Hayatım mahfoldu.bu şüpheyle nasıl yasanır...

Anneniz evliyken baskasina kacmis yani eski esi onu birakmamis öylemi ??
birde anneniz kem küm ediyorsa bu isin pesini birakmayin derim...
peki anneniz neden babaniza kacmis hemde baska biri ile evliyken ?? bunu acikladimi size..bence dogruyu bilmelisiniz ,adam 2 gün aramadi diye birakmayin ... iciniz rahat olur en azindan

selayhus anne bişey açıklamıyoki kız da bişey sormuyo dedim ya garip aile diye ben böyle gamsız olamazdım yani adamın biri gelcek diyecek ben senin babanım anne ye sorcam çelişkili cevap vercek hatta vermeyecek yani ilginç

benide cok sasirtti canim , arkadasin adinada üzüldüm, sanki herkesin birseylerden haberi varda saklaniyor gibime geldi... Kesinlikle ummuyorum onun adina böyle birsey ama sayet öyle birsey varsa diger adamida dinlerdim sonucta birakip giden anne .. Simidyie kadar aramamis olmasi hata olur tabikide ama yinede dinlerdim ben test yapildiktan sonra..
Ama diger kisi yani babasi bakmis büyütümüs aradaki bag mükemmel hakki ödenmez tabikide ama olayin diger yüzünüde görmek gerekiyor.. Zamaninda yillar önce magdur olan adam annenin onu neden biraktigi cok ilgilendirdi beni ..

yani niye bırakmış ki onu sorgulamak lazım bence anne biliyo ama saklıyo gibi ben olsam sıkıştırırım bide belkide baba hep aradı konu sahibini ama bulamamışta olabilir yada kaçırmıştır anne herşey olabilir bilmiyorumkismile

aynen, o yüzden diger arayan kisiye o kadar yüklenmemek gerekiyor .. adamin yüzüne bütün kapilar kapanmista olabilir..

Özimelis is annenizde bitiyor.. bir kadin bilmezmi yaa cocugunun kimden oldugunu, zaten bunu bilemiyorsa 2 baba adayi varsa ortada o zamanlarda durumgercekten cok vahim... Kesinlikle arkasini birakmayin kesinliklle..

Son düzenleme:
son yorum yapan arkadaslar önceki yorumlrı okumamıslar galıba.annem kend kacmamıs babam zorla kacırmıs.bunu öncedende bılıyordum.burda asıl magdur olan annem.annemın celıskılı konusmasıydı benı yıkan ewet ama annemı cok sıkıstırdı.en son adam gıbı aldım karsıma sakın sakın sordum.sen ustume tarıhlerde cok geldın.kafamı karıstırdın.hatırlayamadıgımdan savdım senı.hem ınanabılecegını bıle dusunedım dedı.böyle bişey yok o insan ıntıkam pesınde huzur bozmaya calısıyor.yada aklına baskası böyle olma ihtımalını sokmustur dedı.benı asıl babamın konusmaları rahatlattı.babam kendınden emın bı sekılde sen cocuklarından ne kadar emınsen ben senden o kadar emınım dedı.bıde babamın sulalesının tasıdıgı bır leke var o leke bendede var.onu örnek verdı.sonra kardeslerımın 3 uyle tıpatıp benzememız.huyum suyum baban derler.nebılıyım bunlar benı bukadar sakın kılan.yksa hayatta herseyı bosveren bı yapım yok ki keşke olsa...ayrıca babamın baska esındem 3 tane cocugu var.onlara bıle sahıp cıkmazken bana bu denlı düşkün olması normalmı sızce.hanı kan bagı olmadan bu kadar severmı ınsan.bilemıyorum.ama dedıgım gıbı babam benım ıcın o kadar özelkı bu gercek bıle olsa o kişi bana göre bir yabancı.sperm sahıbı dıye babam olma hakkına sahıp degıl bana göre.
garıp bı aile hiç degılız.bırbırıne sısıkı sıkıya baglı bır aileyız.ama zamanında olanların sorgusunu yapamazdık.bu bızım haddımıze degıldı.onlarda yüzeysel anlatmıslardı bı dönem.gerısını sorgulamadık.çünkü biz hiç şüphe duymadık...

ok seni anlıyorum ama hala anlayamadığım bişey var.daha babanla konuşmadan yani için rahatlamadan önce de yazdıklarını okumuştum.o zamanda seni arayan adam öz baban olsa bile umrunda olmayacağını ifade etmiştin.işte bunu anlayamıyorum.o kadar çok programlar izledimki zamanında anne baba suçsuz olduğu halde evladı niye beni aramadın diye suçluyordu.sende bu bile yok.hiç umursamıyorsun.sperm sahibi diye baban olma hakkına sahip!!seni hormu görmüş terkmi edip gitmiş.sana kötü ne yapmış ki??bu konuda çok yanlış düşünüyorsun.seni büyüteni üzmemek adına belki yıllarca sana hasret yaşayan öz be öz babanı kahrediyorsun.he tabiki bunlar varsayım...bu ihtimali az da olsa düşünmekte fayda var.vicdanını rahatlatmak adına...sen emin olduktan sonra gerisi önemli değil.eğer o insan da intikam için bunu yapıyorsa duygularınızda tabiki son derece haklısınız.size tavsiyem eğer eminseniz konunuzu kapatın yorumlarla daha da bunalabilirsiniz

1 - Zorla kaçırılan bir kadın var , mağdur diyorsunuz anneniz için ama babanızla ilişkisi varmıydı bilmiyorsunuz.. Neden kaçırılmış zorla , neden geri dönmek için çabalamamış bilmiyorsunuz..
2 -Babanızın başka eşinden çocukları kendi kanından değil mi? Kendi kanındansa seninle ne farkı var o çocukların? Onlara sahip çıkmaması çok kötü bi durum zaten. Kendin diyorsun babam özeldir şöledir böyledir , e kardeş o 3 çocuğun günahı ne? Bu arada o başka eş ne ara olmuş anneni kaçırmadan önce mi varmış yoksa kaçırdığı zaman zaten hala evlimiymiş baban da?
3 - Bana garip geldi , nedeni de ; herzaman rastlamıyoruz evliyken kaçırılma olayları yaşayan , asıl baban benim telefonları alan bir aileye..
4 - Dna testinden önce annenizin babanızın tanışma geçmişini ayrıntılı öğrenin..

Siz rahat edecekseniz benim adima hicbir sorun olmaz, sadece bir an icin empati kurmaya calistim ve bu kusku beni mahvederdi..
Babaniz diger kardeslerinize neden sahip cikmiyor.. Profilimdeki iyi baba hicbir evladini ayirt etmeyendir, annesi baska bile olsa evlat onun evladidir..
Uzun lafin kisasi : Bu kusku sizi rahat birakacaksa kafanizda belkiler olmayacaksa ben birsey diyemem size ailenizle ömür boyu mutluluklar

vereliniortakaynen katılıyorum durum garip daha garibi kimse sorgulamıyo ben bu kadar kayıtsız kalamazdım böyle deyince konu sahibi alınıyor ama burdan görünen bu :1closedeyes:

cnmmm cok gecmıs olsun ne zor bısey atlatmıssın allah a sukret boyle guzel bı baban var okurken cok duygulandım keske benım de boyle bı babam olsaydı..babana ne kadar buyuk bı bagla baglısın tabı oda sana masallah allah mutlulugunuzu bozmasın o adam da ugrasmıcakmıs zaten artık senle bosver testı falan dusunme artık baba-kız mutlu mutlu yasamaya devam edin allah mutlulugunuzu daim etsin...

Anneni al karşına konuş ve eğer tatmin edici bir cevabı yoksa babana soracağını söyleyip onu tehdit et. kn testleri yaptıracağım fln de. Ve bence en önemlisi sonucun hiç önemi yok bence. biyolojik baban olmasa ni olur? Sen şoktasın sadece...

çok tesekkür ederım.bende babamla arama hıcbırseyn grmesını ıstemedıgım için dogru veya gercek hiç önemı yok boşvermeye karar verdım.zaman zaman elbette kafama takılacak belkı ama ne kadar ben emınım desemde o testı yaptırdıgımda aksı bır sonuc cıkarsa...kafamçokkarıştıyok ben ona hazır degılım ve hıç olabılecegımı sanmıyorum.ben boyle mutluyum.ben olmusum bı anne baba artık ne edıyım bır baskası babaymıs veya degılmiş....

actıgım bu konunun kapanması için ne yapmam lazım.görmek dahi istemıyorum.ntte arama motorunda bıle cıkıyor.olur ya tanıdıgım bırıne dek gelır.LÜTFEN BU KONU KAPANIP SİLİNİSN LÜTFENNNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…