Hatimciler buraya

yok yok canım ii biz bir an önce başlaalım diye dedik farketmez

Tamam cnm ellerine saglık her hafta bir hatım indirelim ve her hafta bı arkadasımız ne icin niyetlendi ise ona öyle dua edelim her hatimde bı arkadasımıza dua edelim belki bu sayede doğumlarımız da kolay olur hadi hayırlısı olsun ben baska arkadaslar da getiririm size

canlar ilk msja yazdım kim hangi cüzü okuyacak artık ordan güncelleme yaparım her pazartesi..ilk sayfadan bakarız karışıklık olmadan ordan takip ederiz daha rahat olur...niyeti minikkuş için yazdım ama sizler ne dersiniz olur denildiği için yazdım...sizede uyarmı kızlar kendi kafamdan bişi yapmayayım
bide eğer benim olmadığım zamanlar içimizden biri ayarlar cüzleri..sayfadan takip ederiz..olmaya çalışırım şimdi namazım geçecek ben kılmaya gidiyom

Niran canim Kur'an bilmeyenlere de türkce verelim veya Yasin verelim latincesinden okusunlar

Allah kabul etsin.O zaman tamam minikkuş için yapalım.bende yarın başların Allahın izniyle.Sen paylaştırırken dikkat etde her seferinde herkesin farklı cüz olsun.

ay iyiki bugün topiğe girmişim.hayırlı bir işe başladık.herkese iyi akşamlar.grşrz.

ay iyiki bugün topiğe girmişim.hayırlı bir işe başladık.herkese iyi akşamlar.grşrz.

İyi ki girmişsin cnm:))) sagol sana dahayirli aksamlar olsun

Birand'ın ilk hatım minikus ve Merve icin olsun dediğimiz gibi Rabbim kabul etsin

Niran canim Kur'an bilmeyenlere de türkce verelim veya Yasin verelim latincesinden okusunlar
canım ya onu nasıl yapalım bi taliaa var bilmeyen olarak başkada kimse yok...taliaa annesinden haber alacak..nurlumdanda haber bekliyorum..onudaa cevaba göre ekleyecem..taliaa'ya yasin mi yazalım..

Allah kabul etsin.O zaman tamam minikkuş için yapalım.bende yarın başların Allahın izniyle.Sen paylaştırırken dikkat etde her seferinde herkesin farklı cüz olsun.

sağol canım..ben her hafta cüzleri sırasıyla ikişerli kaydırarak yazarım böylece değişmiş olur..ilk sayfadanda takip ederiz..

kızlar Allah hayırlı etsin inşallah..ben paylaşım alanına bi bakıp çıkıyorum bi dünya işim var walla...burdan haberleşiriz....herkesi çok öptüm...

bide mucizem bu hep birlikte verilmiş bi karar oldu birden çıktı Allah diğer arkadaşlarımızdanda razı olsun ben sadece topiği açtım

aslında kuran bilmeyenlere başka birşey verelim onu yapsınlar latinceden kuranı kerim okumak çok de hoş değil kızlar.. bilmeyen arkadşlar inş tez vakitte öğrenirler çünkü Rabbimin indirdiği şekilde okunmalı Kur'anı Kerim.. arap alfabesiye latin alfabesi çok farklı bizde bir h varken onlar da 3 tane var ve bir harfin yanlış okunası anlamı büsbütün değiştirebilir lütfen buna çok dikkat edelim bence bilenler arapçadan okuyalım bilmeyenlere selavat kelime-i tevhid gibi şeyler getirebilir... nacizane fikrim...affınıza sığınarak...

bu arada ilk cüzün 12 sayfası bitti bile okuduğumuz kişinin işi rast gidecek Rabbim dualarımızı kabul edecek inşallah :)

bir soru daha minikkuş ve merve farklı kişiler mi? ben ikisinin adınıda söyledin okurken yani ben farklı kişi olarak algıladım :) ama ilk sayfaya baktım sadece minikkuş yazıo :)

bir soru daha minikkuş ve merve farklı kişiler mi? ben ikisinin adınıda söyledin okurken yani ben farklı kişi olarak algıladım :) ama ilk sayfaya baktım sadece minikkuş yazıo :)

farklı kişiler cnm sen doğru algılamışsın yani

öyle yapalım başka bilmeyenlerde olursaonlara da yasin veririz

mucizem Allah kabul etsin hızlısın valla..ikiside farklı kişiler aslında bende tam detayıyla bilmiyorum ama gebelikleri sıkıntılı geçiyo mervenin çok şükür ultrason sonucu ii çıkmış ama bebişinin bi bacağının gelişimi diğerine göre gerideymiş minikuş içinde anormali ihtimali varmış bugün amniyosentez sonuçları için hastaneye gidecekti ama daha paylaşım alanına girmedi haber alamadık yani....eğer bi hatime iki nyet olursa merveyide yazayım en kısa zamanda onada Kuran okunmuş olur..

kızlar topiğin adını 2013 Haziran bebeklerine Hatim Okuyoruz diye değiştireyimmi daha açık olur...ne dersiniz

Nirancim anneme sordum ben bir cuz okuyabilecegini soyledi rahatsiz oldugu icin fazla okuyamiyor
Ama siz iki cuz dagitmusiniz insallah bir sorun olmaz sizin icinde.
Burda bir bilmeyen ben varim ya keske bende okuyabilseydim nekadar derseniz okurdum ben.

Artik banada ne uygun gorurseniz elimden geleni yapmaya calisirim..:
Ha bu arada ben anneme minikkus ve merveden bahsetmedim hamile bayanlar icin dedim
Bir sorun olmaz dimi.

tamam canım o zaman annenede 15. cüzü verelim ...sanırım direk isim vermek gerekmiyo annen hamile arkadaşların niyetine okur...bizde sonuçta o niyetle okuyacağız...önemli olan niyet bence...
bide taliaacım sende minikuş ve merveye tefriciye oku onu türkçe okuyabilirsin...sayısıda önemli değil pazartesiye kadar okuyabildiğin kadar oku dua et olur mu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…