Hatice Şendil

Ben övünmek olarak hiç bakmadım olaya.Belki o bahsettiklerin özgüven eksikliğinden de kaynaklanıyor olabilir .

Ben de yazdım arkadaşlarımdan benzettiklerimi ya da insanların benim için dediklerini .
Karameli amber'a benzetmiştim ,periciğimi kristen'a ,berry herhangi birisine benzetmedim ama yüz hatları feci güzel .Bunlar reelde gördüklerim insanlar tabi .

Ben övünmek olarak hiç bakmadım olaya.Belki o bahsettiklerin özgüven eksikliğinden de kaynaklanıyor olabilir .

Ben de yazdım arkadaşlarımdan benzettiklerimi ya da insanların benim için dediklerini .
Karameli amber'a benzetmiştim ,periciğimi kristen'a ,berry herhangi birisine benzetmedim ama yüz hatları feci güzel .Bunlar reelde gördüklerim insanlar tabi .

Açıklama yapmana gerek yoktu ki tatlım:):) Direkt bir kişiyi hedef alarak söylemedim ki, her bölümde okuduğum için bu tarz yorumlar algıladığım biçimi ifade ettim... kötü bir amaç gütmedim, yanlış anlayan olduysa kusura bakmasın... öptüm herkesi yanaklarından:):)

Kabullenilemez durumlar değil ama bunlarla övünmek garip geliyor... bu sadece ''fotoğraraflarla eski anılar yeni düşler'' de değil başka bölümlerde de dile getirilen bir mevzu, sende hak verirsin ki bu kadar dile getirilen bir şey belli bir yerden sonra komik olarak algılanabiliyor... sanki kendi olmaktan sıkılmış insanlar görüyorum, başka birine benzetildi diye fazlaca mutlu olan insanlar, garip geliyor... neden insanlar kendileriyle barışık değil?, kendini neden benzetildiği insan kadar sevemiyor? beğenmiyor? soruları aklıma geliyor yoksa herkes hayatında annesine, teyzesine, ünlü güzel birine, sıradan birine, arkadaşına muhakkak benzetilmiştir...

benide bu kadına benzettiklerini yazdıgım için üzerime alındım ister istemez :) ya şimdi eğri oturalım doğru konuşalım sanada böyle güzel kadınlara benzediğini söylediklerinde mutlaka hoşuna gider bu durumun bence insanın kendisinden sıkılmasıyla, barışık olmamasıyla alakası yok ki tam tersi ben kendime aşırı derecede barışık bi kızım bunuda herkes farkındadır :) neyse canım seninde bakış açın farklı demek ki saygı duymak gerekir :)

benide bu kadına benzettiklerini yazdıgım için üzerime alındım ister istemez :) ya şimdi eğri oturalım doğru konuşalım sanada böyle güzel kadınlara benzediğini söylediklerinde mutlaka hoşuna gider bu durumun bence insanın kendisinden sıkılmasıyla, barışık olmamasıyla alakası yok ki tam tersi ben kendime aşırı derecede barışık bi kızım bunuda herkes farkındadır :) neyse canım seninde bakış açın farklı demek ki saygı duymak gerekir :)

ben yüzünü görmüştüm benzetemedim seni:KK31:

ama sen de kendin güzelsin birine benzetilmek de güzeldir tabi.hele ki güzel birine...

ben yüzünü görmüştüm benzetemedim seni:KK31:

ama sen de kendin güzelsin birine benzetilmek de güzeldir tabi.hele ki güzel birine...

Evet güzel bişey gerçektenn :))teşekkürler buarada :)

Son düzenleme:
valla ben buraya birsey yazdım ama acıklamada yaptım ordan kopmus film heralde yanlıs anlasılmasın art niyet yok diye belirttim zaten benim yorumlarımı bilen birir kimseye boyle konularda takılmıslıgımda yoktur sabah oyle keyfim yerimdeydi benzemedigim ama begendigim bi kadında oldugu icin latife yaptım yoksa isteyen istedigi kisiye benzedigini soyleyebilir benzerde yani cok dogal mesela simdi megan foxun ordan cıkıp mirandanın sayfasına gidip onlarada benzedigimi soyleyebilirim :KK1: bu konuda yazdıklarım tamamen hayal urunudur benimle hicbir alakası yoktur :KK52: anlatabildim umarım:26:

Son düzenleme:
Benim kuzenımde bu kadına benzetıyo kendını:KK1:
saclarının durusu harıc benzemıyo bana gore gercı ama

Bukadar cok kisi bukadına benzetıldıgıne gore demekkı cok sıradan bir tipi var

Bide cok iri at gibi
Sesi oyunculugu berbatt
Hele dizide sinirleninceki yuruyusu korkunc pehlivan gibi

bencede çok güzel ayrıca çok asil umarım birdaha karadğlar dizisindeki gibi bi rol oynamazz dila hanım ona çok yakıştı

hürremcım aynı seyı dusunmusuz :KK1: bu kadını ben de cok begenıyorum

gercekten degısık bır guzellıgı ve cekıcılıgı var .ama sankı yasının kadını

degıl gıbı ,boyle yuzu yaslanmısda makyajla kamufle edıyormus gıbı

genc dınamık bı yuzu yok yaslı gıbı ,ama cekıcı bı bayan .

mesela makyajsız genc bır kadın gıbı duruyor,ama makyajlı gercekten

yasından buyuk duruyor .

burdaki ten rengiyle dizide çok farklı ya bu kadını beyazlatıyolar mı neee :KK33::KK33:

bayılıyorum bu kadına
yüz hatları çok güzel
evet biraz soğuk ama bu ona gizemli bir çekicilik katıyor bence
sırf onun için dila hanımı izliyorum :KK16:

Soğuk duruşuyla çok seksi görünüyor gözüme :)
Ama yaşından çok büyük gösteriyor...

X