Hayatı kendime zindan ediyorum

Bende olmaya başlayınca taktım. Doktora gittim yapışkanı eskisi gibi değildir ondan olabilir dedi. Ondan beridir anksiyete krizine giriyorum. Sonuçta bu yenilenebilir bir şey değil mi?
Aşırı sıcak yada aşırı soğuklarda kendi dişimizde hassasiyet yapar.Ama tabiki normalden biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor.Doktorada gitmişsiniz, önemli bişey olsa müdahale ederdi diye düşünüyorum. Ama bunun sonu yokki, siz sürekli bir soru üretip sonsuz soru sorcakmışsınız gibi bir durum var.Biraz ana odaklanın, kafanızda kurmayı bırakın ve yaşadıkça görün ne olacağını

Benim tüm dişlerim zirkonyum kaplı.12 yıldır çok memnunum ve hiç bir sorun yaşamadım. Be çürük ne diş eti çekilmesi vs olmadı. İlk günkü gibi maşaallah
Sizin sorun bu değil ama. Anksiyete bozukluğu var sizde. Psikolog pahalı diyorsunuz ama psikiyatriye gidin devlet hastanesi de olur ilaç verir kullanırsınız. Ben ilaçla toparladım benzer takıntılarım vardı kalmadı

İnternetten baktım bilmediğim için baya bembeyaz diş yapıyorlarmış. Ne kadara yaptınız bizde bilgi sahibi olalım. Ve takıntı yapmayın birşey olsa doktorunuz sabit olsun müdahale eder.
Bence beyaz diş için değmez. İlla yaptırcaksanız da yaprak kaplama yaptırın. 4 sene oldu ben yaptıralı fiyatlar çok değişti.

Haklısınız. Bir ara kullandım sonra bıraktım. Zirkonyumu takmıyordum şimdi soğuk suda hafif sızlama yapınca kafaya taktım. Doktor sorun yok azıcık yapışkanı azalmıştır diyor ama benim aklıma hep en kötüsü geliyor.

Haklısınız hiç böyle düşünmemiştim. Çok teşekkür ederim.

Evet devlet şehir hastanelerind3 ücretsiz muayene randevu alıp mutlaka görüş
Anksiyete olabilir korkma psikiyatri gidebilirsin bende bu durumdayım kendine asla eziyet etme ve bir an önce doktorumla konuş şifa Olsun şimdiden
Teşekkür ederim bakayım çünkü 2 haftadır ne yaşadığımı bir ben biliyorum. İnsanlara anlatsam bana gülerler. Ne dertler var derler biliyorum.

Doğrudur canım kotu bı durum bilirim bende de vardı doktorla görüşerek atlattım darısı inşallah senin için olsun ihmal etme
İlaç kullandınız mı peki? Yani bir yanım da versin içeyim de kurtulayım diyor iyi ki yazdınız bu arada ne hissettiğimi anlayan insanların olduğunu bilmek içimi ferahlatıyor.

Tedavi gerektiren takintilar. Cozum siz olsaniz da destek almaniz sart. Ben de ayniydim hayatin zindan olmasi ne demek biliyorum. Yasamak cok zor.

Ne yaptınız peki çare bulma açısından?
Benim takintilarim birden fazlaydi. Nefes alamadigimi ve surekli agladigimi hatirliyorum. İyi bir doktora gittim. Okb teshisi konuldu. Yuksek dozda antidepresan kullanmaya basladim. Ama doktor her zaman ilacin kendinsin bu haplara guvenme sakin dedi. O ilaclari aldigimda ilk yarim saat vucudum titrerdi. Sonra da sakinlesirdim. Dusunmemeye baslardim. Anin akisindaydim. Sonrasinda kontrole gittim. İlaci birakmayi tercih ettim. Bir daha kullanmadim. Ama yine benimle inatlasildiginda mesela takintili olabiliyorum. 7-24 dusunuyorum. Yine de ustesinden geliyorum elimden geldigince.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…