Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

amann tanrımm çok fazlaa değilmi ya
o topicte bende okumuştum çok detaya girmişler kitaplarda ayrıntı çokmuş yazmıştı kızlar.
merak ediyorum bende gideydimm bugünn bari alıp bakardım ya

Al bugün sende ay bıdekalabalık sıra var sıkıntı geldı ıcıme kız kımı unıte 18 sayfa kımısı 30 sayfa sanırım 4er unıte calısıcaz bıde bayramdan sonra kayınvalıdemler gelecek bır süre çalışamam bana malıye dersı kıtabı bıle verdıler esım dalga geçit ama hırs yaptım gecıcem derslerı ıns.kredılı sıstem ya artık kredı tutsun yeter tüm dersileri geçme şartı yok

kredili sistemin gelmesi çok iyi oldu bencede şanslıız bence o konuda ya
bakalım öğleden sonra gidimde cuma sondu saten internet başvurusunda sorun olmaz heralde taa 5 ekımde basvurdum cıktısını aldım çünkü

Yok canım sorun olmaz Internet belgelerınle 4 fotograf ve dıplomanın aslını götürdü aslını ısıtıyorlar bıde önce vakıf banka 205 tl yatır ıslemı yapıp kıtaplarını verıyorlar ogrencı kımlık kartıda10 Aralık'tan sonra alınacak dedıler

saolasın canım.inşallah bugün halledebilirim hayırlısıyla.

biz evdeyiz valla tabi teyzoş doğum yapmaz apar topar yanına gitmezsek

günaydın kızlar
okyonus aö kitapları beş para etmez ben hiç ordan çalışmadım sınavlara
hele ki istatistik dersnden kalmıştım 2 defa ilkine ders çalıştım 2. ye sadece çıkmış sorulara baktım 15 tanesi birebir aynıydı
79 aldım kaldığım dersten
çıkmış sorulara daha bi kilitlenin derim

Bıde kıtaplarımı donemlıkmıs okuyup okuyupgecerım dıyorum hergün 2-3 unıte okuyayım dıyorum bakalım napcm 9 ders var

Bende dün kayıt işlerimi 5 saat sıra bekledikten sonra halledebildim. yahu millet karga .okunu yemeden sıraya girmiş resmen ben sabah 7 de ordaydım önümde 150 kişi vardı
velhasıl kayıt olduk

Hemde ne kaşınmak guıetcım yandım bıttım kul oldum konuları okuycam son ayda full çıkmış soru bakarım netten konu özenti bulur okurum yeter

aöfforum diye bi site vardı yanlış hatırlamıyosam ben ordan bakmıştım

burdan atlasam otobüse 2 saat sonra yanında olurum

hoşbulduk bacım nasılsın

iyi valla tatlım
kızlar ya teyzoşun bebeee için bişey yaptım kapıya bakın bakim beğencenizmi

aöfforum diye bi site vardı yanlış hatırlamıyosam ben ordan bakmıştım

iyi valla tatlım
kızlar ya teyzoşun bebeee için bişey yaptım kapıya bakın bakim beğencenizmi

nereye bakcaz kz bende yeğenime yaptımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…