Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

10 dakikamm doldu özelden mesaj attım :)canım hoşbulduk ilgin için çok teşekkür ederim.Olsun banka sonuçta bir tecrübeniz var ufacıkta olsa bir bilginizle belkide kafamda doğru şeyleri düşünebilirim

işte her banka farklı sorar.mesela halk bankasını uzamn yrd sınavı gk gy ve alan sınavıydı.gk gy o kadar zordu ki alan sınavına girmedim bile.gk sorusu güncel olay beklersin dimi ama bunlar halk bankasını geçen çeyrekteki kar ını sormuş.gk bu tarz gelir yani.
gy bildiğin kpss gibi.

özel bankalarda gy sınavı yapar ama türkçe mat çıkmaz hız ve dikkati ölçmek için yapılan bi sınavdır :KK6:
detayları okuduysan sadece ikametgahının olduğu yeri tercih edebilceksin ve belirtilen yıl dan önce çıkarsan tazminat ödemen gerekicek.
mülakatta genelde ziraat halk vakıf güncel konuları sorar piyasayı nasıl değerlendiriyosun.döviz son çeyrekte nasıl olur sence gibi.bankada grçekten çalışmak istediğini kanıtlaman lazım onu hissettiriceksin karşındakine.dürüst ve emin olarak kesin cevaplar vermen lazım :KK31:

bende geldim kızlar nasılsınız?

hatta ilk dakka da facede okudugum bişeyi anlatayım:)
çocugun biri facede bi yazı paylaşmış demiş ki:
benm annem kadar hayatım da mal bi insan görmedim(ne kadar ayıp ve terbiyesizce ama gülünçte)
neyse cocugun biride cevap vermiş: evet haklısın senin gibi mal birini dogurmus demiş..
ne kadar coşmuş bu insanlar ya faceye bi wcye gittiklerini yazmadıkları kaldı...

Face ve memurlarnetteki insanalra inanmayın
bana sınavdan sonra süper geçti diyen arkadaşa sordum demin 30 gk 20 gy diyor
neye kime inanıcaz ki
bekleyip görücez
sadece beklemek kaldı
ama ben 85 86 öyle bişi gelicek biliyorum
daha yukarısı hayal

canım ben sonrulara ulaştım

kontrol ettim
bana da az puan gelecek

80 doğru 8 yanlış çıktı benim

amatoplamda 88 soru cevaplamış oluyorum

ben 95 civarı cevapladım sanıyordum
neden boyle olduki

bende geldim kızlar nasılsınız?

hatta ilk dakka da facede okudugum bişeyi anlatayım:)
çocugun biri facede bi yazı paylaşmış demiş ki:
benm annem kadar hayatım da mal bi insan görmedim(ne kadar ayıp ve terbiyesizce ama gülünçte)
neyse cocugun biride cevap vermiş: evet haklısın senin gibi mal birini dogurmus demiş..
ne kadar coşmuş bu insanlar ya faceye bi wcye gittiklerini yazmadıkları kaldı...

yeni çıkan telefonlarda sürekli açık tutma imkanı varya face i yer imini falanda açabiliymuşun.bi ark wc ye giriyom fethiye yazıyo muftağa gidiyorum antalya yazıyo dedi.facedede yazıyo hepsi 2 dak içinde antalya falan uçak bile senden yavaş demişlerdi öle fark etmiş :KK31:
hoşgeldin canım bu arada :KK3:

yeni çıkan telefonlarda sürekli açık tutma imkanı varya face i yer imini falanda açabiliymuşun.bi ark wc ye giriyom fethiye yazıyo muftağa gidiyorum antalya yazıyo dedi.facedede yazıyo hepsi 2 dak içinde antalya falan uçak bile senden yavaş demişlerdi öle fark etmiş :KK31:
hoşgeldin canım bu arada :KK3:

hoşbulduk canm aynen walla görüyorum ve allahtan kimse de onları dikkate alıp ta bişey yazmıyor an cok ta bu hoşuma gidiyo:)
sen neler yapıon canm nasıl gidiyor bakalım?

işte her banka farklı sorar.mesela halk bankasını uzamn yrd sınavı gk gy ve alan sınavıydı.gk gy o kadar zordu ki alan sınavına girmedim bile.gk sorusu güncel olay beklersin dimi ama bunlar halk bankasını geçen çeyrekteki kar ını sormuş.gk bu tarz gelir yani.
gy bildiğin kpss gibi.

özel bankalarda gy sınavı yapar ama türkçe mat çıkmaz hız ve dikkati ölçmek için yapılan bi sınavdır :KK6:
detayları okuduysan sadece ikametgahının olduğu yeri tercih edebilceksin ve belirtilen yıl dan önce çıkarsan tazminat ödemen gerekicek.
mülakatta genelde ziraat halk vakıf güncel konuları sorar piyasayı nasıl değerlendiriyosun.döviz son çeyrekte nasıl olur sence gibi.bankada grçekten çalışmak istediğini kanıtlaman lazım onu hissettiriceksin karşındakine.dürüst ve emin olarak kesin cevaplar vermen lazım :KK31:

çokkk teşekkür ederimmmm yaaa ilgin cevap verdiğin için tatlım çok sağolasın :)

eski ben değilim içim sIkılıyo nefes alamıyorum okyonus.hayattan yoruldum galiba.
insan yıllarla değil yaşadıklarıyla yaşlanıyo diye boşuna demiyolar:KK14:

eski ben değilim içim sIkılıyo nefes alamıyorum okyonus.hayattan yoruldum galiba.

kız komşum üzülme anam hayat üzüldüğümüz anlarla kendimizle boğuşmakla geçiyor
keşke bazı şeyleri hiç dert etmeyip yolumuza devam etmeyi öğrenebilsek
yorulmak da bizler için ama şuan içinde bulunduğun ruhsal durumu sadece dinlenmek için kullan
herkesi ve herşeyi affet
başka seçeneğimiz olmaz bazen

kız komşum üzülme anam hayat üzüldüğümüz anlarla kendimizle boğuşmakla geçiyor
keşke bazı şeyleri hiç dert etmeyip yolumuza devam etmeyi öğrenebilsek
yorulmak da bizler için ama şuan içinde bulunduğun ruhsal durumu sadece dinlenmek için kullan
herkesi ve herşeyi affet
başka seçeneğimiz olmaz bazen

of of
benim de canım çok sıkılıyor canlar yaa

nolcak bizim halimiz allah aşkına uyku falan yok bende

sınav stresinden uyuyamıyordum
şimdide atanırmıyım atanamazmıyım

kaç puan gelir stresine girdim benn-:KK5:

canım yaa
sen neden böyle diyorsun

insan yaşadıklarıyla yaşlanır haklısın

ama senin önünde güzel günler var
evleneceksin
bebelerin olacak

mesut olcaksınız sevdiceğinlen

sıkma canını

allah sağlık versin
gerisi boş aslında
ama yine de söz geçiremiyoruz işte