Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

az daha sabır o zman canım bak sınav a çalıştın 1 seneyi geçti 8 ayda geçicek :KK19:

evdeyim yarında evdeyim canım :KK52::KK52::KK52::KK52:
cuma iş başı bana gel bankacı yapalım senide :KK52::KK52:

yokkk bacımm ben memırr olmak istiyooomm :KK53: :KK9::KK9:
ayy yukardakıler çook şekerr yaa insanın bebek yapası gelıyoo hee :KK37: :KK9::KK9:

Ada hısgeldın bacım :KK19:kız amma gezdın

Sağol cnm hoşbulduk evet çok gezdim keşke daha uzun olsaydı izin :)
Ne güzel geziyordum eve geldim boşluk oldu ders çalışma isteği başladı o kadar içime işlemiş yaniii :)
Sen ne yapıyosun cnm sende sıkılıyosundur benim gibi yalnızsın yaaa

az daha sabır o zman canım bak sınav a çalıştın 1 seneyi geçti 8 ayda geçicek :KK19:

evdeyim yarında evdeyim canım :KK52::KK52::KK52::KK52:
cuma iş başı bana gel bankacı yapalım senide :KK52::KK52:

aöf var zaten 4. sınıftayım ona çalışırım artık
ama karar veremedim şimdi bu sene iyi puan alıp atanamazsam 2014 e hazırlanıcam yaa
acaba yine önlisasntanmı yoksa lisanstan mı girsem kararsızım
önce lisanstan girerim dyordum ama mat. soruları çok zor lisansın benim mat. iyi değil o yüzden bitirmesemmi okulu
çok kararsızımm :KK43:

Sağol cnm hoşbulduk evet çok gezdim keşke daha uzun olsaydı izin :)
Ne güzel geziyordum eve geldim boşluk oldu ders çalışma isteği başladı o kadar içime işlemiş yaniii :)
Sen ne yapıyosun cnm sende sıkılıyosundur benim gibi yalnızsın yaaa

Aöf ye dıkey gecıs yaptım kamu yonetımı okuycam ama bu yıl KPSS olmazsa bır yıl okuyup dondurucam onlısans gırıcem tekrar sınava :KK53:memur olunca tamamlarım :KK31:kız kayınvalıdemler gelecek bayramdan sonra esıme demmişler benı aramıyor hıc :KK51:bayramda 4 gun annemlere gıdıcez ablamda gelecek yegenım falan gelecek ozledım hepsını:KK31:en az bır hafta kalırlar dıyorum ama bakalım ıns. Fazla kalmazlar:KK53:komşu aradı sımdı kahve ıcmeye gelecekmıs onu beklıyorum haftasonu buzdolabını temızlıycem esımle bırlıkte evıde temızlerz :KK53:

Aöf ye dıkey gecıs yaptım kamu yonetımı okuycam ama bu yıl KPSS olmazsa bır yıl okuyup dondurucam onlısans gırıcem tekrar sınava :KK53:memur olunca tamamlarım :KK31:kız kayınvalıdemler gelecek bayramdan sonra esıme demmişler benı aramıyor hıc :KK51:bayramda 4 gun annemlere gıdıcez ablamda gelecek yegenım falan gelecek ozledım hepsını:KK31:en az bır hafta kalırlar dıyorum ama bakalım ıns. Fazla kalmazlar:KK53:komşu aradı sımdı kahve ıcmeye gelecekmıs onu beklıyorum haftasonu buzdolabını temızlıycem esımle bırlıkte evıde temızlerz :KK53:

Niyeyse kaynanalar gelinleri aramıyorlar benimkide hep eşimi arıyor beni aramıyor bir sınavdan sonra aramıştı nasıl geçti diye o zamanda benim sınavımı sormak için eşimi arasaydı diyecektim sınava oğlunmu girdi diye :)) inşallah fazla kalmazlar bir haftadan fazla çekilmiyorlar :))
iyi ya bende aöf 4 teyim ama kararsızım bende bu sene olmazsa 2014 e önlisans mı lisans mı girsem diye
Biran önce açıklansa şu sınav sonucuda ona göre ne yapıcağımıza karar versek

Niyeyse kaynanalar gelinleri aramıyorlar benimkide hep eşimi arıyor beni aramıyor bir sınavdan sonra aramıştı nasıl geçti diye o zamanda benim sınavımı sormak için eşimi arasaydı diyecektim sınava oğlunmu girdi diye :)) inşallah fazla kalmazlar bir haftadan fazla çekilmiyorlar :))
iyi ya bende aöf 4 teyim ama kararsızım bende bu sene olmazsa 2014 e önlisans mı lisans mı girsem diye
Biran önce açıklansa şu sınav sonucuda ona göre ne yapıcağımıza karar versek

Ben onlısans gırıcem tekrar :KK31:sende onlısans gır bu yıl olmazsa KPSS beraber çalışırız yıne:KK19:esıme demıs bayramdan sonra gelıcez ara bana söyle oğlu tüm gun mesaıde benımde kalacaklar evde :KK37:oğlunu arar hep benımkıde aman aramasın benı meraklıda degılım konuşmaya :KK37:

Bende işletme okucam kızlar dikey geçiş yaptım karı koca işletmeci oluruz :KK53::KK53:

şimdilik şanslımıyız ne :KK1:
ama kayınvalideciğim daha beni tanımadan sevmiş saolsun :KK16:

Yalan sakın ınanma benımkıde nısanlıyken delı olurdu kızım kızım sımdı bak aramıyor bıle :KK53:eltım haftasonu kapıdan cevırmıs müşavir degılım dıye bız ses çıkarmıyoruz dıye suçluyuz boylelerı kıymetlı oluyor :KK22:ona yaransın dıye neler yapıyor

Yalan sakın ınanma benımkıde nısanlıyken delı olurdu kızım kızım sımdı bak aramıyor bıle :KK53:eltım haftasonu kapıdan cevırmıs müşavir degılım dıye bız ses çıkarmıyoruz dıye suçluyuz boylelerı kıymetlı oluyor :KK22:ona yaransın dıye neler yapıyor

ne kadar mesafe o kadar mutlu mesut hayat mı diyorsun :KK53::KK53:

:KK53::KK53::KK53:
benimki de seviyor beni sağolsun iyi anlaşırız. arkadaş gibi her konuda sohbet edebiliyorum kaynanacığımın içi genç şekerim :KK53:

biz daha konuşmadık ama sevdiceğimin sölediklerini biliyom :KK16: ben bide evin tek gelini olucam :18:

okyonus korkutma beni canım :18::18:

ne kadar mesafe o kadar mutlu mesut hayat mı diyorsun :KK53::KK53:

biz yarım saatlik yerde oturucaz :KK30:

X