Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Doğuda canım tam olarak şehir söylemiyorum ama doğunun en yüksek en soğuk yerlerinden bir tanesi

Bildiğin kalınabilecek butik otel tarzı bir yer vamı bakıyorum ben netten de
Birde bozcaada ve gökçeada var dimi onlarda yakınmı netten çok güzel duruyorlar

Ben kalmadım canım gunubırlık gıttık bız :26:butuık otel bılmıyorum

Cnmm tercih mi yapıorsun? Hadi kolay gelsin. Nasıl çok kişi açmışlar mı olacak gibi mi?

Selam kızlarrr nabersinizzz

Kendı bolumumden 20 kadro buldum doguları eledım beledıyelerıde eledım karayolları falan yazdım bırkacta duz memurluk yazdım sans bakalım bellı olmaz hayırlısı olsun ılk tercıhlerde pek umutlu degılım

Tercih listesı yaptım kendıme 22 tercıh oldu 8 yer daha bulmam lazım hızmetlı ve ambar memurumu yazsam

bulursun kuzum araaaa araaa :)
bende elime alıp ıncelemeye baslamalıyım ama hıc halım yok mal mal pc ye bakıyorum hastayyımmm hastaaaaaaa

Cnmm tercih mi yapıorsun? Hadi kolay gelsin. Nasıl çok kişi açmışlar mı olacak gibi mi?

Selam kızlarrr nabersinizzz

iyiyizz shadow sen nasılsıınnn

bulursun kuzum araaaa araaa :)
bende elime alıp ıncelemeye baslamalıyım ama hıc halım yok mal mal pc ye bakıyorum hastayyımmm hastaaaaaaa

iyiyizz shadow sen nasılsıınnn

Dun temızlık yapcaktın vazgectın bugunde hastasın kız ev ne alemde yarın yap temızlık mıs gıbı otur yarın sabah benımde dışçi randevum var kanal tedavısı yaptı yarında dolguyu yapacak :18:

kız delı dunde hastaydım :) hatta pazarda hastaydım hala hastayım solemesı ayıp oksuruk hapsırık tıksırık kotu seylerı cıkarma bogaz acısı bas agrısı nasıl ıyı mııı
dıscı sevmem agzımı acık tutamam ayrıca korkarım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…