Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

inşallah canım benim zaten sen alışana kadar 1 sene geçicek bak gör
ben buraya başladım 6 ay bitti nasıl geçti anlamadım

Oyle canım en azından calışıyor olcm vakıt gecer sizde yokmu söz nişan falan evlenın sedulluyla cıfte düğün yapalım size

guit sen neredesin 6 aydır..ben bundan bi haberim....?????

sabun evlendi kızlar...

sıra guit sende..

guit sen neredesin 6 aydır..ben bundan bi haberim....?????

sabun evlendi kızlar...

sıra guit sende..

Sabun nezaman evlendıguıet bankada calışıyor ya cnm onu soyluyoradilemirrr ınş. Atanırsın kuzum allah gonlune gore versın ogullarınada hayranım ya masallah cok can yakacaklar

Heyt be eve yeni geldim
Sevdiceğe yemek hazırladım da e sonra bulaşıkları toparla falan eve attım kendimi hemen
Oky o zaman hayırlı olsun canım çalışmak gibisi yok yahu hele memur olunca tadından yemez gari
Bizde altınoluğa gideceğiz bakalım bir iki hafta içinde sezonu bu sene geç açıyorum

Quiet bankadan dışarı adım atma

Ya ben bi memur olsam hemen çalsın davullar oynasın kızlar

Hayırlısı olsun hakkınızda canım tez zamanda kavusun ıns.3 saat once altınoluktan gectık çok guzel ya çok paramız olunca yazlık alıcaz altınoluktan

ah ah hazılra kuzum benim değerini bil bak bize ne kadan uzaklardayız

atamıyom zaten iş kolik oldum ya huuuuu

Hayırlısı olsun hakkınızda canım tez zamanda kavusun ıns.3 saat once altınoluktan gectık çok guzel ya çok paramız olunca yazlık alıcaz altınoluktan

Nasıl kalabalıktır şimdi oralar altınoluk iyi hoş ama fazla uzun kalınca sıkıcı oluyor
Bizde akçay edremit ayvalık derken körfezi tura çıkıyoruz.
Allah nasip etsin de en güzel mevkiden alın yazlık izin zamanı gidersiniz oh mis

ah ah hazılra kuzum benim değerini bil bak bize ne kadan uzaklardayız

atamıyom zaten iş kolik oldum ya huuuuu

Yavrum sizin aynı şehirde olma imkanınız yok mu evlenmeden önce
Daha ne kadar sürecek bu uzaklık
Kavuşun bi an önce yavuklunla

valla ben çekiyorum canım o yüzden diyom ya işkolik oldum diye

Hakıkaten işkolık olmussunguıet 2014 kpss ye hazırlancakmısın hazırlancaksanız bende hazırlanayım 2 cuval kıtap var cozerım onları yıne sılıp sılıp kocamda yok calışırım sizle takılırımplates setı ve bırsuru dvd akdım platese adıycam kendımı gecelerı

Yazları kalabalık oluyor bızde yazları gıderız tabı once normal bır ev almamız lazım sen hangı sehırlerı tercıh ettın kuzum

Yazları kalabalık oluyor bızde yazları gıderız tabı once normal bır ev almamız lazım sen hangı sehırlerı tercıh ettın kuzum

Ben ilk önce yalova yazdım bölümümden alan yer bi tek orası vardı
Sonrası izmir istanbul balıkesir bursa çanakkale manisa muğla tekirdağ düzce Batı da ki hemen hemen tüm şehirleri yazdım

Yavrum sizin aynı şehirde olma imkanınız yok mu evlenmeden önce
Daha ne kadar sürecek bu uzaklık
Kavuşun bi an önce yavuklunla

yok malesef canım böle akşına devam ediyoruz

siz varım derseniz ben de öle göz ucuyla bakarım ölesine girerim ama atanmak gibi hedefim yok.ben mesleğii buldum 9 da bi başlıyoum ne ara akşam oluyo anlamıyom bana böle meslek lazım kafam dağınık olucak.haftasonları kurup duruyom uyuyom yaptığım başka bişey yok deseler gel haftasonuda giderim valla ay zıvanadan çıktım ya la

ya bende başlasam mı bilemedim saldım kendimi iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…