Hayatımda hiçbir şey yolunda gitmiyor neden... Büyü mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ztzt2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2024
5
0
24
Merhaba, ben 24 yaşındayım. Şu anda işsizim. KPSS bataklığındayım. Aile evindeyim.
Genel olarak mutsuzum. Sanki böyle duygularımı kaybetmiş gibiyim. Hiçbir şeyden heyecanlanmıyorum. Düzenli görüştüğüm bir arkadaşım var onunla da konuşasım yok. Kariyer konusu çok canımı sıkıyor. Sevgilim yok. Hiç de olmadı ve bence bu da çok garip. Yani eli yüzü düzgün biriyim ama bir şekilde insanları kendimden uzaklaştırıyorum sanırım. Geçen gün buna benzer şeyler yaşayan birinin yazısını okudum ve işte ona büyü yapıldığını falan fark etmiş. Böyle şeylere inansam da düşünmemeye çalışırım ama hani acaba mı diyorum son zamanlarda...
Kıskanç bir akraba çevremiz var ve hatta zamanında anneme çok çektirmiş bir yengemiz de var. Bu kadın son zamanlarda evimize çok girip çıktı ve sanki iyilik meleği...
Sonuç olarak böyle bir büyü vs varsa nasıl anlarım? Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba, ben 24 yaşındayım. Şu anda işsizim. KPSS bataklığındayım. Aile evindeyim.
Genel olarak mutsuzum. Sanki böyle duygularımı kaybetmiş gibiyim. Hiçbir şeyden heyecanlanmıyorum. Düzenli görüştüğüm bir arkadaşım var onunla da konuşasım yok. Kariyer konusu çok canımı sıkıyor. Sevgilim yok. Hiç de olmadı ve bence bu da çok garip. Yani eli yüzü düzgün biriyim ama bir şekilde insanları kendimden uzaklaştırıyorum sanırım. Geçen gün buna benzer şeyler yaşayan birinin yazısını okudum ve işte ona büyü yapıldığını falan fark etmiş. Böyle şeylere inansam da düşünmemeye çalışırım ama hani acaba mı diyorum son zamanlarda...
Kıskanç bir akraba çevremiz var ve hatta zamanında anneme çok çektirmiş bir yengemiz de var. Bu kadın son zamanlarda evimize çok girip çıktı ve sanki iyilik meleği...
Sonuç olarak böyle bir büyü vs varsa nasıl anlarım? Yardımcı olabilir misiniz?
Büyü yapsa annene yapardı. Kpss benim gözümde 80+ puan alırsın (bölüme göre 90+) atanamazsin o zaman derim ki evet haklı ama 60-70 alıyorsan büyü değildir o yanlış çalışmadır. Sevgilin olması için çevren olması lazım, demek ki sohbetin sarmiyor ya da bu buhranlı ruh halin insanları yoruyor. Aynayı kendine çevir yanlislari gör büyü falan kim para verecek de yaptıracak.

Büyü konusu açmak yasak yalnız burada. Ama şunu söyleyebilirim çekim yasası diye bir kavram var eğer sen bu şekilde kendini tanımlarsan hayatına sürekli bu tarz şeyleri çekersin. Bakış açını değiştir bence her şeyin en iyisine layığım, tüm güzellikler beni buluyor, etrafımda beni seven sayan bi sürü insan var, ben sevilmeyi sonuna kadar hakeden bir insanım de ve bunu zihninde resmet. Hayatımız ona baktığımız açıdan değişir bunu unutma.

Burdan büyüyü nasıl anlayalım. Ayrıca büyülü şeyler yasak. Bol bol felak nas oku kpss herkes atanamıyor. Bölümün ne kaç puanla atanıosun. Özel dede calısabılırsın. Herkes atanamıyor malesef. Çok calısıp deneyıp kemdıne en uygun meslegı bulman lazım. Büyüyü anlamanın tarıfı yok bence. Büyüde burda yasak. Çok gencsın. Çalıs çabala ayaklarının uzerınde dur. Kpss kazanırım dıosan özele hıc gırme.

Sizin ağzınızdan çıkanlar başlı başına büyü asıl.

Mesela bakın KPSS bataklığı demişsiniz. Bu tarz cümlelerle konuşan birinin hayatı refah içinde olamaz zaten. O yok bu yok vs bu bakış açısıyla hayatınızın yoluna girmesini beklemeyin.

Bir de kadını nasıl yargılamışsınız ya hayret doğrusu. Bunlar da size mutlaka geri dönecek emin olun. Kalbinizi arındırmakla işe başlayabilirsiniz.

Yıl olacak 2025 hala büyü…
Bunlar çok çok eskiden olan şeylerdi o dönemin büyüsü belki gerçektir.Çünkü bizzat duyduklarım olmuştu eski zamanlarda.Ama şuanki büyüler dolandırcılık gibi bişey,inanma. Aslında büyü dediğimiz şey manifest bence bir şeyi çok söylersen,çok istersen,hep dillendirirsen olurmuş büyü dediğimiz şey dillendirmekten ziyade bunun için ritüller yapılan bişey gibi.

Hayıflanıp başka insanları büyük ithamlar altında bırakacağınıza, bir kendi içinize dönün derim. Hayatımızdaki süreçler inişli ve çıkışlıdır, her nasip kendi vaktine esirdir derler; sonunda istediğimizi çok istikrarlı şekilde çalışarak ve kalbimizi temiz tutarak bir şekilde elde edebiliriz. Başkalarını hayatınızdaki kötülüklerden sorumlu tutup suçlamayın.

24 yaşında büyüye inanan biri devlet hizmetine atanmasın zaten. Bi de öğretmen filan olur Allah korusun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X