hayat bu iste

mınecım bende senı merak edıyordum canım mınık bebegını merak edıyordum
bu durumdea bız ne desek bos canım ama Allahtan ümit kesılmez bol bol dua et
bizimde dualaraımız senınle ve mınık melegınle

canım yani inana ne diyeceğimi şaşırdım keşke böyle olmasaydı ama kendini suçlama sakın çünkü bunu sen bilerek yapmıyorsun ki ...ALLAH TAN ÜMİT KESİLMEZ HER ŞEYİN BİR YOLU ÇARESİ VARDIR HER ZAMAN BİR MUCİZE VARDIR ALLAH BÜYÜK DÜZELİR BİRDEN HER ŞEY HİÇ UMMADIĞIN ANDA BİR BAKMIŞSIN Kİ HER ŞEY YOLUNA GİRİVERMİŞ İNŞALLAH BEBEĞİN DURUMU İYİ OLUR SAĞLIĞINA KAVUŞUR EN KISA ZAMANDA SİZDE MUTLULUĞUNUZA KAVUŞURSUNUZDIR.
ALLAH ARDIMCINIZ OLSUN DUALARIM SENİNLE ...

Canım,güçlü ol ve umudunu kaybetme..allahım güzel kızına sağlıklı güzel bir ömür versin dilerim.dualarım hep seninle olucak arkadaşım..

cok saolun Allah sizlerden razi olsun....Bebegim yarin bi daha ameliyat olcak...4. defa ameliyata alcaklar....bakalim ilk önce Allaha emanet ediyorum ondan sonra doktorlara...hayirlisi neyse o olsun

çok geçmiş olsun.. okuyunca çok üzüldüm, şimdi siteye her girdiğimde buraya bakıyorum bir gelişme var mı diye.. inşallah minik kızın en kısa zamanda sağlığına kavuşur.. dualarımız sizinle..
buarada birşey merak ettim, neden 4 kere ameliyat olmak zorunda kaldı minik zümra? doktorlar ne diyorlar?

cok saolun Allah sizlerden razi olsun....Bebegim yarin bi daha ameliyat olcak...4. defa ameliyata alcaklar....bakalim ilk önce Allaha emanet ediyorum ondan sonra doktorlara...hayirlisi neyse o olsun

Canım,umarım ameliyat çok iyi geçer..Allahım şifa versin minik zümraya..güzel haberlerini bekliyoruz..

Rabb'im yardımcınız olsun arkadaşım. umarım bebeğin iyi olur ve sen de bu üzüntülerden kurtulursun. Allah'tan şifa diliyorum. dualarım sizlerle...

canım ya inan çok üzüldüm gözlerim doldusenağlama Allahımdan ümit kesilmez ne olur bol bol dua et inan çok üzüldüm canım benim senin için çok dua edicem a.s.

X