hatırlatma....

kelebegim

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2008
1.164
34
arkadaşlar hani hamileliğimizde 6.ve7.aylarda yaptırdığımız tetanoz aşıları vardıya ben o aşıları yaptırırken hemşire bu aşıları 5 doz yapılması gerektiğini yaptırırsam benim için çok faydalı olacağını söylemişti. 3. dozunda bebeğin 4 aylık olunca yaptırmam gerektiğini söylemişti ben yaptırmaya karar verdim ve çarşamba günü kızım beni aşıya götürecekkaydirigubbakcemile3

sizlere başlık altında hatırlatayım dedim ki herkes görsünde sayfa aralarında kaybolmasın diye...

çok iyi olmuş canım bu paylaşımın.bana ebeler söylememişti böyle bişi ya.yarın tel edip bi soram bakim

neden 4 aylık olunca anlamadım:uhm:

ben hamileyken 2. dozu vurdurduğumda 3. doz için tarihi yazmışlardı aşı kartıma. doğumdan 2 ay sonraya denk geliyordu ama ben üşengeçlikten 3 ay sonra gittim vurdurdum. :mymeka:
1 ay daha bekleseymişim bari

hamileligin 5 . ayında vurdular 2.dozu, 6 .ay sonra tekrar demişlerdi unutmuşum

canım benim aklımda o zaman bebeğin 4 aylık olunca gelirsin demişlerdi benim aklımda öyle kaldı geçen haftada sağlık ocağındaki hemşireye sorduğumda haftaya gel vuralım dedi belki ben biraz geç kalmışımdır canım çünki 2. doz vurulduktan sonra bana şu tarihte gel dememişlerdi.

sağol canım bilgi için,

bir sonraki aşı 1 sene sonrayamirmirmirmir

ben aşımı yaptım bile 10 gün oluyo herhalde ama benimki acayip acımıştı belki kendimi cok sıktıgımdandır diye düşünüyorum

kıslar ben de geçen hafta yaptırdım aşımı.:lepi: Bir sonraki seneye. Ondan 1 sene sonra tekrarlanacak. Sanırrım o zaman bitiyo. Hepimize geçmiş olsun.
Beni de oğluşum ve babası götürdü aşıya. Hatta ben aşı olurken oğlum kapıdan bana gülüyodu kaydirigubbakcemile3
Oysa ben o aşı olurken ağlamamak için zor tutuyorum kendimi kaydirigubbakcemile3

çok sağol cnm valla unutmuşum:1no2:

a.sıyıkıde hatırlattın,ben tamamen unuttum.yarın bıgıdeyım bakalım ocaga.saol canım tekrar:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…