Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Giderken tren saatleri uymadı geç kalıcam diye mecbur minibüs kullandım
Gelirkende hasanpaşadan trene bindim 20 dk da pendikteydim
Çok sapa yerdeyiz ya nere gidersek gidelim ya kartala yada pendiğe inmek zorundayız
Bana da en uğuşuğu denk geldi bugün tin tin 2 saatte vardık :KK9:

yok ya pendik kadıköy minibüsü kullanılmaz ben o kadr satte sakaryaay giderim valla :KK53:
bi kere sevdiceğim gelmiş öğle yemeği yedik sonra maça gidicek kadıköye dedim trenden inicen yürücene minibüsle git daha kolay olur.5 dakkada bir sevgi dolu msj gönderdi bana bindirdin beni buna.maça geç kalıcam sölendide sölendi :KK47::KK47:

İnşallah iş arayanlarınızda bende adam gibi bişey bulabiliriz.
Bir bankanın gişe yetkliliğinden aradılar ona gidicem artık olmazsa uzun süre aramıcam valla sınav geçsin dinlencem dedim uykusuzum o günden beri

Birde markette kızlar sınav bugün açıklanabilirmiş diye konusuyorlardı
başka açıklanması beklenen sınav var mıydı?:44:

bilmem ki belki vardır açıklanacak sınav

memurlar net te konuşyuyorlardı
dershanede bile öğretmenler soruları çok zor bulmuş
puanlar artar vs

canım ne iş varsa değerlendirmek lazım

sabun hosgeldin
benim kocamda sogütlüçeşme den altunizadeye aktarma yapıyordu

capitol de çalışıyordu
yanlış hatırlamıyorsam güzergah böyleydi

istanbul un çilesi bitmez

taşınan arkadaşa da kolay gelsin
taşınmaktan nefret ediyorum

ama çanakkale de güzel bir firma biliyorum
kırmadan dökmeden taşıyorlar
istanbula da gidiyorlar
beni burhaniye ye de o firma getirmişti
gardırop aynasını kırmışlardı
kapağı söküp götürdüler
yaptırıp getirip taktılar yerine

ivet çok şey kaçırdın :KK52::KK52::KK52::KK52:

okudum kuitim hepiciğini ki ... :KK34:

Bosver canım yerleştirsin yavaş yavaş :KK31:Allah bağışlansın kızını en azından sana arkadas olur esın yokken :KK31:

Selam canım nasılsın?

iyiyim okim napim bende kafa dağıtıyorum saçlarımı falan boyattım çok güzel oldu :KK76: bakım yapıyorum evde temizlikler yemekler ...
keşke çalışmak olmasaydı tam bir ev hanımı proifili var bende ama işte gel gör ki şartlar bunu gerektiriyor ...

yok ya pendik kadıköy minibüsü kullanılmaz ben o kadr satte sakaryaay giderim valla :KK53:
bi kere sevdiceğim gelmiş öğle yemeği yedik sonra maça gidicek kadıköye dedim trenden inicen yürücene minibüsle git daha kolay olur.5 dakkada bir sevgi dolu msj gönderdi bana bindirdin beni buna.maça geç kalıcam sölendide sölendi :KK47::KK47:

e 5 den gidince hızlı gidiyor ama pendik kadıkoy

eğer e 5 den gitmez se

göztepe bostancı trafik te sıkıştın mı hiç çıkamazsın

okudum kuitim hepiciğini ki ... :KK34:

iyiyim okim napim bende kafa dağıtıyorum saçlarımı falan boyattım çok güzel oldu :KK76: bakım yapıyorum evde temizlikler yemekler ...
keşke çalışmak olmasaydı tam bir ev hanımı proifili var bende ama işte gel gör ki şartlar bunu gerektiriyor ...

Bende sınav bıttı camları sıldım mutfak dolaplarını sıldım temızlık yapıyorum evde öyle gecıyor zaman bende maske falan yapıyorum esım sacımı boyatmama ızın vermıyor :KK51:bana boya yasak :KK50:bende komşularla güne gırdım takılıcam böyle bakalım çok bunaldım haftasonuda geçmekteydık ıyı geldı:KK55:

sevgi meleği ya acayip dikkatimi çekti yani yazmadan edemeyeceğim ; 80-90 arası bir netle atanmanın sürekli imkansız olduğundan, ütopik bir fikir olduğundan dem vurmuşsun :KK53: atanmak için 100 - 120 netlere ihtiyacın yok ki sen bunu bence çok iyi biliyorsun. bu sınavda önlisans için 78 netin üzeri bence son atamaya da kalsa atanır havada karada ... sınav formatı değişti malum çok farklı sorularla karşılaştık bu netleri düşürecek puanları beklenenden üste çekecektir bunu da göz önünde bulundurduğumuzla 84 netlerle atanmanın ütopik olmasından bahsetmek ütopik bence ...

Canım beni sürekli mızmızlanan bir şeyden memnun olmayan insan gibi anlama sakın.
Şuan ruh halim çok karısık
Ev baskısı, babanemim saçma sapan sözleri (sen kazanamazsın o kadar akıllı varken sana mı kaldı gibi..)
En yakın arkadaşımın sızlanmaları
Yok lise mezunu kuzenin abkacı olmuş sen ne olucan soruları
Yani 100 netim olsa atanamam gibi görüyorum
Sanki çok uçuk bir hayalmiş gibi
Diyorum şu kadar doğrum varsa yanlışlarım götürür bu kadar kalır
ya bu yanlışsa acaba bunu mu işaretledimde aldım
Deli gibiyim ben sonuclar açıklanıncaya kadar böyle senaryolar üretirim :KK1:

kızlar ben kaçıyorum yine dişçiye gidicem :18::18::18:
haydin görüşürz akşam :KK49:

haydi bakalım gözün aydın şimdiden o zman :KK8:

şimdi metromuz oldu 32 dakkada rıhtımdasın :KK55::KK55:
oh maşallah hadi iyisiniz o zaman ,,şanslı hatunlar

Canım beni sürekli mızmızlanan bir şeyden memnun olmayan insan gibi anlama sakın.
Ev baskısı, babanemim saçma sapan sözleri (sen kazanamazsın o kadar akıllı varken sana mı kaldı gibi..)
of canım ya

canım hiç belli olmaz
senin netin daha çok çıkacak gibime geliyor canım

babaanneni takma kafana
eskiler bilemezler
kaç kere sınava girmişler de bilyorlarmış

heheheh
sabuncuğumu buldum

Bende sınav bıttı camları sıldım mutfak dolaplarını sıldım temızlık yapıyorum evde öyle gecıyor zaman bende maske falan yapıyorum esım sacımı boyatmama ızın vermıyor :KK51:bana boya yasak :KK50:bende komşularla güne gırdım takılıcam böyle bakalım çok bunaldım haftasonuda geçmekteydık ıyı geldı:KK55:

cnm en güzeli benim ırsi müthiş derecede beyazım var şakaklarımda o nedenle boyatıyorum müthiş kimyasal bir şey bi de direkt kafaya yani ... bi sabun varmış izmir dolaylarında beyaz saçları eski rengine döndüren onu bulmaya çalışıyorum bende bakalım bulursam asla boyatmam ...

yaaaa

ama ben sana mesaj da yazdım canım sabun sen misin diyerekteeeeennnn

cnm benim msj ın gelmemiş niye ki acaba ? ya ben sana boşuna güzel anne demiyormuşum hissetmiş miyim ne olmuş bana anlamadım valla maşallah ... ablasısın evlatlarının ...

:KK52:

cnm anladım. bizimde genellikle topikcek netlerimiz pek 80 leri görmeyecek gibi görünüyor sen böyle söyledikçe bizimde içimizde ki umut kıvılcımı sönüyor :KK5: bahsettiğin netlerle karşılaşırsan sınavında alışılmamışlığını hesap ederek atanmaman içten bile değil ... içini ferah tut .

cnm benim msj ın gelmemiş niye ki acaba ? ya ben sana boşuna güzel anne demiyormuşum hissetmiş miyim ne olmuş bana anlamadım valla maşallah ... ablasısın evlatlarının ...

:KK52:

cnm anladım. bizimde genellikle topikcek netlerimiz pek 80 leri görmeyecek gibi görünüyor sen böyle söyledikçe bizimde içimizde ki umut kıvılcımı sönüyor :KK5: bahsettiğin netlerle karşılaşırsan sınavında alışılmamışlığını hesap ederek atanmaman içten bile değil ... içini ferah tut .

canım mesaj da atmıştım
sabun sen misin ben adilemir diye

canım teşekkür ederim o senin güzelliğin

yani 80 netleri eğer bu sınava giripte gören az olursa bizim de bir şansımız olur belki sabun inşallah

allahtan ümit kesilmez ..

X