Hatimciler buraya

Nİranin adım Mesude bak ben arkadas getiririm sana sen sayıyı düşünme biz şimdiden verelim cüzleri ama bı tarih veririz o zaman başlarız okumaya sen şimdiden isteyen arkadaslara vermeye basla bence kimi oluyo kimi olmuyor herkes sırasını ve cüzünü bilsin

şimdi bir şubatta ı başlıycz

kızlarrrrr beni görrüünnn niran bana 1. cuzu yaz ozman yada 1-2 yetiştirmeye calısırım

şimdi bir şubatta ı başlıycz

Evet bencede oyuğun esra 1 Şubat'a kadar yerleri dağıtalım bir haftada bir cüz verelim önce bı ölçelim eğer yetiştirilirse iki cüz olarak artırırız cogu anne çalıştığı icin kimseyi zorlamadım diyorum

kızlar vakit kaybetmeden başlayalım diyorum ben.. akşam vakti girdi namaza gidicem namazdan sonrada başlayayım diyorum evimdede değilim her vakit rahat giremiyorum nete bana verin cüzümü de ben gidem :)

mesudecim aşağıda cüzleri yazdım 14. cüze kadar geldik.. bu hafta pazartesine kadar bi hatim yapamayız..bide kimin niyetine olsun herkes kabul ederse minikuş ve merveyi söylemiştim ilkin ne dersiniz...ay bi akıl verin nasıl yapalım 3 cüz ağır olur bir haftada öle bile yetmiyo
kızlar herkese 2 cüz verdim olur mu

mucizem 1. ve 2. cüz
yayy 3. v 4. cüz
miracle86 : 5. ve 6. cüz
esra_ogt: 7. ve 8. cüz
niran: 9.ve 10. cüz
ranana: 11. ve 12. cüz
hully: 13. ve 14. cüz

muuuuuuuuuuciiiiiiiiiizeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmm sana 1 ve 2. cüzü verdim değişiklik olmaz artık burdan takip ederiz durumları

ben yetiştirmeye çalışacagım hemen başlıyorum ozman...

bana uyar.diğer sayfadada bilgilendirin gelenler olur daha. 7-8 kişi daha olsa biter pazartesiye kadar.

muuuuuuuuuuciiiiiiiiiizeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmm sana 1 ve 2. cüzü verdim değişiklik olmaz artık burdan takip ederiz durumları

Allahım çok mutlu ve çok heyecanlıyım Allah razı olsun nirancım zaten boşuna kanım kaynamamıştı sana :):) öpüyorum canım seni güzel yanaklarından minikkuş ve merve için başlıyorum ben hadi bismillah hayırlı ve uğurlu olsun :)

evet canım 2 cü iyi üç cz ağır olr çoğumuz çalışıyoruz bene aşam balarım

kızlar ben sonradan gördüm cüzleri ayarlarken siz bölüşmüşsünüz kusura bakmayın bende sırayla yazıyodum isimleri deftere... ayarlayana kadar kaçırmışım..eğer itiraz eden varsa hemen düzeltelim

bence ii :) ellerine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…