hayat çok güzel...

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.250
27
45
içimden güzel birşeyler yazmak geldi,paylaşmak istedim..
Kendimi çok mutlu hissediyorum. Çok zengin, bir o kadar da imkânlarla dolu. Bu yalnız ve fakir zamanda çok zenginim ve çok dostum var. Bu şiddet dolu ve nefretle beslenen yeryüzünde çevrem sevgi ile dolu. Bu şuurdan yoksun, sanal dünyada her an beni uyanık tutacak araçlara sahibim!

Daha ne isteyeyim?anne ve babamın küçük kızları, ablamın kardeşi, yeğenlerimin teyzesi, arkadaşlarımın arkadaşı, eşimin eşi,güzel oğluşumun annesiyim:dance:..... ve sayamadığım diğerleri.çok sevenim var...dostlarım buralarda yaşıyor. Çevremdeki insanlar bana kendimi hatırlatan, yoldan çıktığımda beni yola sokacak kadar samimi ve korkusuz kişiler. Üstelik bunu büyük bir sevgi ile yapıyorlar. Yaptıklarımın olumlu sonuçları olduğunu görüyor ve zaman zaman gururlanmaya vakit bile bulabiliyorum!

Daha ne isteyeyim? Zaten ne istediysem oluyora.s.

Geriye şükretmek kalıyor. Şükürler olsun! :teytey:

sevgiyle kalın..sahip olduklarınızın farkında oluna.s.

Allah mutluluğunu ve neşeni bozmasın.Gerçekten saydığın sebebler birer hazine.
Parayla pulla asla ölçülmeyecek değerler.Dilerim her an yanında olurlar ve mutlu olursun.:nazar:

eeee daha ne olsun cok şükür Şeniz :1rolleyes:

çoooooooook şükür...sahip olduğumuz şeylerin farkında olup şükretmek aslında en güzel hazineyerimseniben
teşekkür ederim canım benim:1hug:
sevgilera.s.

Allah'ım mutluluğunu daim kılsın Talincim. etrafımda mutlu insanları gördükçe yemin ederim ben daha mutlu oluyorum.

a.s.

Alışkanlıklar bizi alıkoyuyor.
Nasılsın?iyiyim ama.... diye başlıyoruz.
Halbuki iyiyim çünki.... desek gercekten farklı oluyor.
Tecrübemle sabit:)

Allah'ım mutluluğunu daim kılsın Talincim. etrafımda mutlu insanları gördükçe yemin ederim ben daha mutlu oluyorum.

a.s.

teşekkür ederim canım benim..sevmek sevdiğinin mutlu olduğunu bilmektir zaten...harikasınŞeniz
a.s.

Allah mutluluğunu ve neşeni bozmasın.Gerçekten saydığın sebebler birer hazine.
Parayla pulla asla ölçülmeyecek değerler.Dilerim her an yanında olurlar ve mutlu olursun.:nazar:

sağol canım...aslında ne kadar zenginiz ve bunun farkında bile değiliz değil mi:1no2:
mutlaka insan kaybettiği zaman mı anlamalı bazı şeylerin değerini..ben şimdiden aslında bize çok basitmiş gibi görünen bu güzellikler için şükretmeyi seçiyorum:teytey:dediğin gibi parayla pulla ölçülmeyecek zenginliklerimizin kıymetini bilelima.s
sevgilera.s.

ne güzel görebilmişsin şükredebilmişsin.. hep yapabilsek bunu okurken benimde sahip olduklarım gözümün önünden geçti sayende bende şükrettim.. sağolasın arkadaşım..

ne güzel görebilmişsin şükredebilmişsin.. hep yapabilsek bunu okurken benimde sahip olduklarım gözümün önünden geçti sayende bende şükrettim.. sağolasın arkadaşım..

ne kadar güzel birşeye vesile olmuşum:dance:
emin ol şükretmek mucizeler yaratıyor canımyerimseniben
sevgiler canıma.s.

allah bozmasın talincigim...
mutlu oldguum zamanlar oldu...çokca şükrettigim zamnlarda oldu...
belki bu aralar zordayım..hiçbirsey yolunda gitmiyor,,kötüseyler peşimi bırakmıyor...
ama biliyorum....
her inişin bir çıkısı var...
bunlarda geçiçekk.....ama en kötüzamanda bile ailem yanımda diye yasıyor hayatta ve iyiler diye... şükrediyorum.....

aaammmmiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım benim..
o kadar güzel yazmışsın ki...her inişin bir çıkışı oluyor mutlaka olmalı da..kötüyü de yaşıycaz ki iyinin kıymetini bilelim
sevgiyle kal canıma.s.

Alışkanlıklar bizi alıkoyuyor.
Nasılsın?iyiyim ama.... diye başlıyoruz.
Halbuki iyiyim çünki.... desek gercekten farklı oluyor.
Tecrübemle sabit:)

evet kesinlikle çok doğru bir yaklaşım:hooray:
en kötü olayda bile iyiyim çünkü demek gerekıyoryerimseniben
sevgilera.s.

X