Hayatımın en güzel hediyesi...

I

incitanem

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi incitanem
hala inanamıyorum..hazır bu siteye girmişken paylaşmak istedim ne kadar ilginizi çeker bilmem ama..benim 5 yıllık ilişkim var güzel yolunda giden bir ilişki ama sevgilimin pek öyle sürpriz yapma alışkanlığı yoktur..iş nedeniyle 2 yıldır uzağız..cuma günü çalıştığım okula bir zarf geldi.içinde mektup ve cd vardı.önce benim onda kalan foto cd m sandım ve bakmadım.evde mektubu okuyunca aklım başıma geldi ve hemen izlemeye koyuldum ve şok oldum..içinde çekildiğimiz fotoların en güzel ve özelleri arkada bizim şarkımız ve arada çıkan güzel sözlerle harika bir film hazırlamış ve oralardan göndermiş..inanamadım sanki biri benimle dalga geçiyordu..dedim ya hala şoktayım..bu hayatımda aldığım en güzel hediye.........:asigim::sm_cool::asigim::sm_cool::asigim:

• Konu Sahibi incitanem
adına çok sevindim canım,arada böyle ufak tatlı sürprizler bizleri deliye çeviriyor işte.mutluluklar canım hep böyle olun inşallah...

• Konu Sahibi incitanem
Böyle hediyeler özenle ugra$iyla hazirlandigi icin insanin daha bir ho$una gidiyor demi.Benim e$imde ni$anliyken bana sevdigimiz $arkilarla dolu bir kaset hazirlatmi$ti ve kendisi ikimiz icin $iirler yazmi$ti.Bende en sonki babalar günü icin senin erkek arkadasinin yaptigini bilgisayarda e$ime hazirlami$tim.Cok duygulanmi$ti.

• Konu Sahibi incitanem
Güle güle eskit filminitatlicadiarzu

oy oy sırnaşık şeysırnaşık şey

• Konu Sahibi incitanem
bu tür ince düşünülmüş sürprizler ilişkileri ilk günki kadar güzel kılar her zamana.s....çok sevindim canım adına..benim tavsiyem arada sırada sen de ufak sürprizler yap sevgilineyerimseniben.bu tür jestleri her zaman erkeklerden bekleyerek aslında onlara da haksızlık yapıyoruz bazen...
bir ömür boyu mutluluklar dilerim:1hug:
sevgilera.s.

• Konu Sahibi incitanem
çok güzel yaaa nası sevindim senin adına böyle süprizler hiç beklemediğin bir anda olunca daha bi güzel oluyo :asigim: aşkım da bana yapmıştı ayy hatırladım çok mutlu oldum yineŞeniz

• Konu Sahibi incitanem

evet haklısın herşeyi onlardan beklememek gerek..bu konuda bencil değilim allaha şükür..:asigim:

• Konu Sahibi incitanem

canım benim ne güsel böyle şeyleri eşimle bende çok yaparız birbirimize insan böle emek verip uğraşınca hem vermek hem almak böle bi hediyeyi kesinlikle daha değerli içten oluo inş. hep böyle güsel süprizler yaşarsın..

• Konu Sahibi incitanem
cok güzel bir hediye almısın cnm güzel süpriz
bir ömür mutluluklar
Allah tamamına erdirsin

• Konu Sahibi incitanem
çok güzel valla, hep böyle kıymetini bilir, bir ömür beraber olursunuz inşallah.

• Konu Sahibi incitanem
incim ne güzel bir hediye almışsın hep böyle mutlu ol bitanem ömür boyu bir yastıkta huzurlu sağlıklı mutlu torunlarınızla yaşlanın aşkınız ilk günkü heyecanında kalsın

• Konu Sahibi incitanem
erkekler kazmadır falan ama bazen akıllarına esiyo süpriz yapıveriyolar:) senin adına da çok sevindim canım böyle mutlu olmana

• Konu Sahibi incitanem
senin adına çok sevindim canım ne mutlu sana

• Konu Sahibi incitanem
oooo incikim wawwww
Allah hiç bozmasın inşallah

• Konu Sahibi incitanem
ahhh ahhh ne güzel:asigim:
bu zamana kadar hiçç öyle bir süprizle karşılaşmadım ve yapacağınıda sanmıyorum hediye falan tamam ama böyle süprizler ıhhh yapmaz :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi incitanem
Mutlulugunun ve bu tür sürprizlerin devamini dilerim canim Allah bozmasin...sürprizler her zaman insana güc verir dimi ne güzel

• Konu Sahibi incitanem
ne güzell,nehoş bişi düşünmüş sevgilin...allah bozmasın mutluluğunuzu,aşkınızı..

• Konu Sahibi incitanem
sevindim adına güselim ya bende yaşadım böyle birşey çok ama çok mutlu oluyor insan.inş. hepböyle olursunuz mutluluğunuz daim olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…