir senelik arkadaşımdı ve aramızda gerçektende hiçbirşey yaşanmamıştı orda içim çok rahattı
Neyse biz bu sorunu aşıp beraber tatile gittik herşey muhteşemdi 10 gün tatil yaptık ve döndük döndüğümüzde bana uzak durdu hatta bana aşkım deme duymak istemıyroum hoşlanmıyorum bu kelimeden Dedi ve sana güvenmıyorum hala aklıma takılıyo bu Mehmet Dedi neyse biz yine konuştuk onu ikna ettim ama 2 haftadır hiçbişe eskisi gibi değil sürekli beni azarlıyor bana kötü davranıyor sorduğumda ise ben böleyim biz evlendiğimiz de de böle olcam diıo babasına benden bahsetmiş yani benimle ciddi düşünüyo ama beni afedersiniz köpek gibi azarlıo varsa yoksa arkadaşları benimle ilgilenmiyo bile en son 2 gün önce dışarı çıktık arkadaşları da geldi 5 erkek Bi ben kız kaldık diğerlerin kızları gelmediği için ve bu durumdan çok rahatsız oldu ben de aynı şekilde bana patladı neden ben orda oturuyomuşum beni Oray'a götüren de 5 erkeği toplayan da sensin dedim sonra kalktık hemen ordan eve geldik sabaha kadar kavga ettik sonra bana seninle dışarda çok mutsuzum herseye trip atıyosun surat yapıyosun ben arkadaşlarımla çok mutluyum senin yerin evin haftasonu onlarla haftaiçi seninle görüşcem Dedi beni çok bunaltıyorsun biraz uzak kalcam Dedi ki ben de çok anlayışlı biriyim
Neyse Tmm ne ıstıosan öle yap dedim ve olaya bakım şimdi Mehmet yazdı bana Bursa'ya gelmiş ve benimle evlenmeyi düşündüğünü söledi ve Ada'm ciddi yüzük falan bakmış cuma günü yüzük bakalkm ben seninle evlenmek istiyorum Dedi şaka mı bu ya Ada'mla sevgili bile olmadık hiç Mehmet de muhteşem Bi insan çok efendi çok saygılı çok da iyi bir işi var mantığım kesinlikle evlen dıo bir dk bile düşünme ama diğerini severken bunu Nasıl yapıcam resmen ibretlik bir olayın içindeyım kafayı yicem sabahtan beri ağlıyorum 31 yaşına geldim ben de yuva kurmak istiyorum artık ama diğerini severken Nasıl yapıcam nolur bana yardım edin

Ahmetle araniz bozuk diye Mehmete gitmeyin. 1 aylik tanidiginiz adami aslinda tanimamissiniz. 1 ayda boyle olan adam evlenince daha beter olur ki kendisi bunu gizlemiyor. Mehmete gelince de onu da tanimiyorsunuz. Oncelikle iliskinizi bitirin. Yuva kurmak isteyebilirsiniz ama bu tanimadiginiz adamlarla olmamali.

Mehmet'i bir senedir tanıyorum ama arkadaş olarak şuanki sevgilim bana sürekli eziyet edıyo beni sallamıo ama ciddi düşünüyorum dıo Bayram'da arkadaşlarıyla plan yapıyo beni dahil etmıo ve çok zoruma gidiyo bakın saat kaç oldu beni sadece sabah aradı o kadar ondan sonra ses yok Çıldırcam

Mehmet'i bir senedir tanıyorum ama arkadaş olarak şuanki sevgilim bana sürekli eziyet edıyo beni sallamıo ama ciddi düşünüyorum dıo Bayram'da arkadaşlarıyla plan yapıyo beni dahil etmıo ve çok zoruma gidiyo bakın saat kaç oldu beni sadece sabah aradı o kadar ondan sonra ses yok Çıldırcam
Adam sizi takmiyorsa siz de takmayin? Arkadas olarak tanimak baska evlilik sureci baska bisey. Cok yakin arkadaslar eve ciktiginda bile ne olaylar oluyor dusunun.

Sevgilinizden ayrilmaniz mantıklı bir fikir bana göre. Ama Mehmet de ortada för yok yumurta yok pat diye evlenelim demiş. Bu kadar büyük bir çılgınlık yapıp Mehmet ile evlenmeyi düşünmeyin. İlişkiniz olur Mehmet ile tanirsiniz iyi giderse evlenirsiniz. Ama Mehmet şu an sadece arkadaş olarak tanıyorsunuz.

Peki şimdi ne yapmalıyım sevgilimden vazgeçemıyorum onu çok özlüyorum aramak istiyorum şuan ama sıkma beni dediği için arayamıyorum bile ne yapıyor Bilmıyorum şuan hesap soramıyorum :KK43:

Bir başkasını seviyordunuz. 'Gerçekten arkadaş olduğunuz' Mehmet geldi ve siz şimdi Mehmet mi O mu mu diyorsunuz? Ben Mehmet olsam ve siz benim teklifimi kabul etseniz arkama bile bakmadan kaçardım ortamdam. Ve esas oğlan için ciddi manada üzüldüm. Bu adam niye böyle davranıyor deyip sonra da Mehmet'i mi seçsem acaba diyen kişi olarak esas oğlana dönmenizi arzu etmezdim. Ve o kişinin yerinde olsaydım bu ikilemi yaşamış biriyle evlenmekte istemezdim. Her halükarda içinde bulunduğunuz düşünce alternatiflerinin hiçbirini doğru bulmuyorum :mapus:

bence sen su anki sevgilim dedigin adamdan vazgec, ama mehmetin kollarına da atma kendini. mehmetle gorus et dolas. arkadas olarak cok mu iyiydiniz? bence olabilir. ama yagmurdan kacarken doluya tutulma hemen evlilik hevesiyle

Peki şimdi ne yapmalıyım sevgilimden vazgeçemıyorum onu çok özlüyorum aramak istiyorum şuan ama sıkma beni dediği için arayamıyorum bile ne yapıyor Bilmıyorum şuan hesap soramıyorum :KK43:
adam resmen tatile gidecek birini aramıs bulmus sonra da yolları ayırmaya calısıyor bezdirme politikası ile bence kanmayın ozlemeyın de onu. yoksa omur boyu cekersiniz ben boyleyim degismem demis acık acık

Ciddi dusunuyo diye bu muameleye sessiz mi kalacaksiniz? Belli ki sizi oyaliyo bu adam. Bence Ahmet'i Mehmet'i bos verinm biraz kafanizi toparlayin. Erkek arkadasiniza yol verin gitsin.

Ahmetten bi cacık olmaz bence, saygısız, bencil, atarlının teki... ama mehmet konusunda hisleri yanılmamış demek ki:KK45:ama mehmette bi tuhafmış ortada fol yok yumurta yok elinde yüzük:KK53: şaka bi yana mehmet eğer anlattığınız gibi biriyse ona bi şans verin:KK51:

Ben kimseyi özlemem dıo sürekli bana hacı patron dıo sarılmak öpmek hiçbişe yok asker arkadaşı gibiyim ama ayrılmıo da benden anlamış Değilim bitsin o Zaman diyorum bitirmıo da

O size nasıl davranıyorsa sizde o şekil davranın ve böyle bi adamla ömür geçmez evlenincede böyle olacağını belirtmiş bence vazgeçin evlilik gibi bi niyetiniz varsa mehmetle konuşmaya bakın

X