Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

OOooo İstanbulda yaşamanın ayrıcalıkları işte... :KK16::KK16:
Bende geleceğim canım birgün bendeeee... Dua edin banaaaa:KK16::KK16::KK16:

zor yahu
mola verdim işte müzik dinleyip deşarj oluyorum :KK31:

kop kop sedulu :KK66::KK66::KK66::KK66:

OOooo İstanbulda yaşamanın ayrıcalıkları işte... :KK16::KK16:
Bende geleceğim canım birgün bendeeee... Dua edin banaaaa:KK16::KK16::KK16:

yok be canım 26 yıldır istanuldayım ortaköye 5 defa gitmişimdir :KK17:
öle istanbulluyum yani :KK52:
gel canım geçeriz beraber :KK52:

Sanırım şu gerçek var istanbulda yaşayanlarla ilgili
ben çok kişide gözlemledim tezimi sunuyorum :
istanbulda yaşayanların bi çoğu pek çok yeri keşfetmemiş. o tarihi güzellikleri görememiş. sanırım orda yaşam koşullarından bilemiyorum ama çok kişide gözlemledim bu durumu...

Sanırım şu gerçek var istanbulda yaşayanlarla ilgili
ben çok kişide gözlemledim tezimi sunuyorum :
istanbulda yaşayanların bi çoğu pek çok yeri keşfetmemiş. o tarihi güzellikleri görememiş. sanırım orda yaşam koşullarından bilemiyorum ama çok kişide gözlemledim bu durumu...

aynen canım istanbulun şu dezavantajı var trafik.benim şimdi kalkıp ortaköye gitmem için minibüse binmem inip otobüse binmem inip vapura binmem inip otobüse binmem lazım :KK55::KK55::KK55::KK55:

bunu bide 5 gün çalışan bi insan olarak düşün 2 günün var zaten git gel yarım gün bitti diğer gün dinlencenmi gezmenin yorgunluğunumu atıcan :KK25:

sadece gidiş için vericem yol parası 7 tl :KK53::KK53:

aynen canım istanbulun şu dezavantajı var trafik.benim şimdi kalkıp ortaköye gitmem için minibüse binmem inip otobüse binmem inip vapura binmem inip otobüse binmem lazım :KK55::KK55::KK55::KK55:

bunu bide 5 gün çalışan bi insan olarak düşün 2 günün var zaten git gel yarım gün bitti diğer gün dinlencenmi gezmenin yorgunluğunumu atıcan :KK25:

yol parasına katılıyorum çok pahalı olmuş ulaşım ya
ben okuyorken 90 kr öğrenci + 2 saatte aktarma olayı vardı

Off cnm gerçekten okadar mı büyük istanbul hayal edemiyorum şuan...
İzmirde büyük ama bir ucundan diğer ucuna tek vesait max 2 atarmayla gidiyorsun... Ve max 2 saatini alıyor otobüs beklemeler dahil..
Zor desene istanbul.. Ben bile 2 kere istanbula geldim 4 kere ortaköye gittim:) Tabi kaldığın yer konum önemli ben çevre semtlerde gezdim hep ondan sanırm

yol parasına katılıyorum çok pahalı olmuş ulaşım ya
ben okuyorken 90 kr öğrenci + 2 saatte aktarma olayı vardı

şimdi 1.95 canım aktarmada 1 saate indi diye biliyorum :KK6:

Off cnm gerçekten okadar mı büyük istanbul hayal edemiyorum şuan...
İzmirde büyük ama bir ucundan diğer ucuna tek vesait max 2 atarmayla gidiyorsun... Ve max 2 saatini alıyor otobüs beklemeler dahil..
Zor desene istanbul.. Ben bile 2 kere istanbula geldim 4 kere ortaköye gittim:) Tabi kaldığın yer konum önemli ben çevre semtlerde gezdim hep ondan sanırm

ortaköy istanbulun ortası kuzum düşün :KK23::KK23:
dediğin doğru oturuğun yerlede alakalı ters tarafa doğru gidiyim yarım saat sonra izmitteyim ben :KK52:
eski oturduğum yerden yarım saatti ortaköy yinede gitmezdim :KK17:
mesela geçen sene tüyapa gittim 2 araba kullandım ototbüs metrobüs o kadar 1.5 satte tüyaptaydım :KK76:

şimdi 1.95 canım aktarmada 1 saate indi diye biliyorum :KK6:

ortaköy istanbulun ortası kuzum düşün :KK23::KK23:
dediğin doğru oturuğun yerlede alakalı ters tarafa doğru gidiyim yarım saat sonra izmitteyim ben :KK52:
eski oturduğum yerden yarım saatti ortaköy yinede gitmezdim :KK17:
mesela geçen sene tüyapa gittim 2 araba kullandım ototbüs metrobüs o kadar 1.5 satte tüyaptaydım :KK76:

metrobüse 3 lira bastım ya la :KK53::KK53: içim acıdı bi mecidiyeköye gitmek için :KK53:

Yinede ist.lun yerini hiçbir yer tutmaz :)
Selamlar....

Pikiii sevgili dostlar:) Sadula quit yine de yhine de istanbulda yaşadığınız içn soruyorum önerir misiniz orda yaşamı? Şu an njerde yaşarsınız die sorulsa cevabınız ne olurdu

Pikiii sevgili dostlar:) Sadula quit yine de yhine de istanbulda yaşadığınız içn soruyorum önerir misiniz orda yaşamı? Şu an njerde yaşarsınız die sorulsa cevabınız ne olurdu

Bende cevap verebilirmiyim :)
Doğma büyüme ist.luyum şuan başka yerde yaşıyorum ve birçok şehri gördüm ama tek yaşanılacak yer ist.
Eşimin bu sene tayini ist. çıksın diye kendimizi parçalıyoruz :)

kız avcılardan gittim zaten :KK53::KK53::KK53: kadıköyden bi vapur işimi görürdü gerisini yürürdüm ben :KK53::KK53:

daha ne istiyon o zman istanbulu uçtan uça geçmişin :KK53: söğütlüçeşmeden binip zincirli kuyuda inmekte 3 tl ben öle geçtin sandım :KK52:

Yinede ist.lun yerini hiçbir yer tutmaz :)
Selamlar....

selam canım :KK3: aynen valla :KK23:

canım suyu olan bi şehir olsun benim için önemli olan o :KK52::KK52::KK52:
ama istanbulda yaşanır :KK19:

Bende cevap verebilirmiyim :)
Doğma büyüme ist.luyum şuan başka yerde yaşıyorum ve birçok şehri gördüm ama tek yaşanılacak yer ist.
Eşimin bu sene tayini ist. çıksın diye kendimizi parçalıyoruz :)

gelin bacım gelin kk toplaşması yaparız istanbulda :KK52::KK52::KK52:

Evet cumartesi altın günü yaparız pastalar börekler hepimiz aynı anda konuşuruz:KK1::KK1::KK1::KK1:

Belki bu sayfa uğurumuz olur hepimizi istanbula toplar kızlar hım:26: bellimi olur:KK16:

X