Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

benim manitada var eski kitaplar :KK53::KK53: çakallık yaptım onun bölümünü yazarak :KK1::KK1:

Yavrum konular ve dersler degısmıs bırkac ders aynıymıs gecen yıllara göre o yüzden çıkmış soruda yok bu yıl ılk bız çözecez soruları o yüzden yardımcı kıtaplar ıse yaramıyor artık :KK37:

fıtı fıtılar kaçmaz :KK53::KK53:
şu an gözüm 1k1e görmüyor sabırsızlıkla kralın dönüşüne hazırlık yaptım :KK53::KK53:

ben her bölümü 2 defa izledim artık sarmıyo :KK52:
yarın dışarı çıkarken kitabımı alıcam yanıma 2 saat yol gidicem resmen ist in bi ucundan diğer ucuna gidicem bari iskendere başlıyım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Yavrum konular ve dersler degısmıs bırkac ders aynıymıs gecen yıllara göre o yüzden çıkmış soruda yok bu yıl ılk bız çözecez soruları o yüzden yardımcı kıtaplar ıse yaramıyor artık :KK37:

yarıcak olan derslere bakcam zaten bende :KK53::KK53:

ben her bölümü 2 defa izledim artık sarmıyo :KK52:
yarın dışarı çıkarken kitabımı alıcam yanıma 2 saat yol gidicem resmen ist in bi ucundan diğer ucuna gidicem bari iskendere başlıyım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

efsane filmleri izle izle bıkmıyorum
mesela replikleri bile biliyorum ama olsun beni heycanlandırıyor.
fantastik film kolay gelmiyor dünyaya :KK53:
gelince de sarılıyorum sıkı sıkı :KK53:

ne gülüyon :KK1:
sayfa_01_06.jpg

45820983.jpg

sayfa_01_01.jpg

bunu gece görünümünü düşünsene dumanlar çıkıyo hafif ışıklar var ve karabük merkeze giden yol da çok ışık yok :18::18:

:KK53::KK53::KK37::KK37::KK6:bensız cosmussunuzzz bensız cosanın taaaaaaa alnından öpeyim:)
:KK54::KK52::KK52::KK50::KK50::KK50::KK30::KK30::KK30::KK9::KK8::nazar:

Ben yokken coşmuşlar ınsan hbr verırbende kızdım :KK22:bız sensinler kanka olalım bunları dışlayalım :KK33:

eneeeeee ben yokken buralar coşuyo sayfalar dolusu yazılıyo sayfaları okurken ahanda bi tane daha var bitmedi bu ne muhabbet diyemedim ya la :KK60::KK60:

Ben yokken coşmuşlar ınsan hbr verırbende kızdım :KK22:bız sensinler kanka olalım bunları dışlayalım :KK33:

evet dıslayalım bu dıslıkları :))

erken geleydin :KK14:

gecenin şarkısı :KK14::KK14:

[video=youtube;GFyJ21dV2e4]http://www.youtube.com/watch?v=GFyJ21dV2e4[/video]

suz kız bana cevap verme :))

eneeeeee ben yokken buralar coşuyo sayfalar dolusu yazılıyo sayfaları okurken ahanda bi tane daha var bitmedi bu ne muhabbet diyemedim ya la :KK60::KK60:

sen evsahıbısın cemkırmıcen bence sussscan gulumsıcen :))

Deseydın sensinlekanka olurdum :KK53:tuh ya neyse senınlede kanka oluruz KPSS maratonunun hatırı var sonuçta :KK60:

ahanda kafama kayalar düştü vay arkadaş ben sizi ballar kaymaklarla beslemedim mi çikilota şelaleri getirmedim mi deyin bakim :KK52::KK52:

neyse :KK43: ben gıdeyım herıf dovecek yoksa :KK43:(( bayadır acık pc tarıflere takıldım kaldım bıleydım gelırdım baska bı gun nıyse muahhhh:KK54:

neyse :KK43: ben gıdeyım herıf dovecek yoksa :KK43:(( bayadır acık pc tarıflere takıldım kaldım bıleydım gelırdım baska bı gun nıyse muahhhh:KK54:

öğrendikleörin yap bize söle bizde yapak tatlım :KK52:
haydin görüşürüz o zamansa ah beyim burda olaydıda bana da kızsaydı :KK14:

X