Hayatıma Birini Almam Neden Bu Kadar Zor ?

Yakın zamanda boşandın. Biraz kendi hayatına odaklan, hayatını düzene koy, işini gücünü hallet, biraz para biriktir, ye iç gez. Sonra zaten olacağı olursa olur. Böyle zorlama.
Ama şöyle birşey var.Dugunden önce nikah oldu.Dugun iptal oldu.
Beraber yasamadik.Evlilik hayatımız olmadı.Ayril barış ilişkimiz oldu.
Birde ben birini bulamıyorum derken kafa dengi biraz tıp vs bulamiyorum.

Ama şöyle birşey var.Dugunden önce nikah oldu.Dugun iptal oldu.
Beraber yasamadik.Evlilik hayatımız olmadı.Ayril barış ilişkimiz oldu.
Birde ben birini bulamıyorum derken kafa dengi biraz tıp vs bulamiyorum.

Evlilik hayatın olmadı ama şöyle bir şey var, sanki 20 senelik evliymişsin gibi kavgaların oldu öyle boşandın.

Bu yüzden kendi hayatını toparla düzene koy önce.

Sevgilisi olan insanın şartları mi olurmus.sevgilisi ne ise şartı odur işte.Adama yakışıklı demişsiniz ama bana çok sığ geldi.Ortalama bir kadınım , çoook uzun yakışıklı ela gözlü bilmem şu kadar kaslı adam gelip ,ben igritmen istiyirim ,tisittürlü olsun dese muhatap bile olmam hani.Ne buluyorsunuz bu kör cahil zihniyette anlamıyorum

Sandığınız aksine kızlar malesef çocuk beğenmemiş konu sahibini.

Kriterleri olmazdı yoksa uzun olsun kapalı olsun öğretmen hemşire ya da ev hanımı olsun diye.

Benim bi tanıdık da polis ayarla demişti bana bi polis arkadaşa söyledim fotosuna bakayım dedi baktı beğenmedi de ki ‘ eski sevgisini unutamamış’ dümdüz beğenmedim diyip kırmak istemedi.

Ben de dediğini dedim arkadaş da kızdı ‘ madem unutamamış hiç girmeseydi bu işe’ dine.

Sonra o arkadaş başka bi polisle evlendi.

Polis arkadaşım da güzel bir öğretmenle evlendi.

Konu sahibi iyi kötü yeni boşandı hemen biriyle görülmemesini tavsiye ederim.

Cok yakışıklının da işte bisürü kriteri oluyor herkesi beğenmiyor elini sallasa ellisi diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…