Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

heeey ahaliii :) Günaydın herkese.. :KK3:

Hayırlı güzel bir hafta geçirin inşallaah.. Şöyle bol paralı sağlık huzur dolu. :KK61:

çift çift ayakkabınız,askı askı kıyafetiniz olsun inşallaaaaah :21:

Yeni yıl mesajı gibi oldu biraz.
:KK1:

:KK42:

evet yenıyıl mesajı gıbı olmus hafta hastalıklı bana :KK43:

Klavuz acıklandııııııııııııııııııı:KK53:temızlık yapıcam ortalıgı toparladım ısım cok bugunsızler neler yapıyorsunuz

bende bakmaya calısıyorum klavuza adobe yokmus bu pc de onu ındırıyorum.
kolay gelsın canım bende yapmayı dusunuyordum ama vazgectım hastayım halım yok camasır yıkanıyor bı yandan onları serıyorum o bıle yoruyor benı :KK43: neyse gecer kaynım gelcek ama eve ugramaz sanıyorum valla ılgılenemıcemmm

evet yenıyıl mesajı gıbı olmus hafta hastalıklı bana :KK43:

bende bakmaya calısıyorum klavuza adobe yokmus bu pc de onu ındırıyorum.
kolay gelsın canım bende yapmayı dusunuyordum ama vazgectım hastayım halım yok camasır yıkanıyor bı yandan onları serıyorum o bıle yoruyor benı :KK43: neyse gecer kaynım gelcek ama eve ugramaz sanıyorum valla ılgılenemıcemmm

Canım sana bırsey sorucam klavuzda bır nıtelık kodunun tutması yeterlı dedıler 6225 kodu var VHKİ de bılgısayar ısletmenlıgı sertıfıkası ıstenıyor bende var orayı yazabılıyormuyum ben

Canım sana bırsey sorucam klavuzda bır nıtelık kodunun tutması yeterlı dedıler 6225 kodu var VHKİ de bılgısayar ısletmenlıgı sertıfıkası ıstenıyor bende var orayı yazabılıyormuyum ben

bir nitelik kodu derken yanlıslık olmasın canım mesela kadın olmakda nıtelıktır yanı derse 6225 bılg sertıfıkası o olacak yanında kadın olma nıtelıgı varsa oda uymalı ama konu nıtelıklerden okuldakı bolumlerden bahsedıyorsa evet tek nıtelık orda dıger nıtelıklerın hepsını tasımak gerekır hem blm un tutacak hemde dıger nıtelıkler, bende bu sertıfıkanın ıstendıgı yerlere basvurabılıyorum ama sertıfıkam yok fakat okulda bılg dersı aldım 2 donem bunu transkırpt ıle kanıtlamam yetıyor.

Mesela herhangi bir önlisans programından mezun ve bilgisayar sertf. var diyorsa başvurabiliryorsun ama bölüm kodu belirtiyorsa mesela bilg. bölümü mezunu başvuramazsın diye biliyorum cnım

Mesela herhangi bir önlisans programından mezun ve bilgisayar sertf. var diyorsa başvurabiliryorsun ama bölüm kodu belirtiyorsa mesela bilg. bölümü mezunu başvuramazsın diye biliyorum cnım

Evet yazamadıgımı farkettım sonran:KK53:hic guzel kadrolar yok begenmedım:KK37:kendı bolumumu yazıcam karayollarınıfalan gelır belkı cogu kadroda doguda:KK14:hayırlısı olsun bakalım

Bu memurlar niye tercih roboto yayınlamamışkii öyle daha rahat oluyor bakmak :)

yuhhh sana adaaaa daha yenı acıklandı lısteyı robota cevırmek o kadar kolay mı sanıyorsun sekerım :) ben bır ara kendım ıcın pdf dosyasını excele cevırdım falan sayfalar tek tek falannn delı ısı vazgectım :) ama gun ıcınde mutlaka yayınlarlar dıye dusunuyorum

Ilk 15 tercıh ınsaat teknıkerlıgı yazıcam kendı bolumum belkı daha sanslı gelır:KK53:son 15 e duz memurluk yazıcam kocam gelsınde sehır kararlastırırız benden hbrsı yapma sakın tercıh dedı:KK51:

Evet yazamadıgımı farkettım sonran:KK53:hic guzel kadrolar yok begenmedım:KK37:kendı bolumumu yazıcam karayollarınıfalan gelır belkı cogu kadroda doguda:KK14:hayırlısı olsun bakalım

3001'lere başvurabilirsin ama ortak alan gerçi onda ilk atamada hayatta senin puan kadar düşmez ama olsun bir dene şansını :) ben ist.'da olan tüm 3001 memur kadrolarını yazıcam :)

yuhhh sana adaaaa daha yenı acıklandı lısteyı robota cevırmek o kadar kolay mı sanıyorsun sekerım :) ben bır ara kendım ıcın pdf dosyasını excele cevırdım falan sayfalar tek tek falannn delı ısı vazgectım :) ama gun ıcınde mutlaka yayınlarlar dıye dusunuyorum

Banane banane hemen yapsınlar böyle gözlerim yoruluyor bakamıyorum tercih robotu yayınlansın öyle bakıcam,nasıl olsa bu atamalarda atanamayacağım yaaa rahatımmm bacıımmm :)

3001'lere başvurabilirsin ama ortak alan gerçi onda ilk atamada hayatta senin puan kadar düşmez ama olsun bir dene şansını :) ben ist.'da olan tüm 3001 memur kadrolarını yazıcam :)

Insaat teknıkerlıgı olanlar gelır belkı bak umdum vardı oda uctu gıttı:KK14:

naannnnn yazıp durmayın bakamıyorum lısteye :)sızı okucam dıye :)

Bölümden alıyorlarsa düşer belki puanlar yerleşirsin inş. bak ben ne yapayım sadece 3001 tercih yapıcam ve tek şehir :KK43:((

Ben dogu hatiç yazıcam herbıryerı:KK14:bolumden baya acılmıs kadro ama gecen yıllar hep 90 sımdı 85.99 a dusmez gıbı gelıyor bakalım Alkahtan umut kesılmezmıs
naannnnn yazıp durmayın bakamıyorum lısteye :)sızı okucam dıye :)

Gıdıyorum temızlık yapıcam bak rahat rahat lıstene

Ben dogu hatiç yazıcam herbıryerı:KK14:bolumden baya acılmıs kadro ama gecen yıllar hep 90 sımdı 85.99 a dusmez gıbı gelıyor bakalım Alkahtan umut kesılmezmıs

Gıdıyorum temızlık yapıcam bak rahat rahat lıstene

hanı temızlık onlıne okyonusss:))
uzun bı lıate yaptım herıfe maılle yolladım aksama yazdırıp gtetırec aksam bakarım detayına bı ıs cıkmaz bıze ama umut yapcaz bakalım.

X