Hatice Şendil

benide cok benzetirler bu kadına :KK53: hatta hangi guzel alımlı kadın varsa hepsini kendime benzetirim aynı bennnnn:KK52: sabah sabah egom tavan yaptı saka tabiki lutfen bu yorumu farklı algılamayınız:KK53:

benide cok benzetirler bu kadına :KK53: hatta hangi guzel alımlı kadın varsa hepsini kendime benzetirim aynı bennnnn:KK52: sabah sabah egom tavan yaptı saka tabiki lutfen bu yorumu farklı algılamayınız:KK53:

sen ondan daha güzelsindir :)

Zaten bu sitedeki üyelerin büyük çoğunluğu (okuduğum kadarıyla) hep birilerine benzetiliyorlarmışş...:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben de hem megana hem türkan şoraya hem hatice şendile hem arzum onana hem de ne kadar güzel kadın varsa bezetiliyorum ki sanki hıhh:KK53:

hiçbiri de birbirine benzemiyo ama ben hepsine benzetiliyorum.

güzelim ya kahretsin çok güzelim:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

atmasyon tabi bu yazdıklarım bi kere de bu zevke ben de erişeyim,tadayım dedim:KK37:

....

tatmaz olaydım:KK37:

ben de hem megana hem türkan şoraya hem hatice şendile hem arzum onana hem de ne kadar güzel kadın varsa bezetiliyorum ki sanki hıhh:KK53:

hiçbiri de birbirine benzemiyo ama ben hepsine benzetiliyorum.

güzelim ya kahretsin çok güzelim:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

atmasyon tabi bu yazdıklarım bi kere de bu zevke ben de erişeyim,tadayım dedim:KK37:

....

tatmaz olaydım:KK37:

Seninki biraz ortaya karışık olmuş sanki. :KK53: :KK53: :KK53:

üniversitedeki bir hocam soylemişti bana hatiice şendile ne kadar benziyorsun diye. isim olarak bilmiyordum google da arattırddık sonra resmimle karşılaştırdım gerçekten benzer bir çok yönümüz var. ki hocamdan sonra ailemdeki kişiler arkadaşlarım vs sürekli dila hanım diye seslenmeye başladılar bana bundan dolayı daha bir sevimli buldum kendisini :KK1:
ki bence siyah saç beyaz tene sahip olan bayanlar bir adım öndedir her zaman.

Kimse kimsenin önünde olamaz, herkesin güzelliği kendine.

Guzel ve unlu birine benzetilenler hic garİbime gitmez,gocunmam da...dalga gecilecek bi durum da yok ortada. :))

Son düzenleme:
kk'da kendine güvenmeyeceksin, kendini beğenmeyeceksin, ünlü birilerine benzetilmeyeceksinn çünkü bunlar cok garip tuhaf olamaz yanii imkansızzzzz kabullenilemez durumlarr !! :KK9:

kk'da kendine güvenmeyeceksin, kendini beğenmeyeceksin, ünlü birilerine benzetilmeyeceksinn çünkü bunlar cok garip tuhaf olamaz yanii imkansızzzzz kabullenilemez durumlarr !! :KK9:

Kabullenilemez durumlar değil ama bunlarla övünmek garip geliyor... bu sadece ''fotoğraraflarla eski anılar yeni düşler'' de değil başka bölümlerde de dile getirilen bir mevzu, sende hak verirsin ki bu kadar dile getirilen bir şey belli bir yerden sonra komik olarak algılanabiliyor... sanki kendi olmaktan sıkılmış insanlar görüyorum, başka birine benzetildi diye fazlaca mutlu olan insanlar, garip geliyor... neden insanlar kendileriyle barışık değil?, kendini neden benzetildiği insan kadar sevemiyor? beğenmiyor? soruları aklıma geliyor yoksa herkes hayatında annesine, teyzesine, ünlü güzel birine, sıradan birine, arkadaşına muhakkak benzetilmiştir...

X