***** HATİM *****

Arkadaşlar öncelikle Allah razı olsun vesile olan ve aracı olanlardan. Bende bir cüz okuyabilirim. Hangisi olduğu farketmez benim için kaç gün içinde okumam gerekiyor belirtirseniz sevinirim

Arkadaşlar öncelikle Allah razı olsun vesile olan ve aracı olanlardan. Bende bir cüz okuyabilirim. Hangisi olduğu farketmez benim için kaç gün içinde okumam gerekiyor belirtirseniz sevinirim
senden de ALLAH RAZI OLSUN CANIM hemen geldin sağolasın cansu kardeşimiz ilgileniyor o yazar şimdi sana

1.cüz gulbera
2.cüz
@AKovser
3.cüz bulut776
4.cüz @lisaa-89 OKUNDU
5.cüz
F Ftszynp
6.cüz Ausencia
7. cüz @hsevda
8.cüz tanecik71
9.cüz (tilavet sevdesi) R rhbtmu
10.cüz
Veson
11.cüz - 12. cüz
G guzbahar
13. cüz (tilavet secdesi) MIRACALP
14.cüz (tilavet secdesi)
15.cüz (tilavet secdesi)
16.cüz (tilavet secdesi) vesselam_
17.cüz (tilavet secdesi)
18.cüz
19.cüz (tilavet secdesi 2 adet )
20.cüz
21.cüz (tilavet secdesi)
22.cüz
Enfal97 OKUNDU
23.cüz (tilavet secdesi) Enfal97 OKUNDU
24.cüz (tilavet secdesi)
25.cüz
26.cüz
27.cüz (tilavet secdesi)
28.cüz
29.cüz
aaynaa
30. cüz (tilavet secdesi 2 adet )
C cansu_tr

C cansu_tr ablası bir gel bak hele sema hanım sağolsun hemen geldi
hoşgeldiniz aramıza süremiz 21 mayıs berat gecesine kadar . sıra bozulmadan 13. cüzü verdim size Allah razı olsun inşallah nice hatimler yaparız hep birlikte

C cansu_tr canım ben 24. Cüzü okudum Allah kabul etsin inşaallah yine eksik kalırsa haber verirsin daha zamanımız var Nasıl olsa okuyabilirim...
canım 22.cüzü almıştın sonra yasin yarım kalmasın diye 23 alayım demiştin ben öyle hatırlıyorum ve o şekilde okundu olarak yazdım . 24. cüzü okudum yazmışsın şaşırdım biraz ben mi yanlış hatırlıyorum acaba

Canım ben yanlış yazmışım kusura bakma 22 ve 23. Cüzleri okudum yanlışlıkla 24 yazmışım iyi ki fark ettin yoksa ben hiç farkında değilim ne yazdığımın

Canım ben yanlış yazmışım kusura bakma 22 ve 23. Cüzleri okudum yanlışlıkla 24 yazmışım iyi ki fark ettin yoksa ben hiç farkında değilim ne yazdığımın
çok şükür canım :) yanlış anlaşılmak sorun değil unuturuz eksik kalır cüz

çok şükür canım :) yanlış anlaşılmak sorun değil unuturuz eksik kalır cüz
Kusura bakma Can'ım ya bu gün bir cüz daha aldım onu da okuyacağım mesaj yazarken geldiğim cüzü yazmışım zaten Yasin suresi herşeyi gösteriyor

hoşgeldiniz aramıza süremiz 21 mayıs berat gecesine kadar . sıra bozulmadan 13. cüzü verdim size Allah razı olsun inşallah nice hatimler yaparız hep birlikte
Kısmetliymişim 13 sayısına hiristiyanlar ne kadar uğursuz desede islam için önemli bir sayı. Yarın okurum ben inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…