Hatimciler buraya

Tamam cnm 20. Cüzü de sen al Allah kabul etsin eğer yetistirenilirseniz bir tane daha isteyebilirsin

arkadaşlar haftada kaçar kişi için okuycaz cüzleri ben dün başladım çok şükür

Esracim sayımız co o yüzden ben ikişer diye yapalım diyorum ki okunmadık kimse kalmasın herkes faydalansın siz ne derseniz

Esracim sayımız co o yüzden ben ikişer diye yapalım diyorum ki okunmadık kimse kalmasın herkes faydalansın siz ne derseniz

bende onu diyecekti caınım benim gerek ikişer gerekse üçer yapalım herkese indirlsin hatim

Tamam cnm 20. Cüzü de sen al Allah kabul etsin eğer yetistirenilirseniz bir tane daha isteyebilirsin

Kızlar benim çalıştığım yerde birisi var ona bahsetmiştim bende 1 cüz okurum dedi. Sanırım sıradaki cüz 22.cüz. Ona vereyim mi ne dersiniz?

Esracim seninle aynı dusuncedeyim saglık sorunu olanlara bı hatım baska şey isteyenlere bı hatım diye okuyalım niyetleri aynı olan arkadaslara bir okuyabiliriz zaten anca okuruz gibime geliyor

Sevcey cnm tabi ki verebilirsin minikus ve Merve niyetine okuyacak sağlıklı hamişlik olmadı icin sıradaki 22 alabilirsin...

Miracle86 tabi başlayabilirsin cnm

mucizem: 1. ve 2. cüz
yayy: 3. v 4. cüz
miracle86: 5. ve 6. cüz
esra_ogt: 7. ve 8. cüz
niran: 9.ve 10. cüz
ranana: 11. ve 12. cüz
hully: 13. ve 14. cüz
taliaa annesi : 15. cüz
nurlum: 16. ve 17. cüz
butunduamvesenam: 18. ve 19. cüz
Sevcey : 20. Cüz
Miracle86 : 21. Cüz
Sevceyin arkadaşı: 22. cüz

evet tatlım iyi olur valla Rabbim hepimizin evlatlarına sağlık versin sizde upraşıyorsunuz Allah raz olsun canım

kızlar herkese günaydın maşallah sayımızda artıyo...iide okuyoruz bende bi kısmını okudum bitirince yenisini alırım inş.
arkadaşlar haftada kaçar kişi için okuycaz cüzleri ben dün başladım çok şükür
eğer bişi kaçırmadıysam esracım her hafta birine okunacak...18 hafta var hazirana kadar..herkese okunur..

ranana ikişer derken ikişer üczmü yoksa haftada iki kişiyemi anlamadım yaw

bide kızlar niyetler illa bebek olması lazım değil başka sıkıntısı olan ona niyet eder...bide acil durumu olanlara herkese uyarsa öncelik veririz daha makbul olur.
ben güncellemeleri yapıyorum

evet tatlım iyi olur valla Rabbim hepimizin evlatlarına sağlık versin sizde upraşıyorsunuz Allah raz olsun canım

Bencede iyi olur:))) cnm ne demek ya canı gönülden yapıyoruz inanki herkesin bebişi iyi olsun sağlicakla doğsun yeter bize biri sıkılsa üzülse bizim canımız yanar bizde üzülürüz kimse üzülmesin herkes mutlu olsun biz birbirimizi ne gördük ne tanıyoruz ama burda gönül dostları olduk aynı seyleri yasıyoruz gönül dostu Allah dostu demek bı nebze katkım oluyorsa ne mutlu bana:))) hepinizi cok cok seviyorum iyi ki kk dayım

[SUB][/SUB] Cnm bak ne yapalım sen Haziran annelerindeki gibi bı liste yap herkesin ismini sırayla yaz kimin sırası gelirse niyeti ne ise ona göre okuyalım hemde kime klinik okunmasını belli olur ilk sıraya minibüsü ve Merve'yi eklersin sırası ile okuruz ikişer dediğimde cüz olarak degil de kisi olarak diyoruz...

canım haftada iki yada üç olsun çünkü duruumuz giderek ağırlaşabilr her zaman bu tempoda okuyamayabiliriz o yüzden kise kalmasın tabiki öelik eriririz arkadaşlara benimdebebeğimin ağıından ayri bir isteğim yok

evet ya
dogru soluosn
daha mantıklı
bıde herhangı bır sebeptn dolayı okuyamayan olursa haber versın
onun yerıne bırımız okuruz
atlamamıs olurz

o zaman kızlar bebeğin doğacağı muhtemel tarihe göre sıraya koyayım o sırayla kişilere okuyalım.. ama haftada birden fazla hatim yapabilirmiyiz ki

biz seni çok seviyoruz canım bende yiki kkdayım

KIZLAR ben de istiyorum ama Arapca okumayı bilmiyorum, latin harflerden okusam da olur mu acaba?

KIZLAR ben de istiyorum ama Arapca okumayı bilmiyorum, latin harflerden okusam da olur mu acaba?

Cnm tabi olur türkce mealini dahi okuyabilirsin Allah kabul etsin 23 cüz senin

Sagol esracim:)))

Hullycim Hosgeldin inşallah Rabbim kabul eder niyetiniz iyi

Niran olur öyle yapalım ama haftada bir hatım anca okunur diye düşünüyorum bakalım duruma göre bakarız kisi sayısı artarsa olabilir ama suanda mümkün olmayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…