Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Bu alımlarda 90 altını zor görür zaten
Ben bu alımlardan bişey beklemiyordum öyle de oldu
Bu sene 3001e pek memur vermeyecekler gibi duruyor
Alayı şoför, hizmetli dolu.

Bende şok oldum tama çok bişey beklemiyordum ilk alımlarda çünkü hep 3001 ilk alımlarda az alıyorlardı ama
Bu kadarda şoför ve hizmetli olmuyordu az ama güzel kadrolar oluyordu ben öyle hatırlamıyordum
Böyle giderse son atamalarda bile puanlar öyle 84-85lere düşmez 3001 de
İnş. haziran alımlarında oda alırlarsa daha fazla olur

Bende şok oldum tama çok bişey beklemiyordum ilk alımlarda çünkü hep 3001 ilk alımlarda az alıyorlardı ama
Bu kadarda şoför ve hizmetli olmuyordu az ama güzel kadrolar oluyordu ben öyle hatırlamıyordum
Böyle giderse son atamalarda bile puanlar öyle 84-85lere düşmez 3001 de
İnş. haziran alımlarında oda alırlarsa daha fazla olur

Çok az memur var 50 60 ancak bu kadar da düşük değildi
Bu sene çok kadro var diyorlardı ama sanırım bir hayal olarak kalacak
Arkadaşım 82 aldı hizmetli yazacağım 30 da 30 diyor
Evrak getir götür sanıyor
Yazık resmen ya o kadar çalış didin
Gerçi ben atanamıyorum öyle de böyle de ama:KK43:

canlar o kadar alıntı yap yaz uctu hepsı pc kapandı gıttı :KK43:

neyse okyonuscum dedıgın iski galiba kit kurumlardan kitlerde kurumlar arası geciş kolay olmuyor sanırım ama ücretleri dolgun olur lakın bazı kotu yanlarıda vardır. senın ıcın uygun bır kurum degıl sanırım esın asker ldugu ıcın sen tasra teskılatı kuvvetlı kurumları tercıh etmelısın.

hızmetlı onlısans alınıyor mu yahu lıse olur heralde aammannn ona bakarsanız lısans mezunu soför alıyor kamu :) gordum vallaaa gecen atamada bayada yuksek puanla atanmıstı.

umudunuzu kaybetmeyın canlar kısmette varsa olur arkadasım vardı ıkı senedır 0.3 gıbı puanlarla kaçıyordu atamaları öğretmen tam yıne aynı aralıklarla atanamadı dedık kurum eksık kalan az kadroya atama yapcam dedı bıde baktı kı yerlesmıs çocuk ıstıyodu olmuyodu bıde baktı atamamnın hemen pesıne hamıle kalmıs :) yanı nerden ne gelecegı bellı degıl umuytttt ekmegımız vermeyızzz....

Haklısın canım Allahtan umut kesılmez ben 2010/2 atamalara baktım ozaman sorular daha kolaydı arkadasım 87 puanla 5900. Olmus o dönemde ben 85.99 la 4070. Yım cok yuksek yapan yok o donemde 90 punalada teknıker alınmıs 84 puanlada hayırlısı olsun baklaım ne olacagı bellı olmaz

off kızlar bu kadrolar ne olacak böyle :KK43: ben hizmetli de tercih edicem artık başka çarem yok atanamıycam yoksa herhalde kilis hariç heryeri de yazıcam.Çünkü alanım sertifikam hiçbirşeyim yok

kıdemli bacılar anlatın bana bakim noldu :KK23::KK23:
nedir tercih durumu sabahtan beri kıdemli oldunuz valla :KK9::KK9:

Haklısın canım Allahtan umut kesılmez ben 2010/2 atamalara baktım ozaman sorular daha kolaydı arkadasım 87 puanla 5900. Olmus o dönemde ben 85.99 la 4070. Yım cok yuksek yapan yok o donemde 90 punalada teknıker alınmıs 84 puanlada hayırlısı olsun baklaım ne olacagı bellı olmaz

tabikiside haklıyımm:)
evet canım bu sene hıc olmadıgı kadar zordu sınav Rabbım hakkımızda hayırlısını versın olur ınsallah son atamaya kadar yenıden calısmaya gerek kalmadan olsun ınsallah.

off kızlar bu kadrolar ne olacak böyle :KK43: ben hizmetli de tercih edicem artık başka çarem yok atanamıycam yoksa herhalde kilis hariç heryeri de yazıcam.Çünkü alanım sertifikam hiçbirşeyim yok

canım mecbur kalırsan napcan onuda yaparsın bı muddet sen calıskan bı kadınsın azmedersın yukseltırsın egıtım durumunu hızmetlı olarakta kalmazsın yerleselımde kurum ıcı sınavlarda yapılıyor ne dıyeyım.

kıdemli bacılar anlatın bana bakim noldu :KK23::KK23:
nedir tercih durumu sabahtan beri kıdemli oldunuz valla :KK9::KK9:

kaçak göçek sayfa sahııbı hoşgeldinn :)
kız sen lısanstın dımı valla ne aradıgına baglı bende cok ınceleyemedım daha esımde cıktıyı almayı unutmus yarın elıme ulasacak az ama alım lar yaa bı halt yok desek yerı yanı ıkıncı aatamada nany olur boylece bızlerın umutlar kalır 1 sene sonrayaaaaa:) hayırlısı yawru kusum ceylanım :)

kaçak göçek sayfa sahııbı hoşgeldinn :)
kız sen lısanstın dımı valla ne aradıgına baglı bende cok ınceleyemedım daha esımde cıktıyı almayı unutmus yarın elıme ulasacak az ama alım lar yaa bı halt yok desek yerı yanı ıkıncı aatamada nany olur boylece bızlerın umutlar kalır 1 sene sonrayaaaaa:) hayırlısı yawru kusum ceylanım :)

çalışıyom ben yaa :KK53::KK53::KK53:
ah ah gitti zaten kpss boşverdim ben özel sektör de yaş alıcam aç parantez yaş alıcam yaşlanmıcam :KK52::KK52::KK52::KK52: kapa parantez :KK1::KK1:

bende yarın araştırıcam tam 2 saattir 3 tane hediye arasında kaldım sipariş veremedim çok şükür seçebildim :KK60::KK60:

çalışıyom ben yaa :KK53::KK53::KK53:
ah ah gitti zaten kpss boşverdim ben özel sektör de yaş alıcam aç parantez yaş alıcam yaşlanmıcam :KK52::KK52::KK52::KK52: kapa parantez :KK1::KK1:

bende yarın araştırıcam tam 2 saattir 3 tane hediye arasında kaldım sipariş veremedim çok şükür seçebildim :KK60::KK60:

kız özel sektorde super sankı bankada degılmıydın sen hıcccc kadına gore bı meslek degıl hatta erkege gore bıle degıl:) banbkacılardanda hıc hazetmıyorum desem yerıdır ıslerı hayatları tıpler lakayt ıs cekıstırmelerı geyıklerı herseyı bankadakılerle ılgılı baska hayat yok onlarda kac tanbe tanıdıysam hep oyle seğğmmııyorummn :) hedıye mı kıme nıyeeeeee:)

kız özel sektorde super sankı bankada degılmıydın sen hıcccc kadına gore bı meslek degıl hatta erkege gore bıle degıl:) banbkacılardanda hıc hazetmıyorum desem yerıdır ıslerı hayatları tıpler lakayt ıs cekıstırmelerı geyıklerı herseyı bankadakılerle ılgılı baska hayat yok onlarda kac tanbe tanıdıysam hep oyle seğğmmııyorummn :) hedıye mı kıme nıyeeeeee:)

teeeeeessüfü sana bir borç bilirim :KK60::KK60:
öle tipler var canım ya genelde satışçılar oluyo aramızda kalsın :KK1::KK1:

çok çok yakın arkadaşımın doğum günü ona bonyfooddan sipariş verdim :KK76::KK76:
3 tane arasında kalmıştım doğru yolu buldum sonunda :KK55::KK55:
ben kaçar canım yarın söz burdayım valla gerçekten inanki inşallah heralde galiba ...... :KK52::KK52::KK52:
gelicem burdayım tercihleri yatıralım masaya bakalm nedir ne değildir hikmeti nedir:KK4::KK4:
iyi geceler canım :nazar::nazar:

teeeeeessüfü sana bir borç bilirim :KK60::KK60:
öle tipler var canım ya genelde satışçılar oluyo aramızda kalsın :KK1::KK1:

çok çok yakın arkadaşımın doğum günü ona bonyfooddan sipariş verdim :KK76::KK76:
3 tane arasında kalmıştım doğru yolu buldum sonunda :KK55::KK55:
ben kaçar canım yarın söz burdayım valla gerçekten inanki inşallah heralde galiba ...... :KK52::KK52::KK52:
gelicem burdayım tercihleri yatıralım masaya bakalm nedir ne değildir hikmeti nedir:KK4::KK4:
iyi geceler canım :nazar::nazar:

tamam detaylandırırz sekerım hadı ıyı geceler :KK54:

günaydın günaydın günaydın size çokokrem gibi tatlı bi gün olsun nediyonuz hanımlar :KK52::KK52:

günaydın gençlik..
kadrolar açıklanmış. atama ümidi olan varmı aramızda
:KK16::KK16:

Umut fakirin ekmegi bacım ben yapıcam tercıh ınsat teknıkerlıgı 20 yer falan var yazıcam gerci 90 puanla yerleşmişler 84 puanda var 2010/2 atamalarında bu yıl sınav zordu pek yuksek degıl 2010 a gore puanlar bakalım bır ıhtımal yerleşiriz belki 85.99 puanla:KK31:daha 3 atama var hepsını zorluycam nasıp kısmet

günaydın günaydın günaydın size çokokrem gibi tatlı bi gün olsun nediyonuz hanımlar :KK52::KK52:

Dun temizlik yaptım bugun yatıstayım :KK53:kocam gorevde evde tek basına olmakta pek sıkıcı yan komusuyu kahve içmeye cagırıcam ögleden sonra ısı yoksa gelır genelde sen gel dıyor olmadı ben gıderım:KK53:aöf ye calişıyorum tercıh yerı arastırıyorum kendıme oyle takılıyorum guıetcım:KK53:

Dun temizlik yaptım bugun yatıstayım :KK53:kocam gorevde evde tek basına olmakta pek sıkıcı yan komusuyu kahve içmeye cagırıcam ögleden sonra ısı yoksa gelır genelde sen gel dıyor olmadı ben gıderım:KK53:aöf ye calişıyorum tercıh yerı arastırıyorum kendıme oyle takılıyorum guıetcım:KK53:

Ben hep tek başımayım kız bu arada kocam geç geliyor hazirana kadar böyle kafayı yemezsem iyi :)

X