Hayatım mahfoldu.bu şüpheyle nasıl yasanır...

ewet uyku falan yok.bıde calısıyorum.işe veremıyorum kendımı.bugun magazada aglamaktan helak oldum.soranlara dayım ölmüş dedım.nasıl soylenırdıkı bu.sonra dayanamadım.izin alıp cıktım.bide oruç vurdu.ayrıca bebek emzırıyorum.dayanılacak gıbı degıldı

canım eğer emziriyosan çok zorlandığında tutma
zaten stresin de çok
yazık sana ya valla çok kötü oldum ama yorumlarını okuduğum kadarıyla annen de net bişe diyememiş sadece bu işi kesin bi dille konuşmak kalmış geriye
annenizi evliyken şimdiki babanız nasıl kaçırmış bunu anlamadımki

Hayır canım, eşinin kuzeni için bişey demedim. Baban olduğunu söyleyen kişi çevrenizde geziniyor ki size bir şekile ulaşmış, telefon numarasının da tesadüf olabileceğini sanmıyorum. Bence o adam senin hakkında çok şey biliyor. Annen doğru söylüyor olabilir, hemen kuşkuya düşme,ne kadar art niyetli insanlar var bir düşün. Sen duyunca şok oldun, annen kimbilir neler hissetti, kadının yıllar önce yaşadıı herşey bir bir canlandı düşünsene, adını hatırlama annen normal bence bu durumda. Sakin ol lütfen. Eşin ne diyor bu duruma...

esım sen babanın kopyasısın huyun suyun herseyın o dıyor.aklına bıle getırman saacma dıyor.o adamda ewet herseyı bılıyorkardeslerımı bıle.hatta 16 yasında erkek kardesım var onu bıle facesıne eklemıs.banada ıstek yollayıp duruyodu önceden.hep yok sayıyodum tanımıyorum dıye.ama kardesım gelen isteklerı hep onaylar.nerden bılsın boyle oldugunu.

canım eğer emziriyosan çok zorlandığında tutma
zaten stresin de çok
yazık sana ya valla çok kötü oldum ama yorumlarını okuduğum kadarıyla annen de net bişe diyememiş sadece bu işi kesin bi dille konuşmak kalmış geriye
annenizi evliyken şimdiki babanız nasıl kaçırmış bunu anlamadımki

orası cok karısık babam annemı zorla kacırmıs.hatta dayımlar yıllarca konusmadılar annemlerle

Yaşadığı yeri filan biliyor musun? O kişi ile bir daha konuşsan, hatta yalnız konuşma yanında birin olsun, ama annen olmasın bu kişi. Kadın kaldıramaz öyle bişeyi. Bak bebeğinde varmış, yapma böyle.

Yaşadığı yeri filan biliyor musun? O kişi ile bir daha konuşsan, hatta yalnız konuşma yanında birin olsun, ama annen olmasın bu kişi. Kadın kaldıramaz öyle bişeyi. Bak bebeğinde varmış, yapma böyle.

konyaya gelecegını konusmak istedıgı soyledı.benı bıdaha arama.yanlıs kısıyı aradın dedım delırmıstım zaten.bıdahada cvp vermedım telefonuna.halada kapalı tlf.ama iş için yarı acmam lazım.onunla konusmak istemıyorum.sankı babama ihanet gıbı gelıyor.ama konyada olmadıgı kesın.annem denızlılı oda denızlıde ve ya almanyadadır

Haklısın sinirlenmekde, ama artık sakinleş, aç telefonunu ne söyleyecek dinle, Nerede ise madem konuşacak gelsin. Lafı atıp ortayaçekilmesin, sadece baban duymasın bunu... Gelsin anlatsın, ama evine sokma, dışarıda görüş

yarın babamla konusmayı deıycem.nasıl yapıcam bılmıyorum ama annemın haberı olmadan konusmaya calısıcam.inş yarına vazgecmessem

Haklısın sinirlenmekde, ama artık sakinleş, aç telefonunu ne söyleyecek dinle, Nerede ise madem konuşacak gelsin. Lafı atıp ortayaçekilmesin, sadece baban duymasın bunu... Gelsin anlatsın, ama evine sokma, dışarıda görüş

ama nasıl yaparım bunu.o bana gore bır yabancı.duyacaklarımıda kaldıramassam.offff bılmıyorum ya walla kafayı yıycem artık.nasıl bir işkenceymıs bu.allah düşmanıma bıle yasatmasın

madem gerçek babanmışta aklı nerdeymiş şimdiye kadar böyle birden bire çıkıp senin de düzeni bozdu içine kurt düşürdü bence ilakide emimin olmak istiyorsan test yaptıracaksın

Yapma bence, ne olduğu belli olmayan bir olaydan dolayı üzme babanı. Bak annen nasıl rahatsızlanmış, o kadar sıkışmışken doğru olsa söylemez miydi sence? Baban da üzülmesin

madem gerçek babanmışta aklı nerdeymiş şimdiye kadar böyle birden bire çıkıp senin de düzeni bozdu içine kurt düşürdü bence ilakide emimin olmak istiyorsan test yaptıracaksın

ewet düzenımı öyle bır bozdukı.düşmanım bile basaramzdı bunu.benı can evımden vurdu.2 ay önce ögrenmıs güya...

Yapma bence, ne olduğu belli olmayan bir olaydan dolayı üzme babanı. Bak annen nasıl rahatsızlanmış, o kadar sıkışmışken doğru olsa söylemez miydi sence? Baban da üzülmesin

ona kıyamam kı zaten.ben resmen tapıyorum ona.dedım ya ona bısey olursa benı tımarhaneye yatırısınız derdım hep aileme.sımdı nasıl bunu dıle getırıcem onuda bılmıyorum...

ama babasını üzmemek annesini üzmemek için susup dursun mu sürekli
zaten hem çalışıyomuş hem emziriyomuş
bu kızın durumu da çok zor canım
hem bi açıklamayı hakediyo bence
olmaz yani

ama babasını üzmemek annesini üzmemek için susup dursun mu sürekli
zaten hem çalışıyomuş hem emziriyomuş
bu kızın durumu da çok zor canım
hem bi açıklamayı hakediyo bence
olmaz yani

babamın hıcbıseyden haberı yok.bana guzel bır bahce yaptı.oranın bakımıyla ugrasıyodu garıbım.bende neler pesındeyım işte.su mubarek gunde rabbım bır yok gösterse artık

babamın hıcbıseyden haberı yok.bana guzel bır bahce yaptı.oranın bakımıyla ugrasıyodu garıbım.bende neler pesındeyım işte.su mubarek gunde rabbım bır yok gösterse artık

amin canım
bence hem anneni hem babanı al karşına konuş
bu senin en doğal hakkın
sonuçta ortada bi yalan varsa bilmek senin hakkın
yolun açık olsun
bizi de haberdar et:teselli:

Zor bir durum evet ama tek caren test yapmak !
Simdi sen kime ne sorsan, verdikleri cevaplar seni memnun etmicek cünkü icinde hep bir süphe kalicak.
Test yaptir rahatla, ayrica gercek baban olsa ne olurki ? Seni büyüten babayi silip aticakmisin ?
Hem belki seni arayan adam gercekten babandir, ve gercekten haberi yoktu senden ?
Sonucta simdiki baban anneni kacirmis evliyken..

Belkide o seni ariyan adamin bi sucu yok yeni ögrenmistir bilemessinki..

zor bi durum gerçekten ama dna testi yaptırmak yerine önce anne ve babanla konuş derim ben..
ortada böyle bi gerçek varsa, testle öğrenmek seni dahada yıkar..
belki onlarında bi açıklaması vardır bu konuda, onlardan öğrenmen daha sağlıklı bence..
ve sonuç ne olursa olsun; sana bu yaşa kadar bakıp büyütüp emek veren "baba" her zaman senin sevgini fazlasıyla hak etmeye devam eder.. biyolojik baba olsun veya olmasın..

eğer o adam doğru söylüyo bile olsa senin için
ne değişir ki..
senin bu yaşta olmana tek katkısı sperm sahibi olması
baban sandığın babana haksızlık etme sakın..

özellikle de ''baba olmak'',''babalık yapmak'' demek bence..
mesela,sokakta kadına tecavüz eden adam da,kazara baba olabiliyor..
yani önemli olan,size gerçek anlamda babalık yapan kişidir..

bu durumda gerçeği bilmek ne kadar önemli sizce...

X