Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

İyi yapmışsın bende kafa dağıtmaya çalışıyorum işte halamın bebeği ameliyat oldu ikizlerdi. biri bende işte daha 2 aylıklar onu giydiriyorum süslüyorum :KK70:
Bir iyiyim bir kötü.
Ne olacak sonumuz muamma
Bir sürü de iş başvurusu yaptım
geçmiş olsun ikizler nasıl
neleri var

Bir akrabam lise mezunu ama aöf den okuyor sanırım
Bankayı kazanmış neye hangisine girdi bilmiyorum ama ben kendi beynimden şüphe etmeye başladım
Bir sınavı kazanacak kadar bile kapasitem yokmuş gerçekten
Elalem lise mezunu haliyle neler yapıyor
Ben liseden mezun olalı 5 yıl oldu
Arkadaşlarım üni bile okumadı gitti işkura 3 ay şimdi hepsi iş sahibi tecrübe desen zaten 4 5 yıl en az
Bense hala aynı yerdeyim üniye başlamadan önceki noktada

İnanın liseden memur olan çok arkadaşım var
değişik bi psikoloji içindeyim
Yıllarım gitti elimde sıfıra sıfır hiçbişi yok
:KK50:
ya öyle deme ama
inşallah olur
bak emin olmadıkların var
onlar doğru çıkar inşallah

liseden nasıl memur olmuşlar yaa

offff

bizim sorular gerçekten zordu yanı

hele matematik

aslında eşim geldi baktı yapılabilecek birkaç soru daha vardı
gösterdi bana
ama sınav da ben stresten sorulardan korktum

4 . atamaya bile razıyım ben
yeterki olsun

Slm kızlar nasılsınız baktınızmı netlerinize umarım iyidir :)
Benim tatil devam ediyor
iyi tatiller

okyanus sana da iyi tatiller cenım

Son düzenleme:
Slm kızlar ben 2 gündür çok yoğundum yazmadım okuyamadım. Quit nasılsın cnm yaa merak ettim=??? Neyn var?

günaydın kızlar nasılısınız
iyi misiniz

kimseler gelmeyecek mi acaba buralara artık

guit nerdesin
hayırdır
ne oluyor

bu akşam kayınvalideme gidiyoruz

yarın akşam ancak dönebiliriz

Günaydın hanımlar :KK55:kahvaltımız ettık sımdı gezmeye cıkıcaz alısverıs yapıcaz:KK76:pazar aksam uzerı donucez nasıpse:KK31:

selam kızlar :KK3:
kız komşum üzülme anam hayat üzüldüğümüz anlarla kendimizle boğuşmakla geçiyor
keşke bazı şeyleri hiç dert etmeyip yolumuza devam etmeyi öğrenebilsek
yorulmak da bizler için ama şuan içinde bulunduğun ruhsal durumu sadece dinlenmek için kullan
herkesi ve herşeyi affet
başka seçeneğimiz olmaz bazen

kuitim nen var ? :KK5::KK5:

evet guzel laf sevdım. amaaaa bu kadar cabuk bunalıma gırme hayatın daha basında seker yoksa bu hayat hıcc gecmez uzuldugun sey sen uzuldugunde degısmıyorsa bosver uzulme uzerınde gerektıgı kadar ve akıllıca dusun yapman gerekene karar ver gerı donup bakma bıtmıstır:KK66: ben bunu uygulamaya calısyorum canımıda kımse sıkamıyor desem yerıdıe:KK66:

ı lıke ıt bunuda sevdım evet vakıt oldurmeyelım uzulmekle.

uzme caqnım sende kendını ınsallah emegının karsılıgını alırsın dua etmekten baska bırsey gelmıyor elımızden yazık etme kendınee

amaaaa umutsuzluk almıs yurumus bu aksam nerde o gulen fıstıklar kızzzlar etmen eylemen nolurrrrrrr :KK54:

queitt

istediğin gibi gitmiyor bir şeyler sıkıntın ondan ama geçicek merak etme :KK31:

Slm kızlar ben 2 gündür çok yoğundum yazmadım okuyamadım. Quit nasılsın cnm yaa merak ettim=??? Neyn var?

günaydın kızlar nasılısınız
iyi misiniz

kimseler gelmeyecek mi acaba buralara artık

guit nerdesin
hayırdır
ne oluyor

bu akşam kayınvalideme gidiyoruz

yarın akşam ancak dönebiliriz

kafam kazan gibi ne düşündüğümü bilemiyorum.uykusuzum.herkese yalan yere gülüyorum.istediklerim olmuyo boşuna kürek sallıyorum.hayat geçiyo ben hep aynı yerdeyim.işin özeti bu :KK31:

Son düzenleme:
kafam kazan gibi ne düşündüğümü bilemiyorum.uykusuzum.herkese yalan yere gülüyorum.istediklerim olmuyo boşuna kürek sallıyorum.hayat geçiyo ben hep aynı yerdeyim.işin özeti bu :KK31:[/QUOTE]

Olurmu canım sadece biraz sabır daha 25 yaşımızdayız... Sensiz çok sıkıcıydıı buralar hoşgeldiiin iiki geldiinn:KK3:

Olurmu canım sadece biraz sabır daha 25 yaşımızdayız... Sensiz çok sıkıcıydıı buralar hoşgeldiiin iiki geldiinn:KK3:

11 gün sonra 26 oluyorum dün 2 düğün vardı biri ark biri kuzenim pskolojim bozuldu.bütün tersliklere rağmen evlendiler biz daha evlenmedik.asla isyan değil ama üzülmüyoda değilim.evlenemememizin nedenler geçerli bunları biliyorum havadan sebepler değil ama işte yinede üzülüyorum ne biliyim ya :KK31:

geldim ama kendime gelmedim daha önümüzdeki günlere bakıcaz artık :KK14:

11 gün sonra 26 oluyorum dün 2 düğün vardı biri ark biri kuzenim pskolojim bozuldu.bütün tersliklere rağmen evlendiler biz daha evlenmedik.asla isyan değil ama üzülmüyoda değilim.evlenemememizin nedenler geçerli bunları biliyorum havadan sebepler değil ama işte yinede üzülüyorum ne biliyim ya :KK31:

cnm seni çok ii anlıyorum benzer şeyleri bende yaşadım ama şöyle düşün sizde tüm aksiliklere rağmen berabersiniz. Bırakmadınız vazgeçmediniz birbirinizden er ya da geç kavuşacaksınız şu an uzun süren işler varsa hepsi gelecekte rahat etmeniz için öyle düşün. Evlendikten sonra bazı zorlukları aşmak daha güç oluyor. Siz düzeninizi kurmuş şekilde evleneceksiniz hiçbirşey olmayacak kafanızda

selam kızlar :KK3:
kafam kazan gibi ne düşündüğümü bilemiyorum.uykusuzum.herkese yalan yere gülüyorum.istediklerim olmuyo boşuna kürek sallıyorum.hayat geçiyo ben hep aynı yerdeyim.işin özeti bu :KK31:

canım derdın bu olsun yaaa evlenme yarın bırgun olur bu gunlere nıye bosa uzulmusum dıye yanarsın Rabbım daha buyuk dert vermesın bacımmmmm:KK66: bunalımdan kımse senı zorla cıkaramaz senın bunu ıstemen lazım ve sen sıkmayacagım canımı bosa yere demen lazım bız sana ne desek bos hadı bı sılkın kendıne gel bızzz eskı quiti özledik beee:nazar:

cnm seni çok ii anlıyorum benzer şeyleri bende yaşadım ama şöyle düşün sizde tüm aksiliklere rağmen berabersiniz. Bırakmadınız vazgeçmediniz birbirinizden er ya da geç kavuşacaksınız şu an uzun süren işler varsa hepsi gelecekte rahat etmeniz için öyle düşün. Evlendikten sonra bazı zorlukları aşmak daha güç oluyor. Siz düzeninizi kurmuş şekilde evleneceksiniz hiçbirşey olmayacak kafanızda

canım işte benimde düşüncem şu bugünlerimizi birlikte atlatabilmek.şimdi msjla yanyana durmaya çalışıyoruz.ben yanında olamıyorum onun.farklı illerdeyiz.ama evli olsaydık omuzomuza olucaktık.gerekirse sabahlara kadar konuşup dertleşicektik birlikte bi çıkar yol bulucaktık.ama şimdi o orda tek ben burda yanında olamıyorum ne kadar çabalasamda şu an bi omuza ihtiyacı var ve ben yanında değilim.beni üzünde bu.
ama dediğin gibi çok şükür şimdiye kadar hep destek olduk birbirimize.çok kişinin farklı illerde ilişkisi yürümediğine şahit oldum.çok şükür birlikteyiz.ama işte benimde üzüldüğüm sIkıntı yaptığım şey bu:KK31:

canım derdın bu olsun yaaa evlenme yarın bırgun olur bu gunlere nıye bosa uzulmusum dıye yanarsın Rabbım daha buyuk dert vermesın bacımmmmm:KK66: bunalımdan kımse senı zorla cıkaramaz senın bunu ıstemen lazım ve sen sıkmayacagım canımı bosa yere demen lazım bız sana ne desek bos hadı bı sılkın kendıne gel bızzz eskı quiti özledik beee:nazar:

:)) herkes öle diyo sesimin tonu bile değişmiş farkında değilim.çok yakın bi arkadaşım ben eski quieti özledim kahkalar atan muhabbeti iyi olan quieti özledim telefonun kapa o açsın diyo :KK1:

kızlar valla geçicek bu günler geçmeye de başladıda işte bende gelicem kendime saolun yanımda olduğunuz için :KK19:

:)) herkes öle diyo sesimin tonu bile değişmiş farkında değilim.çok yakın bi arkadaşım ben eski quieti özledim kahkalar atan muhabbeti iyi olan quieti özledim telefonun kapa o açsın diyo :KK1:

kızlar valla geçicek bu günler geçmeye de başladıda işte bende gelicem kendime saolun yanımda olduğunuz için :KK19:

haaaa gayret o zaman az kalmıs gunyuzunu gormeye :KK66: eski quiti isterizzzzz eski quiti isterizzzzz eski quiti isterizzzzz eski quiti isterizzzzz eski quiti isterizzzzz eski quiti isterizzzzzEn Büyük KK

canım işte benimde düşüncem şu bugünlerimizi birlikte atlatabilmek.şimdi msjla yanyana durmaya çalışıyoruz.ben yanında olamıyorum onun.farklı illerdeyiz.ama evli olsaydık omuzomuza olucaktık.gerekirse sabahlara kadar konuşup dertleşicektik birlikte bi çıkar yol bulucaktık.ama şimdi o orda tek ben burda yanında olamıyorum ne kadar çabalasamda şu an bi omuza ihtiyacı var ve ben yanında değilim.beni üzünde bu.
ama dediğin gibi çok şükür şimdiye kadar hep destek olduk birbirimize.çok kişinin farklı illerde ilişkisi yürümediğine şahit oldum.çok şükür birlikteyiz.ama işte benimde üzüldüğüm sIkıntı yaptığım şey bu:KK31:

Anladım cnm sen sevgiline üzülüyorsun aslında kendine değil... Merak etme sen her zaman onun yanındasın güzellik o bunu hissediyordur sakın unutmaa

Anladım cnm sen sevgiline üzülüyorsun aslında kendine değil... Merak etme sen her zaman onun yanındasın güzellik o bunu hissediyordur sakın unutmaa

hem ona üzülüyorum hem bize işte of ne bilim :KK31:

bu aralar en sevdiğim söz bu
Elinde ne varsa hayata dair, ötesi hiç birşey ya da vesair. Hani demiş ya şair ; Mutluluğu sende bulan senindir, ötesi misafir. :KK31:

X