Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Ya lütfen biri gelsin yanıma sıkıca sarılıp sıkıştırayım acayip bir sevgi patlaması yaşıyorum :KK23::109:

bacım çalışıyom ya artık akşamları yokum :KK31: ölüyom uykusuzluktan hafta içi :KK52::KK52:
ne diyon bakem datlum :KK3:

Boş boş takılıyorum bacım ya
Ders çalışmam gerek bende tık yok
Sonraaaa sevgilim geldi :KK53::KK53: bunu milyon kere söylerim heralde :KK53: onunla vakit geçiriyorum sürekli
Film izlemeye devam :KK53:
Ya bi de bu ara kilo verdim yüzüm çöktü yine :KK31:

Ya lütfen biri gelsin yanıma sıkıca sarılıp sıkıştırayım acayip bir sevgi patlaması yaşıyorum :KK23::109:

hayıra karşı bacım :KK1:

yokmu yarin ben genelde onu sıkıştırıyodum :KK52::KK52::KK52::KK52:
adamın kolların morarttım bu buluştuğumuzda sevince ısırıyom şiddet gösteriyom bende :KK60::KK60:

Boş boş takılıyorum bacım ya
Ders çalışmam gerek bende tık yok
Sonraaaa sevgilim geldi :KK53::KK53: bunu milyon kere söylerim heralde :KK53: onunla vakit geçiriyorum sürekli
Film izlemeye devam :KK53:
Ya bi de bu ara kilo verdim yüzüm çöktü yine :KK31:

cnım çalışırsın ya istek var sende ama filmlere sarınca ı ı olmuyo :KK53:
bende cmylmz i izliyim dedim nette dolaşıyo kıs ama takılıyo izleyemedim :KK30:

söle söle kuzum hasretlk çektiniz kaç ay :KK31:
ay benimde çökse keşke ya ben bu ara gazileri oynuyom heryerim yara bere içinde koskocam oldum hala düşermi insan ya :KK17:

cnım çalışırsın ya istek var sende ama filmlere sarınca ı ı olmuyo :KK53:
bende cmylmz i izliyim dedim nette dolaşıyo kıs ama takılıyo izleyemedim :KK30:

söle söle kuzum hasretlk çektiniz kaç ay :KK31:
ay benimde çökse keşke ya ben bu ara gazileri oynuyom heryerim yara bere içinde koskocam oldum hala düşermi insan ya :KK17:

İstek var da işte olmuyor be bacım.
Her gün uyanınca diyorum ki bugün konu çalışcam ama yok süslenip dışarı atıyorum kendimi :KK53:
Son günlere bıraktım yine vizelerdeki gibi yüklencem :KK31:
Kız düşmenin yaşı mı olur hiç düz tabanda bile düşerim ben bazen :KK53:

hayıra karşı bacım :KK1:

yokmu yarin ben genelde onu sıkıştırıyodum :KK52::KK52::KK52::KK52:
adamın kolların morarttım bu buluştuğumuzda sevince ısırıyom şiddet gösteriyom bende :KK60::KK60:

En iyisini yapıyorsun ya karşımda uyuyor kıyamadım halbuki hiç böyle melek olmazdım ama :KK17:

İstek var da işte olmuyor be bacım.
Her gün uyanınca diyorum ki bugün konu çalışcam ama yok süslenip dışarı atıyorum kendimi :KK53:
Son günlere bıraktım yine vizelerdeki gibi yüklencem :KK31:
Kız düşmenin yaşı mı olur hiç düz tabanda bile düşerim ben bazen :KK53:

bacağım dünya haritası gibi oldu ya :KK17::KK17:
topuklularla merdivenlerden düştüm ve dışarda ve yağmur yağıyodu ve ben sonra servise binip işe gittim düşün halimi rezillik :KK53::KK53:

bacağım dünya haritası gibi oldu ya :KK17::KK17:
topuklularla merdivenlerden düştüm ve dışarda ve yağmur yağıyodu ve ben sonra servise binip işe gittim düşün halimi rezillik :KK53::KK53:

Vay bacım ya kötü olmuş havalar bozukken topuklu giyme bari ya da dolgu topuk kullan hani kauçuk taban falan kayma yapmaz en azından

Vay bacım ya kötü olmuş havalar bozukken topuklu giyme bari ya da dolgu topuk kullan hani kauçuk taban falan kayma yapmaz en azından

öğle aralarında kaçıcam alışverişe zaten artık :KK52::KK52::KK52::KK52:
cuma cevahirdeydim allahım kotonda süper pantolonlar var yaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52:
floda ayakkabılar almam lazım :KK4:

ben acımam valla sevesm geldimi uyan derim banane :KK47:
ee sen napıyosun kimlerdensin bacım :KK52:

Sağlam ailesinin biricik gelini olup daha bir çocuğu kaldıramamışken arkadan 2. nin beni resmen depresyona sürüklediği hayatımın baharında yıpranıp giden biriyim eridim bittim ama şımarmaktan kurtulamadım ve hala kendim çocuğum ah şu hamilelik olmasa da şişenin dibini görsem :KK14::KK1::KK1:

Hotiç te indirim vardı bayan botlarda çizmelerde falan

bende hotiçi sevmiyom ya :KK19:
floda çok güzel botlar vardı onlara bakıcam salı günü
kotonda süper pantolonlar var mango falan dolaşıcam salı günü :KK52::KK52::KK52::KK52:

Sağlam ailesinin biricik gelini olup daha bir çocuğu kaldıramamışken arkadan 2. nin beni resmen depresyona sürüklediği hayatımın baharında yıpranıp giden biriyim eridim bittim ama şımarmaktan kurtulamadım ve hala kendim çocuğum ah şu hamilelik olmasa da şişenin dibini görsem :KK14::KK1::KK1:

canım benim maşallah :nazar:
böle arka arkaya olması senin avantakına aslında bak gör ilerde :KK53:
olsun canım 3-4 sene sonra birlikte şişe dibi görüürz bizde :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Geyik sürüsünü yolda avladılar heralde
Nerde bu millet :KK14:

geyiklerden biri çok yorugn oluyo yaaaaaa haftasonunuu bekleyin :KK23::KK23:

Slm kızlar ne yapıyosunuz??

Guvitt özel msj gönderiyorum ama posta kutun doluymuş bir boşaltsan bişey sorucam daaa

çalışıyom bacım ben telefon 2 günde bitiridi interneti sinir oldum da :KK47:
siliyom hemen canım :KK19:

qıiet artık tam hafta mı çalışmaya başladın??

ivet canım 15inden beri :KK52:
hemide istanbulun göbeğinde çalışıyom artık şubemde değişti :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X