Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

valla ben uğrayamıyorum canım ya ( yaka değiştiriyorum resmen canım çıkıyo :)) ama zevkli seviyom işimi haftasonları olucak döktürüürüz inşallah

canım sen kadroya mı geçtin .haberim yoktu..hayırlı olsun ..artık hafta içi he gün mü işe gidiyorsun canım..eski muhabbet yok..ama 2124 de kpss ye girecekler olursa kpss topikleri yine hit olur..

neyse ..iyi geceler..benim kocam koltukta uyuyakaldı da..çocuklarda içeride kudurmaktalar...benim de yavaştan yavaştan uykum gelmeye başladı..
çay içiyorum ...
1 kadın 1 erkek ne günleriydi acep ..onu seyredeyim de güleyim azıcık bari

he ben oglumun okulu bittikten sonra ankara ya oradan da bolu ya geçeceğim ..14 gün tatil yapmak istiyorum...kafam dağılsın..

kızlar şu an şişli trafiğinde tıkıldık kaldık :)) sırf girebilmek için net bağladım tele valla bende özledim muhabbet etmeyi ya ((

eh ya ..allah kolaylık versin kuit..
ben o trafikte kalınca hep wc ye sıkışırdım..ay bir sıkışırdım bır şıkışırdım ki ..ay ne fena ..özellikle de kışın ..soğuklarda ayaklarımı üşüttüysem o zaman yanmışım...
inşallah senin başına gelmiz guiiitttt...

Kociş nöbetçi evde yalnız olmak nekadar kötüşu çamasır makınasıda dursun aayım su çamasırları yatayım uykum geldı bıran önce sabah olsun kociş gelsin guzel bır kalvaltı edelım

İçimi döktüm gideyim kimsecikler yok

gçtim valla canım kıtılar arası yolculuk yapıyorum her akşm
canım 1 kadın 1 erkek cts pzr akşam 11.30 da işler güçleride izle o da çok güzel

yettim okyonus

Gunaydın hanımlar

geç oldu bayağı ama günaydın
biz bu akşam ankara yolcusuyuz..saat 21 .45 da arabamız ...önden biz gidiyoruz çocuklarla ..arkadan babamız gelecek...bir kaç gün daha akraba ziyaretinden sonra evimize döneceğiz inşallah..

anıtkabir e götüreceğim emir i ...görsün bilsin..

ve hergün biryerleri gezeceğiz..vur patlasın çal oynasın ...oy bütün bir yılın acısını bol bol gezerek çıkaracağız ...

emir in karne hepiciği 5 ...inşallah hep böyle olur karnelerimiz..

küçük uykuda ..emir babasıyla çiftliğe gitti biraz önce ..ben de takılacağım burlarda biraz..

guitt..işler güçler ne günleri ve saat kaçta canım..bu gün bir erkek bir kadın var o zaman ..dur otobuste tv var izlerim ben..

kendinize iyi bakın 13 gün tatildeyiz ..gelince görüşürüz..

oooooh gezin canım benim
bak sanada söledim mş araba varsa yada yakınsa gidiceniz yer kesinlikle
ukuraa Sofras | Ankara Rezervasyon in
gidin canım süper yemekleri var ve uygun

işler gçler salı akşam10.30 mu 11.30 mu ne canım ben hep tekrarını izliyom starda dizi

bende dün iş çıkışı cevahire gittim seviyom ben kalabalık yerleri yav
okyonus kuzum nasıl oldun alıştınmı
sedulu nörüyon bakem
sevgimeleeeee nirlerdesin
ada hu huuuuuu

Iyı tatıller canım ıyı gezmeler bol bol gezın stres atın cocuklarada degışıklık olur

Kocamı fırına ekmek hamuru almaya yolladım hamur kızartıcam kek yapıcam bırde çay demlerız ohbaya alıstım tellere canım önümüzdekı ay altada takılacak tel alt daha zor oluyır dıyorlar ama bakalım görecegız

oh afiyetler olsun canım benim

bak üste alıştın alt çeneyede alışırsın canım benim

hanımlar haydin toplaşın bakalım azcık dedikodu yapalım

Selam kızlar
Ya ben geliyorum ama kimseler olmuyor burada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…