Hatice Şendil

fizik zaten on numara.

yüzü de güzel daha ne olsun..:nazar:

bide iyi bi projede görebilsek.

bu kadını ilk gördüğüm andan beri çok beğeniyorum :) özellikle çevremde beni çok benzetenler oldu daha da cok ilgimi çekmeye başladıı :)))

güzel mi değil mi bilemedım sankı yapay bır seyler var. sankı yaşlı bır bayanmışta estetıkle gençleşmiş izlenımı uyandırıyor bende.:44:

güzel mi değil mi bilemedım sankı yapay bır seyler var. sankı yaşlı bır bayanmışta estetıkle gençleşmiş izlenımı uyandırıyor bende.:44:

hürremcım aynı seyı dusunmusuz :KK1: bu kadını ben de cok begenıyorum

gercekten degısık bır guzellıgı ve cekıcılıgı var .ama sankı yasının kadını

degıl gıbı ,boyle yuzu yaslanmısda makyajla kamufle edıyormus gıbı

genc dınamık bı yuzu yok yaslı gıbı ,ama cekıcı bı bayan .

mesela makyajsız genc bır kadın gıbı duruyor,ama makyajlı gercekten

yasından buyuk duruyor .

Eklentiler

• $561143_10151113675788234_655717818_n.jpg
    $561143_10151113675788234_655717818_n.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 124
  • $600053_10151107757688234_732237867_n.jpg
    $600053_10151107757688234_732237867_n.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 141
bu kadını ilk gördüğüm andan beri çok beğeniyorum :) özellikle çevremde beni çok benzetenler oldu daha da cok ilgimi çekmeye başladıı :)))

aaa evet semıramıscım ;sen dıyınce dıkkatımı cektı senın yuz seklın andırıyor

bu kadını .goz yapın ve dudak seklın cok benzıyor gercekten .

ama sen bı ara fahrıye evcene benzetıldıgını soyluyordun ,bak onu

hıc benzetmıyordum alakanız yok fahrıyeyle ,ama bu kadının yuz

seklı gercekten anımsatıyo .

Beğenmiyorum.
Bir de oyunculuk yapmasa çok iyi olacak çünkü gram yetenek yok.
Ancak poz veriyor. Kütük gibi , mimiksiz bakıyor öyle.

üniversitedeki bir hocam soylemişti bana hatiice şendile ne kadar benziyorsun diye. isim olarak bilmiyordum google da arattırddık sonra resmimle karşılaştırdım gerçekten benzer bir çok yönümüz var. ki hocamdan sonra ailemdeki kişiler arkadaşlarım vs sürekli dila hanım diye seslenmeye başladılar bana bundan dolayı daha bir sevimli buldum kendisini :KK1:
ki bence siyah saç beyaz tene sahip olan bayanlar bir adım öndedir her zaman.

aaa evet semıramıscım ;sen dıyınce dıkkatımı cektı senın yuz seklın andırıyor

bu kadını .goz yapın ve dudak seklın cok benzıyor gercekten .

ama sen bı ara fahrıye evcene benzetıldıgını soyluyordun ,bak onu

hıc benzetmıyordum alakanız yok fahrıyeyle ,ama bu kadının yuz

seklı gercekten anımsatıyo .

ben binbir surat gibiyimm kız zaten her önüne gelen birilerine benzetiyor :KK70: fahriyeyide cok duydum ama en cokta sevgilim benzetmişti bi filmi vardı ya aşk tutulmasıydı sanırım o filme gitmiş ne cok benziyo ya falan demiş özellikle makyajsız halimin ona daha cok benzediğini söylüyodu :) sağol canım bu kadını andırmak bile beni mutlu eder ilk gördüğüm andan beri hayranım çünkü :)

hem Türkiye'de hem de Avrupa'da güzelliği tescillenmiş bir kadın..Miss Europe yarışmasında üçüncü oldu :) gerçekten çok güzel bir bayan özellikle Karadağlar dizisinde muhteşemdi..

yüzü biraz soğuk sanki dimi :))

heheheh valla canım, Hatice'ciğim bin bir surat :) bir bakıyorsun taş hatun diyorsun bir bakıyorsun idare eder diyorsun :) ben bu son dizisinde kendisini bir hayli çökmüş gördüm ama yine de güzel kız :) soğuk olsa da yüzü güzel :)

X