Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

belki onlarca defa okudum bu hikayeyi,kaç kez denk geldim..
şimdi bikez daha okudum..ilk defa okuyor gibi,her satırı tek tek..

çok duygusal..çok güzel,çokta anlamlı..
cidden gözlerim doldu.. :KK50:

şu an isyan şarkısını dinlemek istiyorum ama ayda mı ne var ya o kızdan :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Kendını tanıt bakalım inmisin cinmisin:KK53:kac yasında ne iş yaparsın evlımisin bekarmısn :KK53:cok soru sordum

hemen tanıtayim :KK53:
26 yaşındayım,5 sene bankacılık yaptım sonra evlilik tazminatımı alıp ayrıldım şu an çalışmıyorum ama iş bakmaya başladım..
1,5 yıllık evliyim henüz çocuk yok ama istiyoruz :emir_bebek: bir tane düşüğüm var :KK43:

hobilerim,müzik bovling sinema kitap okumak internet vs.. bide S.Ortaç :KK23:
hehehehhe

26 yaşındayım,5 sene bankacılık yaptım sonra evlilik tazminatımı alıp ayrıldım şu an çalışmıyorum ama iş bakmaya başladım..
1,5 yıllık evliyim henüz çocuk yok ama istiyoruz :emir_bebek: bir tane düşüğüm var :KK43:

hehehehhe

İns. En kısa zamanda bebeşiniz olur canım Allah nasıp etsın ıns. Saglıkcakla bır bebiş:KK16:işsizlik zor bende evde işsizlikten deliriyorum:KK35:

İns. En kısa zamanda bebeşiniz olur canım Allah nasıp etsın ıns. Saglıkcakla bır bebiş:KK16:işsizlik zor bende evde işsizlikten deliriyorum:KK35:

ilk 3 ay süperdi,hayat umrumda değildi :KK14:
sonraki 4-6 ay arası bunaltıcı oldu,her gün aynı :KK19:
ve şimdi 7.aydayım artık bunaldım çok bende delirmiş olabilirim yani :KK33:

Guıett maasın nekadar zengın oldun artıkkk:KK53:

yok kıs nerde zengin oldum dha net yatmadı maaş yarım ay full yarısı part yattı :KK9:
zaten bes yaptım kendime sendika falan olunca kırpılcak bakalım ne kadan olucak bende beklemedeyim :KK76:
yalnız yemek çok yattı harcıyom harcıyom bitmiyo :KK56::KK56:

hehehehhe

kan çekiyo bacım meslektaşız :KK1:
evlilik tazminatı kaç sipali aldın bnde yaparım belki :KK53:

yok kıs nerde zengin oldum dha net yatmadı maaş yarım ay full yarısı part yattı :KK9:
zaten bes yaptım kendime sendika falan olunca kırpılcak bakalım ne kadan olucak bende beklemedeyim :KK76:
yalnız yemek çok yattı harcıyom harcıyom bitmiyo :KK56::KK56:

kan çekiyo bacım meslektaşız :KK1:
evlilik tazminatı kaç sipali aldın bnde yaparım belki :KK53:

oooo bankacımısın? :KK1: allah kolaylık vere,zor iş ne diyim daha doğrusu allah kurtarsın :KK1: :KK1: :KK1: ben 5 yıllık çalışmayla 14,000 tl aldım cnm,tabi bürütün önemli ona göre hesaplanıyo :KK34:

oooo bankacımısın? :KK1: allah kolaylık vere,zor iş ne diyim daha doğrusu allah kurtarsın :KK1: :KK1: :KK1: ben 5 yıllık çalışmayla 14,000 tl aldım cnm,tabi bürütün önemli ona göre hesaplanıyo :KK34:

ben gözü kara atladım valla seviyorum bankacılığı zaman nasıl geçiyo anlamıyosun ya çko eğlenceli yani ben başka meslek yapamam öle söliyim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bide operasyondayım çok eğlenceli bence :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben gözü kara atladım valla seviyorum bankacılığı zaman nasıl geçiyo anlamıyosun ya çko eğlenceli yani ben başka meslek yapamam öle söliyim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bide operasyondayım çok eğlenceli bence :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben bireysel kredideydim,gerçekten lanetçeydi..bıktırıyolar insanı,bidahamı allah göstermesin bana..
ama masa başı tarzı ya da evrak mevrak,operasyon olsa bende severim..zaten ilk tercihim tekrar banka ama başka bölüm :KK34:

X