Hatalı mıyım? Adım atmalı mıyım?

Vitamin kullanabilir dinc olmasi icin doktoru kabul etmiyorsa daha kolay birsey onerin. Tavsiyenizi vermissiniz devamina annesi gibi davranmissiniz.

Dusuncelerine deger vermediginden degil tamamen kendiyle alakali bir durum. Gitmemesini kendi uzerineze cekmeniz cok gereksiz olmus.

Bence bekleyin seven adam zaten arar.
Aramazsa da herşey ortada zaten.

Yoğunluk yüzünden öyle imiş tatlım sen o un iyiliğini dusunmussun o anlamamis klasik erkek tipi ha arama konusuna gelince bı mesaj at arama bakalım dönecek mı he atmak istemezsen atma tabi sevgilikte bunlar çok fazla olan şeyler valla kendini hatırladım seni okurken bende öyleyim maalesef sen gene bı mesaj at sonuçta çok yoğun çalışan biri dönerse sana sadece mesajlas ilk aramayı o yapsın yine gene açarsın konu yeniden bı daha konusuruz

Bence görüşme rutininize yeni bir kural ekleyin, o telefon açılmıyorsa bin kere aramayın o görünce arasın. Müsait değil ki bakmıyor. 30 yaşındaki adama ne olacak yahu. Ne bu telaş.
Uykulu oluşunda da mevsimseldir, rahat bırakın uyusun istediği kadar. Size şikayet ediyorsa yorgunluğundan derdini paylaşıyormuş adam. Noluyor yani makale göndermeler, doktora git baskıları. Bence fazla müdahele ediyorsunuz.
Özrü siz dileyip adım atmanıza gerek Yok, isterse kendi dönsün, konuştuğunuzda fazla üstüne geldim dersiniz olur biter.

Ama uyuyakaldı diye tavır yapmıycaktım ki ben. O gecenin sabahında aradım işte daha konusamadan o tavırla karsıladım.

Uyku konusuna gelince surekli bu konuda baskıda degılm ben. Sonuncuda iki kere konustum bu konu hakkında, bir de daha once laf arasında bir kere sadece. Ben de Çözüm yoluna gitmek için birseyler yapmak istedim sadece.

Şimdi düşününce bes dk sonra aramayıp onun aramasını bekleseydim diyorum ama yine de boyle bir terskemeyi haketmiyorum. Bilmiyorum ama saygısızca terbiyesizce geldi bana. Yani otomatik mesaj da atabilirdi. Ya da bu şekilde mi konusması gerekiyor.

Ama daha once bir defa daha uyuyakalmıştı ve ben bİr kere aradım acmayınca aramamıştım bir daha. Sonra sabah uyuyakalmışım deyince ben de merak ettim dedim. O da sakayla karısık nasıl merak etmek bir kere aramışsın dedi. Ben de illa 15 kere mi aramak lazım dedim merak etmek için, o da ben olsam arardım, merak eden on on bes kere arardı dedi.

Ben de bu sefer merak edince ki o aradan baya zaman gecmiş ti, aradım bu kadar yani.

Ayrıca onun uyku saatlerine karışmıyorum. Ama on ıkı saat te uyusa yorgun oldugunu gorunce bir sorun var diye düşündüm. Çünkü hastalık belirtisi de olabiliyormuş bu durum. O yuz den son sefer biraz fazla bastırdım. Hataymış

Fazla evham yapmışsınız bencede. Her uyku hali hastalık belirtisi olmaz. Canı sıkkındır, mevsim geçişidir, yorgundur, yoğundur, tembellik yapmak istiyordur. Üstelemeye gerek yokmuş.
Hele de makale göndermeler falan :)

Daha önceki yaşanmışlığınız için bir şey diyemem, karakter meselesi sanırım. Telefonu açmadığımda ard arda arayana çok gıcık oluyorum. Hele de açtığımda ölüm kalım değilse mesele merak ettim vs cok gereksiz geliyor.
Neyse yine de siz aramayın. Anlattığınızdan fazlası yoksa işi bittiginde aramalıydı, ortada üslup hatası da var.

3gundur hic mi haberlesmiyorsunuz yoksa mesajlasiyorsunuz ama arama mi olmuyor?

ayrılmak için bahaneler üretiyor seni

seni bıktırmak sonra kavga kopacak ve sen bitti bu iş diyeceksin ve bu ilişki bitmiş olacak

eğer sen aramazsan ki arama zaten , o seni sanırım hiç aramaycak.

Tek takıldığım uyuyabilirim diye haber vermeden uymuş olması.
Esefle kınıyorum nasıl yapar bunu.

Çok baskı yapmışsın. Ben olsam illallah derdim.

Sevgilinde de bi tuhaflık var gerçi. Başka bir şeylerin yolunu yapıyor olmasın?

Sana tavsiyem hiç oralı olma. Arama, mesaj atma. Gerçek niyeti ortaya çıkar nasıl olsa. Hakkında hayırlısı.

Tek takıldığım uyuyabilirim diye haber vermeden uymuş olması.
Esefle kınıyorum nasıl yapar bunu.
Siz biraz ironi yapmışsınız ama, burda sorun olan onun haber vermeden uyumadı degıl ki. Ben sabah aradığımda nasıl beni akşam aramadan yazmadan uyursun demiycektim. Sitem falan da yapmıycaktım. Tek amacım iki gündür dogru duzgun konusmamışız, arayıp konusmaktı. Yani aksam konusmamışız, on kere de ara mısın seni belli ki merak etmişim konusmak istiyorum. İnsan ne arayıp duruyorsun diye tersler mi. Daha once hiç yapmadığı birsey cok kırıldım acıkcası. Siz olsanız kırılmazmısınız.

Şahsen ben ısrarla aramam. 1-2 kez ararım cevap vermezse dönüşünü beklerim.
Bir de ne düşündüğünü siz daha iyi bilirsiniz.
Mesela eşimi bazen ararım müsait olmaz, red eder yada açıp acil değilse sonra konuşalım der kapatır.
Sonra işe dalar unutur, ben onun fıtratını, huyunu bildiğim için buna tepki göstermem.

Madde kullanıyor olabilir mi? Arkadaşımın erkek arkadaşı da aynı şekildeydi meğer uyuşturucu madde kullanıyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…