Hayatıma Birini Almam Neden Bu Kadar Zor ?

Yani görücünün işgüzarlığı sevgilisi var mı yok mu bilmediğin birine, en önemlisi bana da bulun dememiş birine kısmet bakmak aptalca🙄🙄ciddi ciddi niyeti olanlara bak sen de.

Üstteki yorumlara da katılıyorum böyle evlilik mi olur pazardan donates alınır gibi biri kapalı olsun diyor, diğeri polis olsun😶😶
Aynen ya bazı mesajlar bana da çok ütopik geliyor.biri demiş ki tek kriteriniz yakışıklılıksa bulamamanız garip geldi diye.tek kriteri yakışıklılık diye kulağından tutup nikah masasına mi oturtacak sanki kadın.illa ki bir sohbet muhabbet olacak.çerçeveletip 3ha bir de sanki karşı tarafın hiç bir etkisi yok.kritere uyanı atıp cebe götürecek mi? Tek kriter diye birşey yok yani onu demek istiyorum.hepsinden olmazsa nasıl olacak ki.

Yani görücünün işgüzarlığı sevgilisi var mı yok mu bilmediğin birine, en önemlisi bana da bulun dememiş birine kısmet bakmak aptalca🙄🙄ciddi ciddi niyeti olanlara bak sen de.

Üstteki yorumlara da katılıyorum böyle evlilik mi olur pazardan donates alınır gibi biri kapalı olsun diyor, diğeri polis olsun😶😶
Valla benim de hayallerimde kaslı irkek var :KK30:

Geçen konunuzda böyle olacağını ben söylemiştim hiç şaşırmadım siz niye şaşırdınız ki? Gereksiz işlere girip sonra kendinizi üzüyorsunuz

valla asker-polis benim bakacağım meslekler asla değil

ama asker-polislerin çoğu boylu poslu yakışıklı çocuklar, yeni nesil zaten bakıyor kendine, spor yapıyor filan asker polis olmasın spor salonuna gitsin bulur mesela.

ha dediğim gibi ben oturup 3 satır laf edemem, ilgi alanıma girmez hiç (zatn onların da aradığı şeyler bende yok, biz 2 dakika sürdüremeyiz yani!)

ama yakışıklı bi sürü çocuk var yahu etrafta, sırf benim 190 üstü kaç tane kuzenim var :KK70: hepsi bekar, kriter buysa.
Evet çok var ama sana bana var mı bilinmez 😁

İş yerindeki kadının boşboğazlığı var burada sadece. Yeğenine sormadan, etmeden size fotoğraf göstermesi saçma olmuş. Adamın zaten sevgilisi varmış, gerisi önemli değil.
Sizde bir fotoğrafa anlam yüklemeseydiniz hemen.

Son düzenleme:
Birbirine yakışacağını anlaşacağını düşündüğün iki insana tanıştırmak maksatlı aracı olmayı anlıyorum ama sana birini bulalım diyip kafada googleayıp hah bunu buldum der gibi birini söyleyip bir de karşının niyetini dahi bilmeden sormadan hemen fotoğraf falan gösterip gelin güvey olmaları hiç anlamıyorum.

Kendi istedigin gibi birini bulamadigin icin almiyorsun nuniş bizi kandirma. Yoksa begendigin 1.90 esmer doktor, 1.97 polis sana baksa gayet hayatina alacaksin.

Eski kocan evlendi mi onun gazina mi geldin naptin? Daha 4-5 ay oluyor bosanali hala iddet suren bile bitmedi.

Birbirine yakışacağını anlaşacağını düşündüğün iki insana tanıştırmak maksatlı aracı olmayı anlıyorum ama sana birini bulalım diyip kafada googleayıp hah bunu buldum der gibi birini söyleyip bir de karşının niyetini dahi bilmeden sormadan hemen fotoğraf falan gösterip gelin güvey olmaları hiç anlamıyorum.
Sadece dedimki o kişi benimle konuşmak ister mi dedim bu kadar

Başkası olsa uzulmezdim ama çocuk aradığım tip ela yeşil gözlü gibi yaşından genç duruyor yakışıklı memur birde
kaç yaşındasınız

valla cocuk yakısıklı dıyıp uzuluyorsunuz. gercekten bır sekılde kötu deneyım yasamıs bırı olarak, artık aradıgınız kısıye dair krıter ve beklentılerınızı cok daha olgun dusunmenız gerekırken, ergen gıbı uzuldum dıyorsunuz

Eski ilişkim 2 sene sürdü.(Nişan sevgililik )Son 6 ay işkence gibiydi.Ayrildik ayrıldıktan sonra birkaç kez görüştük ama biz olamadık.Ve ben artık mutlu olmak istiyorum 2 seneye yakındır ciddi ilişkim tatlı söz duyduğum yok.Gorucu istemedim pek.31 yaşındayım. Geçen işyerinde bir abla Elif sana birini bulalım dedi.Sustum
Aradan tekrar zaman geçti.Eltisinin oğlunu gösterdi.Polismis yakışıklı 34 yaşında baya uzun
Kimseyi begenmiyormus falan.Uzun boyluymus
1.97 kısa olmasın vs vs diyormuş.Bu arada bende 1.72 boyundayım.

Hoşuma gitti.Mesaj olarak sordum.Galiba sevgilisi var
birde kapalı kız istiyor dedi.Kapali değilim ama açıkta giyinmiyorum.Ve bu kişi çok yakışıklı duruyordu.Uzuldum neden hayatıma kimseyi alamiyorum.

Yakın zamanda boşandın. Biraz kendi hayatına odaklan, hayatını düzene koy, işini gücünü hallet, biraz para biriktir, ye iç gez. Sonra zaten olacağı olursa olur. Böyle zorlama.

Yakışıklı olur hayatı zindan eder takar bı sarışını koluna maviş gözlü bide uzun boylu sizle evliyken sonra .....hayatınıza zor değil çok kolay alıyorsunuz almaya çalışıyorsunuz bence göz kaş iş bunlar kitabın kapağı sonu erken gelir bunların bence biraz da sizin peşinizden koşacak size emek verecek birilerine illa beni bununla tanistir diyenlere şans verin ben tutmuyorum böyle nasıl olurda sevgilisi olan kişiyi size önerir dalga mı geciyor kesin haberi yoktur sonradan olmuştur.Tek evlilik kriteri muhafazakar lik olanda saçma bazısı sadece şekilde öyle inanın.Ortama uyuyor hep bana hep bana bı sana bı bana değil üzülürsünüz.Ben hiç zor bişey okumadım kolayca olursa olsun diyen birini okudum yani .İnşallah sizinle gerçekten sizi hakeden ve size değer verecek biri olsun katsiniza o çıksın gozude yeşil olmasın boyuda 1 90 olmasın ama karakteri selvi boylu olsun

X