Hayat hikayemi okuyun ve bana akıl verin

evlenmek zorunda kaldım ortada bir çocuk var nasıl evlenmeyeyim çocuğun babasıyla buyumesının ve beraber olmamızın benım ıcinde ıyı olacağını dusundum. ki hamıle oldugumu babam öğrenınce derhal eşimin babasıyla görüşüp karar verdıler.babam izmirin bir kasabasında ben ise istanbulun bir ucundayım. okumayı çok istiyorum ama imkansız gozukuyor,şuan bunu yazarken dahi kucağımda çocuk var nasıl yapayım . bıktım
ayrıca belirttiğiniz iki ayrı konuymuş gıbı gozuksede ben annem yasasaydı şuanki durumumdan daha iyi bir hayat yaşayabileceğime inandığımdan anlatmak istedim lütfen artık inanç anlayışınızı kendınıze saklayın benım canımı daha fazla acıtmayın

Olmamis cocugum
Madem luks hayatin vardi da ne demeye hamile kaldigini anladigin icin evlendin? Oturaydin evinde annenden sonra
siz herhalde bırını kaybetmenın sonrasında bacak bacak ustune atıp kahve yudumlamayı hayal edıyorsunuz. daha öncede aynı şeylerı yazan ınsanlara verdıgım cevapları okuyup öyle eleştirin madem. cunku kendım bır boğulma eşiğinde buraya gelmişken ınsanlara gerçeği anlatma çırpınışlarım arasında daha da umutsuzluğa sürükleniyorum.

Açıköğretim okuyabilirsiniz? Çocukla zor ama engel değil.
Eşinizle internetten falan mı tanıştınız? İzmirden istanbula nasıl geldiniz o da başka bir hikaye sanırım.
Çocuk var diye evlendiyseniz yada evlendirildiyseniz annenizde birşey yapamazdı bence. Çünkü anneniz hastaymış kendi derdiyle başa cıkamamış size yardımı olmazdı. Bu nedenle bence geçmiş yada olabilecek diğer ihtimalleri düşünüp kendinizi üzmeyin ileriye bakın derim.

Not: konu açtığınızda iyi kötü tüm yorumlara açık olmalısınız. Üzülmeyin diye hatırlatayım istedim

Yoo ben oyle bir seyi hayal etmiyorum. Annem öldü diye niye evleneyim? Ama senin hayal dunyan baya bi genis demek ki ipte asili duran annenin parmagindaki pirlanta yuzugu gorebilmissin ve anlatabiliyorsun da su an

Yoo ben oyle bir seyi hayal etmiyorum. Annem öldü diye niye evleneyim? Ama senin hayal dunyan baya bi genis demek ki ipte asili duran annenin parmagindaki pirlanta yuzugu gorebilmissin ve anlatabiliyorsun da su an
belirttiğiniz lanet tektaş konusunda da daha önce bir kullanıcıya cevabını verdiğim bir yorum bulunmakta. lütfen sabrın sınırlarını zorlayacak şeylerle gelmeyin bana! madem inanmak istemiyorsunuz çekin gidin hayatımdan benim canımı acıtarak mutlu mu oluyorsunuz yeter

Hayatımda hiç hamile olmadım, olmayı da düşünmüyorum ama zaten bebeği 9 ay taşıyosun ve sen 7 aylık hamileymişsin.. Hiç mi hissetmedin. En ufak bi belirti dahi koca 7 ayda.. O zaman burdaki kadınlar çok nazlı. Yok oram ağrıyo, yok ayağa kalkamıyorum falan diyolar. Bilemedim..

açıköğretimi istiyorum ki yakın zamanda tasdiknamemle basvuru yapmayı dusunuyorum. biz aslen izmirliyiz ve ailem dağılmadan önce istanbulda yaşıyorduk,annemın olumunden sonra babam memlekete gitti,işlerinin çoğunuda oradan yurutuyordu zaten... ben annemın hep bu tür sorunlarıyla büyüdüm ama yinede bir başımı okşaması tüm sorunlarımı çözüyordu. onun nefesine,varlığına çok ihtiyacım var. ben zaten kendı hatalarımın bedelını en ağır bıcımde yaşayarak ödüyorum. bana inanıp acımı paylaştığınız ıcın cok tesekkur ederım buna gerçekten ıhtıyacım vardı

Cnm benim. Allah herzmaman seninle. Bu zor günler gecicek evladinla ve esinle mutlu oldugun günlr gelicek ins. Buna inandir kendini. Hayat bir imtihan ubutma ve sen ins bu imtihani kazanicaksin. Allah güc versin sana ins

Doğrudur hanımefendi,siz izlediğiniz bir korku filminin etkisinden 1 hafta çıkamazken,benim yaşadıklarımın gerçek olması yaşadıklarımı en ince ayrıntısıyla hatırlamama neden oluyor olabilir! Gerçekten bu kadar her sözde manidar yaklaşan ve acı üzerinden prim yapmak adına beni eleştirmeniz çok acı. Allah sizi bu tür sorunları yaşatıp,üstüne üstlük anlaşılamamaktan sınamasın.

Amin

Anltimin 18yasinda birine gore fazla duzgun akici ve secilmis cumleler cok fazla mantikli. Belkidr bundan bize bi hikaye okuyomusuz gibi geldi.
Yasadiklariniz gercekse Allah sabir versin 4bucuk aylk ilk hamileligme ragmen resmen hissedyorum cocugu
Birde buradaki bayanlarda cogu illaki hamilelik gecrms
yani sizdede cok rahatsizlik varms bilemedm.
Ama dua edin sabir edin esinize ve evladiniza sarilin. Gidenleri dusunerek keskelerle hayata donemez daha fazla yipranirsiniz..

Nasıl ki sizin buraya bu şekilde yorum yapma amacınız başkalarının görmesi ise,benimde acıma çözüm arayacak insanlara seslenmek icin etiket kullanmış olmam ne denli soru işaretlerine yol açıyor anlamış değilim. lakin söylediklerinize daha fazla kulak asmayacağım,vicdanlı biri olsaydınız ve gerçekten acıma ortak olmaya yeltenip beni anlamaya çalışsaydınız sanırım daha fazla eleştiri yerine inanmamayı tercih etseniz dahi çekip giderdiniz. Bu tür davranışlarınızın bende ne gibi etkiler yarattığını anlayamayacak kadar düşüncesizsiniz sizi vicdanınıza emanet ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…