Hatimciler buraya

Kızlar Allah kabul etsin.
Detaylı şekilde nasıl olacağını anlatırsanız,benim bir yakınım var kendisine anlatayım katılabilir belki.

Bir de bebek için olması şart mı kendisinin farklı büyük bir sıkıntısı var.

şimdibir haimi nedar sürede okuycaz veayc değiştirmekçok iy fiki bttikten snracüzleri

1 hatimi ne kadar sürede okuyacağımız kişi sayısına bağlı.haziranda olduğuna göre doğum 4 ay içinde hepimizin bitmesi gerek.şubat 1 e kadar kişi sayısı belli olsun başlayalım bence.yada şimdi katilan kişilere birer cüz verelim sonra katilanlara kalanları dağıtırız sizce uygun mu?

hatim yerine salati tefriciye olsa daha iyi olmazmıydı her hafta biri için çekerdik

1 hatimi ne kadar sürede okuyacağımız kişi sayısına bağlı.haziranda olduğuna göre doğum 4 ay içinde hepimizin bitmesi gerek.şubat 1 e kadar kişi sayısı belli olsun başlayalım bence.yada şimdi katilan kişilere birer cüz verelim sonra katilanlara kalanları dağıtırız sizce uygun mu?

yaycım sana katılıyorum nce başlayalım eklemeler oldukç cüz verelim

Kizlar ben okumasini bilmedigimi soylemistim anne. Biliyor fakat onada sormam gerek okurmu diyeBazen kendisini naza cekebiliyorda hastayim fln diye sornadan almayim ben.

hatim yerine salati tefriciye olsa daha iyi olmazmıydı her hafta biri için çekerdik

canım hatim belki uzun ve biraz zor ama sonuçta Kur'an...tefriciye için sayı önemli değilmiş yani türkçedende herkes okuyabilir bence...o yüzden bana hatim daha güzel olur gibi geldi..ebrusen sende katılsana...eğer okumayı biliyosan

Ayda 1 hatim bitirilip kişi sayısına göre cüz mü dağıtılacak.O na göre bilgi vereyim.

nurlum ona daha karar vermedik kişi sayısı belli olunca muhtemelen bi şekle girecek sayımız artarsa haftada 1 hatim bile bitirebiliriz diye düşünüyorum..herkes fikrini söyler ona göre hep birlikte bi karara varırız..

yaycım sana katılıyorum nce başlayalım eklemeler oldukç cüz verelim

evt başlayalım cüzünü bitiren haber verir.başka okur.ayda 1 hatim indirirsek yetişmez hazirandan önce hepimizin bitmesi gerek.olmazsa çevremizdekilerdende yardım isteriz.

niran aşkolsun insan bir haber verir :):) beni es geçmeyin kızlar bende varım.. nirancım o arkadaşlar kim durumları ne sadece hatim değil namazlarımızdada dua edelim (yani kılanlar)...

canım hatim belki uzun ve biraz zor ama sonuçta Kur'an...tefriciye için sayı önemli değilmiş yani türkçedende herkes okuyabilir bence...o yüzden bana hatim daha güzel olur gibi geldi..ebrusen sende katılsana...eğer okumayı biliyosan

biliyorum ama cok hızlı değilim ve 2 tane niyetlenmiştim o yüzden bi tane daha yetiştiremem sanırım

hatim derken cüz dağıtacaksın değilmi? niran.... yoksa bir kişi bir hatim zor olur çünkü bende yavaşım henüz kendimede başlamadım çünkü...

Kizlar bence hatım olsun amac Kur'an okumak normalde okuyamiyoruz böyle olursa herkes hem sebeplenmis olur hemde zor gelmez isteyen salavat ta getirebilir ek olarak Kur'an bilmeyenler dert etmesin türkce de hatım oluyor onlara da ayrı bir liste yaparız hem türkce hemde Arapça hatım yapmış oluruz listeyi yapalım sırası ile cüzleri verelim haftada bir cüz verelim kimseye zor gelmedin hem çalışanlarda var aramizda

niran aşkolsun insan bir haber verir :):) beni es geçmeyin kızlar bende varım.. nirancım o arkadaşlar kim durumları ne sadece hatim değil namazlarımızdada dua edelim (yani kılanlar)...
ooo mucizem hoşgeldin sende okumayı biliyosun demek valla sayımız artıyo çok sevindim...

biliyorum ama cok hızlı değilim ve 2 tane niyetlenmiştim o yüzden bi tane daha yetiştiremem sanırım

ebrusen canım walla bende çok öle hızlı okuyamam..benimde ayrıca aylık hatmim ve kendi hatmim var walla Bismillah deyip atladım inş. yüzümüzün akıyla çıkarız..diğer annişler yapalım diyince açtık konuyu...konuyu ben açtım ama benden daha tecrübeli anneler var hatim konusunda onlarla birlikte bi sonuca varırız sende bakarsın eğer yapabilirsen katılırsın güzel olur valla..kız ben bide ders çalışıyom,okula gidiyom nasıl yapacam demiyom.. sende yaparsın valla

ooo mucizem hoşgeldin sende okumayı biliyosun demek valla sayımız artıyo çok sevindim...

tecvitiyle evelallah ortaokuldan da olsa imamhatip mezunuyum :) :) şimdi eşimede söyledim çok mutlu oldu aferin size diyo :)
bana da bir vesile olur bir türlü başlayamamıştım... hadi dağıtalım ozman....

mucizem cüz verilecek haftada 1 veya 2 tane
ranana 1 cüz demişsin sayı şimdilik az o zaman yayy'ın dediği gibi 1 şubata kadar bekleyelim bakalım kaç kişiyiz..sonra her hafta cüzleri değiştirerek veririz.artık tablo yapaıyoz normal msj olarak yazayım en başa bari

arkadaşlar şimdilik burdakilerle başlayalım katılana veririz kalan cüzleri.yoksa zor yetişcek.herkes nirana okuduğu cüzü söyler şimdi herkes bitane alsın.niran bence sen şimdi paylaştır.biz seçersek karışıklık olcak.sen tabloyu boşver evde yap tablonu ordan takip et bizi bilgilendirirsin.

ben 1den başlıyorum olurmu canlarım cıkmam lazım cunku benim...

X