Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Ayy kız bir güzel örgüler örmüşlerrbende bebeğime bir sürü bir sürü şeyler örmek isterim lakinn o beceri bende yokk
Sen yapabilirsin bak, yaşın da müsait,ben düğme dikmeyi bile bilmiyorum. Diyorum ya en saf,en beceriksiz benim. İnsanín hiç becerisi olmaz mı, anca espiri yeteneğim var,o da şurada yani , normalde girişken diilim, hep hakkımı yediririm. Kendime güvenim yok, pısırığım, meyve sebze alırken bile çekiniyorum bazen. Hayır diyemiyorum insanlara, bebeğimi tek başına yıkandıramıyorum, bu gidişle kızım da olduğu gibi yapamam 1 yaşına kadar. Biri bana karışır,kizamam. İnternetten alis veriş yaparım çocuklara bile tutturam bedeni. Tüp biter, elimle yakamam korkudan. Ütü yapamıyorum. El lezzetim yok, sadece bildiğim 2_3 çeşit kurabiye tarifini güzel yaparım. Türk kahvesi ni bile güzel yapamam. İş yerinde biri bı şey der, günlerce kafama takarım. Düşünmeden aklıma gelenler, üzgünüm ama sonsuz şükür, canım yavrularıma sağ salim kavuştum. En büyük mutluluğum bu tabi ki maharetli biri olmayı çok isterdim,ev işi vb ama halim bile yok kendimi bildim bileli (dip not: eşimle çok çok aşık ve muhabbetli olsak,o zaman enerji geliyor) çok saçma bı insanim.

Çoğu bebeğini tek yıkayamaz ki zaten herkesin el lezzeti de olacak diye bir şey yok yapa yapa öğrenilir sıkma canını biraz bebişlerin büyüyünce kendimi geliştirecek şeyler yap açılırsın

İstiyorum ki eşim çok çok tutkulu davransın bana,yani iyi biri, seviyo beni ama işte nasıl anlatıyım, liseli aşıklar gibi olalım istiyorum.
"Aşkım, hadi sahilde yürümeye çıkalım"
"Aşkım hadi alışverişe gidelim"
Gidelim çılgınlar gibi alışveris yapalım mesela
"Aşkım saçın şöyle daha güzel oluyo"
Arada saçlarımı okşasın mesela
Küçük sürprizler yapsın
2 günlüğüne de olsa tatil köyüne gidelim
Sahile gidelim,el ele yürüyelim

Çoğu bebeğini tek yıkayamaz ki zaten herkesin el lezzeti de olacak diye bir şey yok yapa yapa öğrenilir sıkma canını biraz bebişlerin büyüyünce kendimi geliştirecek şeyler yap açılırsın
Sallama ulen, Hee evet,bu yaştan sonra becerikli biri haline gelirim

Ben böyle aşıkları anca dizilerde görüyorum benim koca da işte yoğun olduğu için hiç çılgınca hareketlerini göremiyorum maalesef

Ben böyle aşıkları anca dizilerde görüyorum benim koca da işte yoğun olduğu için hiç çılgınca hareketlerini göremiyorum maalesef
Cidden çoğu erkek böyle, ben yıllarca mucadele ettim, hani böyle ayrıntıya girnedim tabi de, hani ilgilenmiyorsun, muhabbet yok diye direndim ama gram değişiklik olmadı. Bu sene ilk kez susuyorum napimbi de diyorlar ya toplumda, kadınlar erken çöküyor,yaş farkı olsun diye, ayyyyyyy o lafı paramparça yaparım, çürütürüm. Kadın erken çöküyor da, n.... h çôküyo asıl erkekler ....in içi çöküyor.

Günaydın örgü güzelimm
Petra neden yok iyi mi haberiniz var mı acep
o geçen hafta pazartesi den beri yok neti azdı idareli kullanıyorum diyordu sanırım bitti neti o yüzden girmiyor umarım iyidir

Evet çok doğru dedin vala tamam erkekler çalışarak erkem yaşlanıyor gibi geliyor olabilir ama kadınlar ev işi çocuk hepsi onun omuzlarında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…