Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

okyonus canım atamalar açıklanmış hayırlısıyla nereye gitti eşin.facece görünce heen yazıyım ded.m :)

Tesekkur ederım kızlar yerleştim Allahıma şükür Allah utandırmasındarısı basınıza ınş. Tez vakıtte sıze hayırlısıyla atanırsınız dularım sizinle Allah emeklerın karşılığını verıyor er gec sızde yerleşeceksiniz sizinde hayırlı haberlerinizi alıcaz.

Kültür ve turızm bakanlıgına inşaat teknıkeri olarak atandım 85.98 puanla.en cokta kendı bölümümden yerleştigime sevindim kendı mesleğimi yapıcam.Evraklarımı toparlıyorum 3 hazırana kadar evraklar gönderilecek sonra nezaman baslayacagım belli olacak herhalde su evrakişinide halletsem hayırlısıyla üzerimden büyük bir yük kalkacak. Hayrlısıyla İşe basladıgmdada yazarım sıze bılgı verım.

Kkk sıvıl memur alımı içinde basvuruda bulunmustum listeye girmişim evrak istiyorlar sonra mulakat ve saglık muhayenesı varmıs bakanlıkla sıvıl memurluk ikiside aynı gun açıklandı sıvıl memurluga evrak gondermıycem elenırım fln risk almak isteniyorum bakanlığa gonderıcem evrak.

canım hayırlı olsun..

ara atamalarda atanmışsın..
sözleşmeli mi oluyor yoksa kadrolu mu

nereye atandın..çanakkale de mi kalacaksın..

bak üzülüyordun..

sabrın sonu selamettir...çooookkk sevindim canım çokkkk...

amaniiiiiiiinnnnnnnn..
buraya kimseler gelmemiş ..

tercih klavuzu yayınlandı arkadaşlar..
baktınız mı..

bölümlerinizden kadro açılmış mı????

nereleri yazacak sınız.???

Heyyyy ölü topic ahalisi nerelerdesiniz yahu
Boş kalmış iyice burası gece yarılarına kadar sohbet olurdu burada şimdi fosss
Toplaşın gari

bu akşam sohbet akşamı haydin bakim nirdesniz kızlar
kırbaçlı bacım nassın
okyonus bacım naptın tatlım hazırlıklar nasıl ne zaman gidiyon gittinmi

kırbaçlı bacım nassın

kimseler gelmiyor ..artık bitti kpss işimiz..başka işler peşindeyiz..ben hep memurlar nette takılıyorum artık..

bakıyorum sürekli ordayım..
tercihler konusunda çok deneyimsiz olduğum için oradan takip ediyorum..ve okuyorum..

bir zamanlar kpss çalışma sayfasında takılıyordum her gün ..soru cevap..bilmediklerimiz..

ve şimdi de tercih yapmaya çalışıyoruz..

bakalım kısmetimize ne düşecek..

hakkımızda hayırlısı olsun..
tercihlerinizi yaptınız mı ...

beklentiniz nedir.olur mu bu atamada sizin atamanız

bende tercihlerde deneyimsizim yapmıcam zaten tercih o yüzden bişey diyemiyorum malesef

kırbaçlı bacım nassın

Burdura gıdıyoruz canım yoldayıztebligatlar yazılmıs cuma gunu postaya verılmış bu hafta gelecek bırkac gun burdurda kalıp dönecez evı fln tasıdık kuzum 11 temmuzdada eşim doguya gıdecek:84: sen neler yapıyorsun kuzum

Hakkınızda hayırlısı olsun canım Allah gonlunuze gore versınevı tasıdık bızde tasınma telaşındaydık sımdı yoldayız burdura gıdıyoruz bırkac gun kalıp donecez tebligatlar yazılmıs bızım dagıtıma cıkmıs tebligat elime gectıgının ertesı gunu hayırlısıyla işe baslıycam inş.

yeni bi hayata başlıyosun
canım herşey güzel olur sen rahat tut içini
bende çalışıyorum canım canlı yayın yapıyorum herkese olaylarla ilgili

Oooooo burada bir hareketlilik görüyorum İşte böyle kaldım
Naparsınız be gacılar
Ben yaptım tercihlerimi bakalım hayırlı olur umarım
Oky sen daha başlamadın mı işe kız ben seni çalışmaya başladın zannediyordum
Quiet sen ne canlı yayını yapıyorsun be
Adilemir sende tercihlerle uğraşıyorsun hakkında hayırlısı olsun

seninde olucak canım inşallah
ne yayını olsun gezi yayını an be an içindeydim

yeni bi hayata başlıyosun
canım herşey güzel olur sen rahat tut içini
bende çalışıyorum canım canlı yayın yapıyorum herkese olaylarla ilgili

Hayırlısı olsun canım dedıgın gıbı yenı br hayata baslıyorum Allah utandırmasın kocacıgamada hemencık kavusurum ıns. Gunler su gıbı akıppp gecsın

Yok canım resterasyoncular fln mulakatla alındı onları bekledık persembe gunu tum evraklar onylanmıs dunde saat 2de tebligatlar postaya verılmıs burdura gıdıyoruz teblıgat postanede bekler ins. Bırkac gun sonra donucez

Hayırlısı olsun canım dedıgın gıbı yenı br hayata baslıyorum Allah utandırmasın kocacıgamada hemencık kavusurum ıns. Gunler su gıbı akıppp gecsın

inşallah canım benim zaten sen alışana kadar 1 sene geçicek bak gör
ben buraya başladım 6 ay bitti nasıl geçti anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…