hayallerim yıkıldı

vuslatizmir

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2023
364
350
olmadı progesteronum 11 cıktı Allah bana son umudum olan kıbrısıda nasip etmıyor 15 temmuzda transver olacaktım pazargunu gidecek donörden yumurta toplanacaktı sperm vericektik pazartesi ama olmadı doktor asistanı bu imkansız nasıl yumurtlarsın estrofen kullanırken dedi ama olmus işte tepont diye iğne yazacakmıs bana artık ne işe yarıyorsa

Progestan düşünce bir daha denersiniz. İnşallah nasip olur. Umutsuzluğa kapılmayın.

olmadı progesteronum 11 cıktı Allah bana son umudum olan kıbrısıda nasip etmıyor 15 temmuzda transver olacaktım pazargunu gidecek donörden yumurta toplanacaktı sperm vericektik pazartesi ama olmadı doktor asistanı bu imkansız nasıl yumurtlarsın estrofen kullanırken dedi ama olmus işte tepont diye iğne yazacakmıs bana artık ne işe yarıyorsa
Canım Allah büyük, ümitsizliğe kapılma 🥺🤲 gün doğmadan neler doğar 🤲💜 içini karatma🫶

Yumurtlamışsın olabilir. Bu bir sorun değil. Bendede yüksekti bir sonraki aya ötelendi. Elin gitsin spermi versin embriyolar oluşturulsun. Kalitelerine bakın.kalitesiz embriyo oluşur ise tekrar embriyo oluşturulur ekstra zaman kaybetmezsiniz.

Yumurtlamışsın olabilir. Bu bir sorun değil. Bendede yüksekti bir sonraki aya ötelendi. Elin gitsin spermi versin embriyolar oluşturulsun. Kalitelerine bakın.kalitesiz embriyo oluşur ise tekrar embriyo oluşturulur ekstra zaman kaybetmezsiniz.
geldik bugun kıbrıstayız ondediğineze eksra para alıyorlarmı kaitesiz olusursa

Yumurtluyorsan senden bebek olmuyor mu peki yumurtlama olmadığı için donör oluyor sanıyordum tam bilmiyorum da bu bir işaret mi acaba yumurtluyorsun yumurtan var :KK43:

Benimde aynı oldu.estofrem kullanırken 2.5 çıktı progesteron. İptal edildi transfer.
Embriyo lar donduruldu.

X