Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

herkeşler sınavı bekliyomuş ya dağılın kaybolun dertlerimle ben başa otururuz :KK9::KK9:
benim neden tatilim yok bende püskevit istiyom bende çikületa istiyom :KK60::KK60:

saol canım şeref verdin hoşgeldin :13:
amin inşalalh iyi geçer sınavlarınız yarın bende erken kalkıcam sınav günleri bi tuhaf oluyorum bende :KK9:
arkanızdayım kızlar mat sorularını çekip atın ben yollarım size :KK60:

Ben buradayım kayınvalıdemler gelecek eğer gelmezlerse taktiler gıdıcez ama ben ıpadı alırım yanıma yazarım sana dostum :KK53:kopamam burdan :KK14:

İçinizde en büyük benmiyim yahuuuu :)

sen kaçlısın bacım :KK19:
bak direkt yaş sormuyom kaçlısın :KK23:

Ben buradayım kayınvalıdemler gelecek eğer gelmezlerse taktiler gıdıcez ama ben ıpadı alırım yanıma yazarım sana dostum :KK53:kopamam burdan :KK14:

sen istesende kopamazsın canım ben senden örnek sorular bekliyom sınavdan sonra :KK9:

arada bende uğramaya çalışırım notebookum yanımda olucak olmadı tlf.dan girmeye çalışırım fırsat buldukça

evet canım haklısın teşekkür ederim şimdi hevesle girdim ama sonrasını bilmiyorum millette zorlanmadn yukselemezsn dyr napcm blmıyorum grdim bakalım nolur

canım benim sevdiceğim reyoncu olarak başladı şu an bölüm sorumlusu seneye mdr yrd olucak ama canım çıkıyo öle söliyim.günü belli değil saati belli değil biz 4 aydır 1 defa görüşebildik farklı illerdeyiz düşün.markette yükselmek yerine eğitimini tamamla sertifikalarda ekle üzerine başka yerlerde iş bak derim.tabi senin hayatın :13:

sen kaçlısın bacım :KK19:
bak direkt yaş sormuyom kaçlısın :KK23:

sen istesende kopamazsın canım ben senden örnek sorular bekliyom sınavdan sonra :KK9:

Kız düşünsene ben hergün burda soru paylasıyormusum amma olur delırmeme az kaldı zaten :) kopamam kıtaplardan :)

Kız düşünsene ben hergün burda soru paylasıyormusum amma olur delırmeme az kaldı zaten :) kopamam kıtaplardan :)

ben senin kadar çalışmadım sınavdan sonra gördün halimi sizlerle soru çözüyodum :KK35:
allah akıl fikir versin bize :KK60:

herkeşler sınavı bekliyomuş ya dağılın kaybolun dertlerimle ben başa otururuz :KK9::KK9:
benim neden tatilim yok bende püskevit istiyom bende çikületa istiyom :KK60::KK60:

saol canım şeref verdin hoşgeldin :13:
amin inşalalh iyi geçer sınavlarınız yarın bende erken kalkıcam sınav günleri bi tuhaf oluyorum bende :KK9:
arkanızdayım kızlar mat sorularını çekip atın ben yollarım size :KK60:

Çok saolasın Ah canım benim mat 23 24 netlerde deeee tarih özellikle coğrafya sorularını yolluyabilirim:KK9::KK9:

canım benim sevdiceğim reyoncu olarak başladı şu an bölüm sorumlusu seneye mdr yrd olucak ama canım çıkıyo öle söliyim.günü belli değil saati belli değil biz 4 aydır 1 defa görüşebildik farklı illerdeyiz düşün.markette yükselmek yerine eğitimini tamamla sertifikalarda ekle üzerine başka yerlerde iş bak derim.tabi senin hayatın :13:[/
okuyorum zaten canım bitirecem okulumu madddi yönden katkı olsun diye girdim işe zorcanım insanın canı çıkıyor görüşürsnz inşallah mutlulklar

Toparlan çıktığı günler eşyaları yükler kaçarsınız :) sızın bır daha şark varmı?

Gitiiğimiz yerde bir 10 yıl kalıcaz diye biliyorum ondan sonrada çıkarsada o zamana çocuk yapmış olurum ben evlatcığımla otururum kocamda gitsin şarkını yapsın gelsin :)

Çok saolasın Ah canım benim mat 23 24 netlerde deeee tarih özellikle coğrafya sorularını yolluyabilirim:KK9::KK9:

bak bende onlarda bişey yapamam işte öss de (bizim zamanımda öss ydi :KK60:) 37.5 tarih coğ nasıl yaptığımı hala bilmiyorum bu kpss zaten yorum yok :KK9:

okuyorum zaten canım bitirecem okulumu madddi yönden katkı olsun diye girdim işe zorcanım insanın canı çıkıyor görüşürsnz inşallah mutlulklar

daha gençsin canım anlamazsın bile yorgunluğu :KK76:

X