Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Ben hep tek başımayım kız bu arada kocam geç geliyor hazirana kadar böyle kafayı yemezsem iyi :)

Olsun kurtulacaksınız ordan az kaldı onu hayal et:)bızımde gorev cııkıp duruyor ya ankara ıstanbulada gıdecekmıs goreve ısatanbula bende gıderım ablamda kalırım :KK53:

Olsun kurtulacaksınız ordan az kaldı onu hayal et:)bızımde gorev cııkıp duruyor ya ankara ıstanbulada gıdecekmıs goreve ısatanbula bende gıderım ablamda kalırım :KK53:

Ne güzel bak değişiklik olur bizimde bir ara ankaraya bir haftalığına gitme işi var çok sevindim ablam var benimde ankarada gideriz beraber dedim hemen :)

Şimdi ist.da olup cevahirde turlamak vardır :)

Ne güzel bak değişiklik olur bizimde bir ara ankaraya bir haftalığına gitme işi var çok sevindim ablam var benimde ankarada gideriz beraber dedim hemen :)

Bız aralıkta kıs ıznıne ayrılıcaz ıstanbula gıdıcez 10 gun ben senı yerıne gezer turlarım :KK53:

yahu cevahir e sabahtan gir akşam anca çıkarsın :KK53::KK53:

Bız aralıkta kıs ıznıne ayrılıcaz ıstanbula gıdıcez 10 gun ben senı yerıne gezer turlarım :KK53:

Ablanlar nerede oturuyor ist.da? Bizde kış izni falan yok iznimizide bu sene vermezler tayinciyiz diye sadece mehil süresi var 15 günlük ondada tayin çıktığı yere gidicez ev tut yerleştir falan anca 15 gün biter iznimiz olmayacak başka bu sene tatil yok bize :KK43:

Ablanlar nerede oturuyor ist.da? Bizde kış izni falan yok iznimizide bu sene vermezler tayinciyiz diye sadece mehil süresi var 15 günlük ondada tayin çıktığı yere gidicez ev tut yerleştir falan anca 15 gün biter iznimiz olmayacak başka bu sene tatil yok bize :KK43:

Uskudarda oturuyorlar canım bızım 10 gun kış ıznı 20 gun yaz ıznı oluyor

Bende öyle yapıyorum zaten annemler cevahirin orda oturuyorlar çok yakın ordayken canımız sıkıldıkça gidiyorduk :)
Şimdi birde oraya trump tower açıldı bir ona git bir ona git :)

Trump tower süper olmuş gördüm bende
Sevgilim istanbul da asker ya
gittiğimde bizde hep cevahirdeydik
şimdi o bensiz gidiyor her haftasonu oraya :KK53::KK53:

Uskudarda oturuyorlar canım bızım 10 gun kış ıznı 20 gun yaz ıznı oluyor

Bizimde sözde 40 gün iznimiz varmış ama ben 40 gün görmedim hiç.
şimdiye kadar hep 24 gün çıktık yukarısı hiç olmadı önceki sene 20 gün vermişlerdi
Öylede yetmiyor iki memlekete git tatil için izin kalmıyor
İnş. tekrar ist.la çıkarsa birkaç gün eşimin memletine sonrada güneye falan ineriz

Sizin o tarafta assos mu vardı ne vardı yakınmı size hiç gittinizmi güzelm bu sene bir iki günlük gidelim diyoruz yakın yerlere
İzin yok bari öyle değerlendirelim

Bizimde sözde 40 gün iznimiz varmış ama ben 40 gün görmedim hiç.
şimdiye kadar hep 24 gün çıktık yukarısı hiç olmadı önceki sene 20 gün vermişlerdi
Öylede yetmiyor iki memlekete git tatil için izin kalmıyor
İnş. tekrar ist.la çıkarsa birkaç gün eşimin memletine sonrada güneye falan ineriz

Sizin o tarafta assos mu vardı ne vardı yakınmı size hiç gittinizmi güzelm bu sene bir iki günlük gidelim diyoruz yakın yerlere
İzin yok bari öyle değerlendirelim

Cok yakın degıl ama yakın sayılır gıttım cok guzel denızı falan tavsıye ederım

Trump tower süper olmuş gördüm bende
Sevgilim istanbul da asker ya
gittiğimde bizde hep cevahirdeydik
şimdi o bensiz gidiyor her haftasonu oraya :KK53::KK53:

Aman ne güzel yerde askerlik yapıyor öyle :)
Gittiğinde anneme uğra pek sever misafir ağırlamasını :)
Bizim ev işte o trumpla la cevahirin ortasında bu gittiğimizde çok gezdik valla oraları
Birde marmara forum ve forum ist. var onlara gittik çok
Birazda ortaköy beşiktaş yaptık ist.daki izin bitti
Ama çok şehir gezdik arabayla tee burdan oraya gidince :)

Aman ne güzel yerde askerlik yapıyor öyle :)
Gittiğinde anneme uğra pek sever misafir ağırlamasını :)
Bizim ev işte o trumpla la cevahirin ortasında bu gittiğimizde çok gezdik valla oraları
Birde marmara forum ve forum ist. var onlara gittik çok
Birazda ortaköy beşiktaş yaptık ist.daki izin bitti
Ama çok şehir gezdik arabayla tee burdan oraya gidince :)

Ohhh annenin evi de ne güzel yerdeymiş valla insanın içi sıkılmaz orda :KK1:

Ohhh annenin evi de ne güzel yerdeymiş valla insanın içi sıkılmaz orda :KK1:

Evet bizim ev öyledir ben bekarken çalıştığım yerde eve yakındı
Servise biniyordum 5 dk. sonra iniyordum cevahire giriyordum
Mesela işyerinde düşünüyordum yarın ne giysem diye aklıma bişey gelmeyince
Cevahiree girip bütün mağazaları talan edip bişey alıyordum tabi ona uygun ayakkabı çanta da yani :)
avm kapanıncaya kadar ben ordaydım o zaman trump yoktu profilo avm vardı
onuda çok gezerdim bir günde iş çıkışı arkadaşımla ikisinide talan ettiğimizi bilirim kıyafet sevdasına :)

Dun temizlik yaptım bugun yatıstayım :KK53:kocam gorevde evde tek basına olmakta pek sıkıcı yan komusuyu kahve içmeye cagırıcam ögleden sonra ısı yoksa gelır genelde sen gel dıyor olmadı ben gıderım:KK53:aöf ye calişıyorum tercıh yerı arastırıyorum kendıme oyle takılıyorum guıetcım:KK53:

anam bi ben sevmiyom cevahiri heralde :KK52::KK52::KK52::KK52:

Evet bizim ev öyledir ben bekarken çalıştığım yerde eve yakındı
Servise biniyordum 5 dk. sonra iniyordum cevahire giriyordum
Mesela işyerinde düşünüyordum yarın ne giysem diye aklıma bişey gelmeyince
Cevahiree girip bütün mağazaları talan edip bişey alıyordum tabi ona uygun ayakkabı çanta da yani :)
avm kapanıncaya kadar ben ordaydım o zaman trump yoktu profilo avm vardı
onuda çok gezerdim bir günde iş çıkışı arkadaşımla ikisinide talan ettiğimizi bilirim kıyafet sevdasına :)

Profilo ufak kalıyor bana :KK1:
eski hareketliliği yok artık profilonun :KK31:

Umut fakirin ekmegi bacım ben yapıcam tercıh ınsat teknıkerlıgı 20 yer falan var yazıcam gerci 90 puanla yerleşmişler 84 puanda var 2010/2 atamalarında bu yıl sınav zordu pek yuksek degıl 2010 a gore puanlar bakalım bır ıhtımal yerleşiriz belki 85.99 puanla:KK31:daha 3 atama var hepsını zorluycam nasıp kısmet
bnde bilgisayar bize çok kadro vermişler.. ama programcılık yada işletme deil.. yüksek puanlarılar terch yapmayacaz diyor.. kısmet bakalım hakkımızda hayırlısı siyelim:KK43:

Bende öyle yapıyorum zaten annemler cevahirin orda oturuyorlar çok yakın ordayken canımız sıkıldıkça gidiyorduk :)
Şimdi birde oraya trump tower açıldı bir ona git bir ona git :)

sen şimdi nerde oturuyosun ada

Aşk işte nelere kadir sen o güzelim yerleri bırak
Gel doğunun ücra bir köşesinde gezicek bir yer bulama
Evde bi başına otur böyle, aşk uğruna geldim ya buralara

X