Hayatı kendime zindan ediyorum

Anladım. Çok teşekkür ederimm inşallah ben de atlatabilirimm

İlaç kullandınız mı peki? Yani bir yanım da versin içeyim de kurtulayım diyor iyi ki yazdınız bu arada ne hissettiğimi anlayan insanların olduğunu bilmek içimi ferahlatıyor.
Evet ilaç kullandım ve hala kullanıyorum iyiki kullanıyorum şifası ve yararı çok oldu inan doktora gitmek psikiyatri inan delilik yada bir rahatsızlık değildir tereddüt etmeden gidebilirsin kendin için ilk başta. Bu arada rica ederim her zaman yardımcı olurum

Yok asla öyle görmüyorum ben de bir doktor adayıyım ama terzi kendi söküğünü dikemez gibi bir durum benimkisi çok çok teşekkür ederim tekrardan inşallah her şey gönlünüzce olsunn

Yok asla öyle görmüyorum ben de bir doktor adayıyım ama terzi kendi söküğünü dikemez gibi bir durum benimkisi çok çok teşekkür ederim tekrardan inşallah her şey gönlünüzce olsunn
Doğrudur canım Amin amin amin İnşallah Allah razı olsun çok teşekkür ederim seninde öyle inşallah kalbine göre versin

Başak burcumusun ?

17 yıl önce yaptırdım dış görünüşte sıkıntı yok ama benim ön kendi dişlerim kötü sarardı keşke Dr um kestirmeseydi sağlam dişimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…