Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Canım benim hatırladıklarım 76 doğru
gerisini hatırlayamadım vallahi
85 doğru belki olur diyorum ama bilmiyorum
biçok soruyu hatırlayamıyorum

inşallah istediğin gibi olur canım

çok çalııştın çok emek verdin sen

gerçi burada bir çok arkadaş çok çalıştı
az çalışan yok

inşallah atanırız

çok başvuru var diyorlar
bu sebepmiş
soruların zor olma sebebi buymuş yanii

yada bu yıl memur falan almak istemiyorlar

çok çok az memur alımı mı yapacaklar acep

ah sabunnnn
nerlerdesin

nasılsınnnn

burdayım cnm benim pek sık girmiyorum sınavdan sonra malum ...

85 doğrun varsa cnm benden söylemesi en az 94 puanın var . böyle bir sınavda 85 doğrun varsa ama ...

sabunnnnnnnn

canım neden yazmıyorsun

nasılısın
iyi misin

cnm benim iyiyim diyelim iyi olalım aslında sınavdan sonra uyuşmuş gibiyim açıkçası kendi kendime kalamıyorum kendi kendime kaldım mı başlıyorum sınavı düşünmeye ... o yüzden hep bir meşgale uyduruyorum kendime, düşünmemek için ... sen nasılsın güzel anne ?

cnm benim iyiyim diyelim iyi olalım aslında sınavdan sonra uyuşmuş gibiyim açıkçası kendi kendime kalamıyorum kendi kendime kaldım mı başlıyorum sınavı düşünmeye ... o yüzden hep bir meşgale uyduruyorum kendime, düşünmemek için ... sen nasılsın güzel anne ?

canım
ben nasıl mıyım
aynı senin anlattığın gibi kendi kendime kalıyorum ve sürekli sınavı düşünüyorm

ve sadece bunu düşünmek istiyorum
araya başka birşey girdimi çok bozuluyorum

çoçukların bakımı
ev ödevlerine yardım
bebeğin yemesi içmesi uyuması derken vakit geçiyor

ama ben hiç iyi değilim

bir kaç güne bu halimden sıyrılırım diye umuyorum

ama bazı tanıdıklarımdan da 5 yıl önce girseydin keşke
şimdi hiç ah vah deme diyorlar
buna daha da kırılıyorum

ben ilk kez girdim biliyorsun

ve 35 yaşımda olduğum için sanırım insanların bazıları kızmış bana

ve çok çok denedikleri için zor olduğunu da biliyorlar kazanmanın

canım benim inşallah güzel bir yerlere atanırsın

ben sana hep dua ettim
bana tarih dersi için yardım cı oldun

o yüzden hep içimden dua ettim sana
allah razı olsun
kimse o iyiliği yapmazdı
son bir ay dönüp dönüp hakan dede videolarını izledim

çok sağol canım benimm

şimdi birşeyler atıştırmaya gideceğim

oruç tutuyorum pazar gününden beri

tutamadığım oruçuma başladım

tekrar bakacağım size

geliyorum birazdan
sonrada yatırım
uyuyabilirim inşallah

canım
ben nasıl mıyım
aynı senin anlattığın gibi kendi kendime kalıyorum ve sürekli sınavı düşünüyorm

ve sadece bunu düşünmek istiyorum
araya başka birşey girdimi çok bozuluyorum

çoçukların bakımı
ev ödevlerine yardım
bebeğin yemesi içmesi uyuması derken vakit geçiyor

ama ben hiç iyi değilim

bir kaç güne bu halimden sıyrılırım diye umuyorum

ama bazı tanıdıklarımdan da 5 yıl önce girseydin keşke
şimdi hiç ah vah deme diyorlar
buna daha da kırılıyorum

ben ilk kez girdim biliyorsun

ve 35 yaşımda olduğum için sanırım insanların bazıları kızmış bana

ve çok çok denedikleri için zor olduğunu da biliyorlar kazanmanın

herkes bir şeyler söyler kim ne yaşar nasıl hisseder bilmez konuşur herkes işte böyle ... yaş, sosyal olanaksızlıklar, vakitsizlik, desteksizlik falan aslında hiç biri başarmak için engel değil ama biz normal olarak geçmiş yılları referans alarak çalıştık ve çok başka bir sınavla karşılaştık cnm, yapacak bir şey yok ... kaldı ki defalarca kopyalara sınavdan çekilen görüntülere rağmen kurumun başında bulunan bir başkan ... biz aslında işte bu çarkın maduruyuz yoksa her türlü başarırdık !

Bende kötüyum kızlar. Gy 29 net çıktı daha demin up uzun hayat hikayemi yazdim ama silindi. Bu konunun adını görünce yazasım kaçıyor . Yaşayacak gücü kalmayanlar grubuna katılmalıyım ben. Baş ağrılarım hiç dinmiyor. Ne zaman gülecegiz bizde merak ediyorum. Ah adilemir ev durumlarimi daha yakından biliyorsun tek kurtuluşumuz bu sınavdi olmadı. Inşallah sizler atanırsiniz kızlar. Size gönülden dua ediyorum

canım benim inşallah güzel bir yerlere atanırsın

ben sana hep dua ettim
bana tarih dersi için yardım cı oldun

o yüzden hep içimden dua ettim sana
allah razı olsun
kimse o iyiliği yapmazdı
son bir ay dönüp dönüp hakan dede videolarını izledim

çok sağol canım benimm

ne demek cnm lafı edilmez, dualar müşterek inşallah emek veren herkes karşılığını alır. kopyacılarında atandıkları memurlukları ne kendilerine ne de çevresindekilere hayırlı olur inşallah her günleri zehir zıkkım olur .

şimdi birşeyler atıştırmaya gideceğim

oruç tutuyorum pazar gününden beri

tutamadığım oruçuma başladım

tekrar bakacağım size

geliyorum birazdan
sonrada yatırım
uyuyabilirim inşallah

cnm allah kabul etsin bende müsait olduğumda başlayacağım inşallah oruçlu oruçlu bol bol dua ederiz birbirimize ve tüm emek verenlere ... iyi geceler cnm benim ...

eski ben değilim içim sIkılıyo nefes alamıyorum okyonus.hayattan yoruldum galiba.
insan yıllarla değil yaşadıklarıyla yaşlanıyo diye boşuna demiyolar:KK14:

evet guzel laf sevdım. amaaaa bu kadar cabuk bunalıma gırme hayatın daha basında seker yoksa bu hayat hıcc gecmez uzuldugun sey sen uzuldugunde degısmıyorsa bosver uzulme uzerınde gerektıgı kadar ve akıllıca dusun yapman gerekene karar ver gerı donup bakma bıtmıstır:KK66: ben bunu uygulamaya calısyorum canımıda kımse sıkamıyor desem yerıdıe:KK66:

kız komşum üzülme anam hayat üzüldüğümüz anlarla kendimizle boğuşmakla geçiyor
keşke bazı şeyleri hiç dert etmeyip yolumuza devam etmeyi öğrenebilsek
yorulmak da bizler için ama şuan içinde bulunduğun ruhsal durumu sadece dinlenmek için kullan
herkesi ve herşeyi affet
başka seçeneğimiz olmaz bazen

ı lıke ıt bunuda sevdım evet vakıt oldurmeyelım uzulmekle.

of of
benim de canım çok sıkılıyor canlar yaa

nolcak bizim halimiz allah aşkına uyku falan yok bende

sınav stresinden uyuyamıyordum
şimdide atanırmıyım atanamazmıyım

kaç puan gelir stresine girdim benn-:KK5:

uzme caqnım sende kendını ınsallah emegının karsılıgını alırsın dua etmekten baska bırsey gelmıyor elımızden yazık etme kendınee

Bende kötüyum kızlar. Gy 29 net çıktı daha demin up uzun hayat hikayemi yazdim ama silindi. Bu konunun adını görünce yazasım kaçıyor . Yaşayacak gücü kalmayanlar grubuna katılmalıyım ben. Baş ağrılarım hiç dinmiyor. Ne zaman gülecegiz bizde merak ediyorum. Ah adilemir ev durumlarimi daha yakından biliyorsun tek kurtuluşumuz bu sınavdi olmadı. Inşallah sizler atanırsiniz kızlar. Size gönülden dua ediyorum

amaaaa umutsuzluk almıs yurumus bu aksam nerde o gulen fıstıklar kızzzlar etmen eylemen nolurrrrrrr :KK54:

ah canım ne zaman geçecek bu karamsarlık bilmiyorum. Çoğu zaman iyice içinizi karartmamak için yazmıyorum bile. Quitin dediği çok doğru sanki aklımı okumuş. 22 yaşındayım ama belki 40 gibi hissediyorum kendimi

ne demek cnm lafı edilmez, dualar müşterek inşallah emek veren herkes karşılığını alır. kopyacılarında atandıkları memurlukları ne kendilerine ne de çevresindekilere hayırlı olur inşallah her günleri zehir zıkkım olur .

cnm allah kabul etsin bende müsait olduğumda başlayacağım inşallah oruçlu oruçlu bol bol dua ederiz birbirimize ve tüm emek verenlere ... iyi geceler cnm benim ...

amin canım
iyi geceler sanada

biliyorum canım bence seneye de denemelisin bu sınavı
bu bilgilerinin üzerine tam perçinlemiş olursun bilgilerini

herkes bir şeyler söyler kim ne yaşar nasıl hisseder bilmez konuşur herkes işte böyle ... yaş, sosyal olanaksızlıklar, vakitsizlik, desteksizlik falan aslında hiç biri başarmak için engel değil ama biz normal olarak geçmiş yılları referans alarak çalıştık ve çok başka bir sınavla karşılaştık cnm, yapacak bir şey yok ... kaldı ki defalarca kopyalara sınavdan çekilen görüntülere rağmen kurumun başında bulunan bir başkan ... biz aslında işte bu çarkın maduruyuz yoksa her türlü başarırdık !
evet malesef ne hissettiğimizi düşünmeden söylüyorlar işte

allah onlarında gönlüne göre versin

evet guzel laf sevdım. amaaaa bu kadar cabuk bunalıma gırme hayatın daha basında seker yoksa bu hayat hıcc gecmez uzuldugun sey sen uzuldugunde degısmıyorsa bosver uzulme uzerınde gerektıgı kadar ve akıllıca dusun yapman gerekene karar ver gerı donup bakma bıtmıstır:KK66: ben bunu uygulamaya calısyorum canımıda kımse sıkamıyor desem yerıdıe:KK66:

ı lıke ıt bunuda sevdım evet vakıt oldurmeyelım uzulmekle.

uzme caqnım sende kendını ınsallah emegının karsılıgını alırsın dua etmekten baska bırsey gelmıyor elımızden yazık etme kendınee

amaaaa umutsuzluk almıs yurumus bu aksam nerde o gulen fıstıklar kızzzlar etmen eylemen nolurrrrrrr :KK54:
tamam az önce yemek yerken düşündüm
haklısınız
düşünmenin ve kendimi yiyip bitirmenin bir sonu yok
bir çare de olmayacak

artık sınav bitti ve her şey geride kaldı
o yüzden hayırlısı allahtan

allah utandırmasın

kaderimizde ne varsa ona boyun eğeceğiz

iyi geceler herkese

adaşımmm sana da iyi geceler
yattın mı

nirdesinn

kendinize iyi bakın

görüşürüz ..

Son düzenleme:
ah canım ne zaman geçecek bu karamsarlık bilmiyorum. Çoğu zaman iyice içinizi karartmamak için yazmıyorum bile. Quitin dediği çok doğru sanki aklımı okumuş. 22 yaşındayım ama belki 40 gibi hissediyorum kendimi

yazdıgının bıze bır zararı dokunmaz canım ıcın rahatlayacaksa sıkıntın gececekse sayfalarca yaz okuruz bız paylasırız senınle ama bazı sıkıntılar paylaştıkca kuculmez buyur yanı anlattıkca canın sıkılır vaktı zaman gelene kadar unutmak daha cok ıse yarar bazan. Rabbım daha kotu dert vermesın ben basımdan gecenlerı anlatsam sen dersınkı cok sukur halımıze ama bak bende ayaktayım gecıp gıdıyor acıyan canımızın acısıda gecıyor olenle olmuyoruz yananla yanmıyoruz hastayla hastalık cekmıyoruz hepsı gectı gıttı acı uzuntu sıkıntı aradsa depresır sonra basar gıder uzme kendını.

tamam az önce yemek yerken düşündüm
haklısınız
düşünmenin ve kendimi yiyip bitirmenin bir sonu yok
bir çare de olmayacak

artık sınav bitti ve her şey geride kaldı
o yüzden hayırlısı allahtan

allah utandırmasın

kaderimizde ne varsa ona boyun eğeceğiz

iyi geceler herkese

adaşımmm sana da iyi geceler
yattın mı

nirdesinn

kendinize iyi bakın

görüşürüz ..

en guzelı Rabbım hakkıımızda hayırlı olanı versın çok isteyip şeeri çağırmayın deriz hep atanayım baska bırsey ıstemem en yanlıs soylem atanıpda atandıgı yere varamayıp yolda ölen atandıgı yerde deperemde ölen huzur bulamayan çok duyduk yani hayırlısı rabbımden baska ıstegımız yok ayrıca Rabbım sayısız nımet vermıs bıze neden bır seyı ısteyelım baska bırsey ıstemeyız dıyelım hayırşlı olan hakkımızda herseyı ısterız Rabbımden Onun hıkmetınden sual olunmaz.

canım okuyamadım yazdın belkide.nasıl geçti sınavın ?

X