Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Hu hu kızlar nasılsınız? Haftasonu aöf sınavları var tutuştum ben kalmasam bari:KK52:

Hu hu kızlar nasılsınız? Haftasonu aöf sınavları var tutuştum ben kalmasam bari:KK52:

Okiiiii ben burdayım :KK16:
Evet sınavlar var ama telaş yapma ya benim daha çalışmam gereken 5 ders var :KK53:
Bugün hukuk çalışcam :KK14:
Ben bütün hafta körfezdeydim altınolukta bugün döndüm

Okiiiii ben burdayım :KK16:
Evet sınavlar var ama telaş yapma ya benim daha çalışmam gereken 5 ders var :KK53:
Bugün hukuk çalışcam :KK14:
Ben bütün hafta körfezdeydim altınolukta bugün döndüm

Sevdıcegın geldı gez bakalım gezebıldıgın kadar benım bır ders kaldı ama aklımda yok bırsey:KK53:nişan nezaman kız

Sevdıcegın geldı gez bakalım gezebıldıgın kadar benım bır ders kaldı ama aklımda yok bırsey:KK53:nişan nezaman kız

Aynen öyle ya sürekli geziyoruz e öyle olunca da ders çalışmaya vaktim olmadı.
Bakalım finaller sürpriz olacak benim için :KK1:
Nişan bilmiyorum ki canım acelemiz yok dedik ama belki şubat sonunda bi tarih kararlaştırırız. Öyle bi düşüncemiz var.

Slm kızlar sınavınızda başarılar
Ben feci hastayım inşallah yarına azda olsa düzelirim
Bu arada pzt. ist.dayım gezmeye geliyorum gezmeye :KK52:

kolay gelsin canım sen başarırsın ben eminim canım..

bizim de tatil bitti evimize döndük bu sabah itibariyle ...

iyi geçti..ankara da anıtkabir hayvanat bahçesi bilimum alışveriş merkezleri ..gezilecek her yeri gezdik yani..

çok iyi geldi..bolu ya da geçtim oradan ablama ..gölcüğe de gittik ..karadayının çekimleri varmış .ama biz kaçırdık...biz haberi aldığımızda çoktan gitmişlerdi yani....

neyse karadayı olmadan da gölcük çook güzeldi...
sizler nasılsınız..neler yaptınız ben yokken bakem

ooookızlar xne güzel bir başlık bu böylee kıpır kıpır etti içimi vallaaa

ooookızlar xne güzel bir başlık bu böylee kıpır kıpır etti içimi vallaaa

hoşgeldin ...
günaydın kızlar ..nasılsınız bugün ..nerelerdesiniz..
okyanuscuğum ..nasıl gidiyor diş tellerinle aran...ağrıların geçti mi???

oy ya ...

bir de arkadaşlar sabun nişanlandı..haberiniz var mı ?..
belki de giremedi buraya ..ama ben güzel haberi vereyim size...
nişan olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK64::KK64::KK64::KK64:

BURDAAAAAAAAAAAAYIM :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ya ben sizi çok özledim yaaaaa haydoın ben yokken m
neler yaptınız rapor verin bakim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ah canım hosgeldın özledım senı nerelerdesın:KK19:bız aynı valla kocamla evde pıneklıyoruz aöf sınavlarına gırdım sonuclar acıklansada kaldımmı gectımmı ögreneyım 9 dersım var toplam:KK52:tercıhlerde hazıran sonu yapılcakmıs hayırlısıyla hır atansam ah ah evde cok sıkılıyorum hazıranda atanamassam kpss calışmaya baslıycam yıne :KK31:eşimin bu tayını var mayısta belkı olcak bende yanında gıdemıycem uzuluyorum tercıh dısı gelmez ıns. Hayırlısıyla gıder gelır 2 yıl zor gececek bızım ıcın:KK5:diş tellerime gıcık oluyorum yay takıldı ıkı azı dısıme yara oldu yanagım cok agrıyor dıslerımde 26 subattada alt ceneye takılacak:18:valla guıet cok dolmusum yazsam daha cokkk sey cıkarırım sana :KK53:

Ah canım hosgeldın özledım senı nerelerdesın:KK19:bız aynı valla kocamla evde pıneklıyoruz aöf sınavlarına gırdım sonuclar acıklansada kaldımmı gectımmı ögreneyım 9 dersım var toplam:KK52:tercıhlerde hazıran sonu yapılcakmıs hayırlısıyla hır atansam ah ah evde cok sıkılıyorum hazıranda atanamassam kpss calışmaya baslıycam yıne :KK31:eşimin bu tayını var mayısta belkı olcak bende yanında gıdemıycem uzuluyorum tercıh dısı gelmez ıns. Hayırlısıyla gıder gelır 2 yıl zor gececek bızım ıcın:KK5:diş tellerime gıcık oluyorum yay takıldı ıkı azı dısıme yara oldu yanagım cok agrıyor dıslerımde 26 subattada alt ceneye takılacak:18:valla guıet cok dolmusum yazsam daha cokkk sey cıkarırım sana :KK53:

bende özledim valla ya :KK14:
canım kadroya geçtiğimden beri giremiyorum kı :KK43: bende kendimi işe adadım iş kolikmişim yeni fark ediyom valla :KK52::KK52::KK52:

canım tellerin geçicek ve inci gibi dişlere sahip olucaksın öle düşün :KK34: yaz valla canım ya giremiyom diye içime dert oluyo zaten :KK14::KK14:

bende özledim valla ya :KK14:
canım kadroya geçtiğimden beri giremiyorum kı :KK43: bende kendimi işe adadım iş kolikmişim yeni fark ediyom valla :KK52::KK52::KK52:

canım tellerin geçicek ve inci gibi dişlere sahip olucaksın öle düşün :KK34: yaz valla canım ya giremiyom diye içime dert oluyo zaten :KK14::KK14:

Kocamı. Tayını cıkınca bende atanmıs olurum ıns. Bende işe adarım artık kendımı:KK53:sevdıcegın nasıl gorusebılıyomusunuz ceyız almıyormusunartık:KK51:

Kocamı. Tayını cıkınca bende atanmıs olurum ıns. Bende işe adarım artık kendımı:KK53:sevdıcegın nasıl gorusebılıyomusunuz ceyız almıyormusunartık:KK51:

nasıl olsun canım benim görüşmeye çalışıyos iştee :KK14:
almaz olurmuyum ya alıyom tabi :KK34:

.....................................................

$komik1.jpg

Bende hasır patates sogan kovası alıcam kendıme arastırıyorum bakalım:)

canım hazırlar kullanışsız oluyo ama sen bilirsin :KK34:

ağladım az önce yazıyı okusanıza :KK14:

Bir adam anlatıyor ve bir avukat dinliyor:

Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim...Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik.

Karım , her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatımızın gölgeleri" derdi.. Öldüğünde,yedi tane resmimiz vardı.

97'in bir gecesinde onu aldattım.Oysa ona sürekli onu ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar sadık kalacağımı söylerdim.

Ölmeden iki hafta önce yine aynı şeyi tekrarladım. Tuhaf bir gülümsemeyle baktı bana ve sadece "Biliyorum" dedi.

İzmir'e kar yağdığı gün, yani bir ay önce, evdeydim.Fotoğraflarımıza bakıyordum yine...

Her çerçevenin altında bir harf olduğunu ilk kez o gün fark ettim.

A.R.K.A.S.I.N. Gerisi için yılları yetmemişti.Ama sanırım "Arkasına bak" yazmaya filan niyetlenmişti.

Hemen çerçevelerin arkasına baktım.Hiçbir şey yoktu.Sonra birşey dürttü beni, hepsini teker teker söktüm.

İnanabiliyormusunuz,herbirinin arkasından bir mektup çıktı! Geçirdiğimiz her sene için sevgi dolu sözler yazmıştı.

1997'deki resmimizin içinden çıkan zarf ise simsiyahtı Ve içinden şu sözler çıktı:

"14 Mart1997/Gözlerin bana başka birine dokunmuş gibi baktı /Söylemene gerek yok,biliyorum..."

2002'deyiz. Onu kaybedeli 4, aldatalı 5 yıl oluyor.İçim acıyor şimdi.

Çünkü kadınlar biliyor,hissediyor..Sadece paylaşmak istedim.

Sana boş gözlerle bakıp seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et.

Çünkü; Aşk sessiz,sevgi dilsizdir....

canım hazırlar kullanışsız oluyo ama sen bilirsin :KK34:

ağladım az önce yazıyı okusanıza :KK14:

Bir adam anlatıyor ve bir avukat dinliyor:

Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim...Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik.

Karım , her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatımızın gölgeleri" derdi.. Öldüğünde,yedi tane resmimiz vardı.

97'in bir gecesinde onu aldattım.Oysa ona sürekli onu ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar sadık kalacağımı söylerdim.

Ölmeden iki hafta önce yine aynı şeyi tekrarladım. Tuhaf bir gülümsemeyle baktı bana ve sadece "Biliyorum" dedi.

İzmir'e kar yağdığı gün, yani bir ay önce, evdeydim.Fotoğraflarımıza bakıyordum yine...

Her çerçevenin altında bir harf olduğunu ilk kez o gün fark ettim.

A.R.K.A.S.I.N. Gerisi için yılları yetmemişti.Ama sanırım "Arkasına bak" yazmaya filan niyetlenmişti.

Hemen çerçevelerin arkasına baktım.Hiçbir şey yoktu.Sonra birşey dürttü beni, hepsini teker teker söktüm.

İnanabiliyormusunuz,herbirinin arkasından bir mektup çıktı! Geçirdiğimiz her sene için sevgi dolu sözler yazmıştı.

1997'deki resmimizin içinden çıkan zarf ise simsiyahtı Ve içinden şu sözler çıktı:

"14 Mart1997/Gözlerin bana başka birine dokunmuş gibi baktı /Söylemene gerek yok,biliyorum..."

2002'deyiz. Onu kaybedeli 4, aldatalı 5 yıl oluyor.İçim acıyor şimdi.

Çünkü kadınlar biliyor,hissediyor..Sadece paylaşmak istedim.

Sana boş gözlerle bakıp seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et.

Çünkü; Aşk sessiz,sevgi dilsizdir....

belki onlarca defa okudum bu hikayeyi,kaç kez denk geldim..
şimdi bikez daha okudum..ilk defa okuyor gibi,her satırı tek tek..

çok duygusal..çok güzel,çokta anlamlı..
cidden gözlerim doldu.. :KK50:

X