Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

29 ekımde benım esımın nobetı var ben evdeyım :KK37:bayramda annemlere gıdıcez :KK76:bayramdan sonra kayınvalıdemler gelecek :KK53:guıet yorgunluktan oluyorum yarına kaldı ütü ve cam sılme ısı:KK51:

bayramdada biz evdeyiz ama ben durmıcam evde gezicem istanmbulda çok güzel yerler buldum :KK52::KK52::KK52:
kalsın canımı ya yıpratma kendini evdesin nasılsa oyalanıcak şey kalsın sanada :KK34:

dün uykusuzluktan dayanamadım beyazı izleyememiştim işlem güçler vardı.şimdi bitirdim çok komikmiş ya bastım kahkahayı :KK60::KK60:
bu arada şöle bi site buldum kesin sipariş vericem yapmak için :KK52::KK52:

http://pastdizayn.com.tr‏

Ne güzel canım inşallah dgs bizede nasip olur :)
Ben büro yönetimi okudum büro yönetimine devam ediyorum :)
Eğer zaten bu sene kpss olmazsa ya dgs ile geçiş yapmak istiyorum
Ya da gene kpss deniyeceğim 2014 te.
2014 teki için daha sıkı çalışırım tabi nasipse.
Dershaneye falanda gitmedim ben bu sene dershaneye gitmeyide düşünüyorum.
Katipliğe hazırlanıyorum bu arada :) Katiplik için kpss istedim :)
Bölümümün mesleği... İnşallah hayırlısı olur.
Bende ilk bakamam heralde açarım gözümü kapatırım hehe :))
Şaka maka bir açıklansın valla daha rahatlıcak için iyide olsa kötüde

3,5 ata ata bakacağız valla başka çaresi yok :KK9:
Benim klavyem çok iyi katiplik konusunda kararsızım o anlık bir kararla girebilirimde :)
Ama sonucta benim alanım değil giripte mutsuz olabilirim insanların hakkını yemek istemem.
İnşallah merkezi atamada atanırım da.
Tabiiki hepimiz atanalım, açıklansında hayırlısıyla.

Hangi okula yerleştin?

bayramdada biz evdeyiz ama ben durmıcam evde gezicem istanmbulda çok güzel yerler buldum :KK52::KK52::KK52:
kalsın canımı ya yıpratma kendini evdesin nasılsa oyalanıcak şey kalsın sanada :KK34:

dün uykusuzluktan dayanamadım beyazı izleyememiştim işlem güçler vardı.şimdi bitirdim çok komikmiş ya bastım kahkahayı :KK60::KK60:
bu arada şöle bi site buldum kesin sipariş vericem yapmak için :KK52::KK52:

http://pastdizayn.com.tr‏
Guıet lınk açılmıyor bacım :KK53: gez bakalım ben temılıge başladımi duramıyorum hepsı bitecek uğraşıyorum kaburgalarım agrıdı:KK51:sızdede varmış ya ıhlasın robotu onunla yıkadık :KK53:ılk defa yıkama yaptım ama çok güzel temızlıyor koltukları falan supurdum :KK6:

Guıet lınk açılmıyor bacım :KK53: gez bakalım ben temılıge başladımi duramıyorum hepsı bitecek uğraşıyorum kaburgalarım agrıdı:KK51:sızdede varmış ya ıhlasın robotu onunla yıkadık :KK53:ılk defa yıkama yaptım ama çok güzel temızlıyor koltukları falan supurdum :KK6:

ben onu kullanınca ellerim su topluyo :KK53: ama güzel yıkıyo valla :KK52:

DEKORATF PASTA SSLEME MALZEMELER
burdan bak bakalım bi de canım :KK34:

Çok güzel seyler var :KK23:seker hamuruyla pasta yapanlara hayranım ben ya çok güzel seyler çıkarıyorlar ortaya :KK6:süpürgeyle esım yıkadı benım kollarım dayanmadı :KK53:

bide paket ürünler var 1 kg normal 1 kilo renkli şeker hamuru kalıplar merdaneler şekiller falan hepsi 50 tl :KK53:
dışarda kurabiyenin tanesini 1 tl ye satıyolar.arkadaşım kursuna gitti şimdi satış yapıyo bende yapacam :KK53::KK53:

zor ya bide eski oturduğumuz ev mutfak dahil halı kaplamaydı düün halimi :KK30:

bide paket ürünler var 1 kg normal 1 kilo renkli şeker hamuru kalıplar merdaneler şekiller falan hepsi 50 tl :KK53:
dışarda kurabiyenin tanesini 1 tl ye satıyolar.arkadaşım kursuna gitti şimdi satış yapıyo bende yapacam :KK53::KK53:

zor ya bide eski oturduğumuz ev mutfak dahil halı kaplamaydı düün halimi :KK30:

Ablamın arkadasımda kuruna gıttı Internet'in uzerınden satış yapıyor ıyıce kazanıyormuş :KK31:karlı ıs yanı pasta her özel günde alınan bırsey

3,5 ata ata bakacağız valla başka çaresi yok :KK9:
Benim klavyem çok iyi katiplik konusunda kararsızım o anlık bir kararla girebilirimde :)
Ama sonucta benim alanım değil giripte mutsuz olabilirim insanların hakkını yemek istemem.
İnşallah merkezi atamada atanırım da.
Tabiiki hepimiz atanalım, açıklansında hayırlısıyla.

Hangi okula yerleştin?

Amin canm inşallah hemencecik atanırız sinirsiz stressiz :)
Dokuz eylüldeyim cnm ben

Hoşbulduk efenniiiim:KK42:
Yeni üyeyim ben:KK9: Avukatım,kendi halimde biriyim. Aralıkta evleniyorum yarışmaya Bursadan katılıyorum:KK1::KK1:

allah mutlu etsin canım benim :KK16:
bende kavuşmak istiyorum sevdiğime artık herkesler evleniyo ya :84::84:

bende bankacıyım burdaki kızlarla kpss çalıştık bol bol :KK8: şimdi keyif yapıyoruz artık :KK34:
bende istanbuldayım :KK3:

allah mutlu etsin canım benim :KK16:
bende kavuşmak istiyorum sevdiğime artık herkesler evleniyo ya :84::84:

bende bankacıyım burdaki kızlarla kpss çalıştık bol bol :KK8: şimdi keyif yapıyoruz artık :KK34:
bende istanbuldayım :KK3:

Cok teşekkür ederim:KK16:
Neden evlenmiyosuun peki?
Yakınmışız yaa,şimdi yola çıksam idoyla 1 buçuk 2 saate yanındayım. Ne güzel hayal kurdum:KK1: Kaç yasindasin bu arada?

Cok teşekkür ederim:KK16:
Neden evlenmiyosuun peki?
Yakınmışız yaa,şimdi yola çıksam idoyla 1 buçuk 2 saate yanındayım. Ne güzel hayal kurdum:KK1: Kaç yasindasin bu arada?

cnaım sevdiceğimle 6 sene biticek 4 ü zaten ünv de geçti 2 sene iş askerlik borç ödemesi falan daha yeni toparladık kendimizi inşallah seneye nişan düşünüyoruz aileler herkes biliyoda işte :KK16:
yakınız valla :KK1:
26 oldum 9 gün önce :KK43::KK43::KK43:

cnaım sevdiceğimle 6 sene biticek 4 ü zaten ünv de geçti 2 sene iş askerlik borç ödemesi falan daha yeni toparladık kendimizi inşallah seneye nişan düşünüyoruz aileler herkes biliyoda işte :KK16:
yakınız valla :KK1:
26 oldum 9 gün önce :KK43::KK43::KK43:

Musmutlu günler sizinle olsun inşallah:KK16:
Uu 6 sene, ne güzel
Çok imreniyorum boyle uzun ilişkilere ya,neye borclusunuz bunu maşallaah:nazar:

Bende 25 yaşındayım:KK43: Yaşlanıyomuyuz ne:p

Musmutlu günler sizinle olsun inşallah:KK16:
Uu 6 sene, ne güzel
Çok imreniyorum boyle uzun ilişkilere ya,neye borclusunuz bunu maşallaah:nazar:

Bende 25 yaşındayım:KK43: Yaşlanıyomuyuz ne:p

amin canım inşallah :KK16:
yok ya genciz daha :KK23:

4 sene hep yanyanadaydık çok güzeldi ama 2 senedir zor geçiryo özlüyoruz birbirimizi farklı illerdeyiz çünkü :KK43:
ama çok şükür güvenimiz tam birbirimize allahım bozmasın :KK16:

X