Hata mı yaptım?

sevgiliniz corludaysa istanbul yazmaniz daha mantikli olurdu .3 yil tayin isteme sansiniz da yok.karsilikli iliskinizi gozden cikarmissiniz gibi geldi
Hayır çıkarmadım ben şöyle düşündğm şuan çalışmıyor. 1 yıl iş bulmayla uğraşsa bir yıl tanışma nişan derken zaman geçecek diye düşünmüştüm. Yardım et bana beraber yapalım dedim.uzak olursa nişan düğün yapmamız gerekir dedim. Yanaşmadı.

Sevgili mevgili boş iş de, ben neden İstanbul şansınız varken Doğu tercih ettiniz anlamadım. Çok büyük bir hata sosyal açıdan. Daha da ileriye gitmek varken geri geri yürümeyi tercih etmişsiniz bir kadın olarak. Uzak mesafe ilişkileri zaten doğru ve sağlıklı değil. Yanlış kişi bu adam.
Çok pahalı bir şehir diye

İstanbula bakmış orda da güzel yerler yoktu.Bu doğudakiler batıya yerleşiyo niye size doğu kalıyo diyo bana buna ne yorumunuz olur

Ee desin napalım? Adamın kendi düşüncesi kendi tercihi. Adam doğuya dair fikrini söylemiş açıkça. İstemiyormuş doğuda yaşamak. İklimi kültürü uyumlu gelmemiştir.

En başında da fikrini açıkça belirtmiş, sizde kendinize göre tercih yapmışsınız. Siz belki ondan beklentileriniz farklı olabilir ama yapacak bir şey yok. Adam size söz vermemiş yalan söylememiş.

Burada yazılan "sevseydi peşinden gelirdi" gibi şeylere inanmayın. Öyle batıdan doğuya, ya da doğudan batıya taşınmak kolay iş değil. Herkesin hayatının kendi dengeleri var.

Belki hakkınızda hayırlısı budur. Sonuçta aranızda bir söz vs de olmamış. Bu taşınma tayin işini illa doğu batı diye düşünmeyin. Sizin de hatanız yok. Siz de kendi hayatınıza göre tercih yaptınız.

İstanbul'a yazmamakla iyi yapmışsınız her gün haberlerde görüyoruz çok fazla kira hayat pahalılığı ve İstanbul'un kalabaligi trafiği daha neler neler gibi problemleri var yani bide öğretmen maaşları da gayet ortada siz kendine ne daha doğruysa onu yapın bence
Birikim yapmak istedim ben

Bende sizin meslektaşınızım. 3 yıl sonra matematik öğretmeni istediği yere atanır. Yer değiştirmelerde şanslı bir branştır. Çok puan istemez. Sevgiliniz neyin kafasını yaşıyor. Çalışan Zeki devlet memuru kadını bulmuş sizi mi eleştiriyor ? Lütfen kendinize bunu yapmasına izin vermeyin. Ayrıca İstanbul da sadece yaşardınız. Kira ve geçimden gözünüzü açamazdınız. Bence yol yakınken önünüze bakın. Ayrıca Şanlıurfa çok güzel. Çok güzel yapmışsınız. Siz şu mutlu gününüzü mahvetmesine sakın izin vermeyin. Orada çok güzel gezi turları olur onlara katılın tadını çıkartın. Ve lütfen !!!! Kendinizi değersiz görmesine müsade etmeyin. Siz kendinize değer verirseniz ancak karşınızdaki değer verir
Berbat hissediyorum

Hayır çıkarmadım ben şöyle düşündğm şuan çalışmıyor. 1 yıl iş bulmayla uğraşsa bir yıl tanışma nişan derken zaman geçecek diye düşünmüştüm. Yardım et bana beraber yapalım dedim.uzak olursa nişan düğün yapmamız gerekir dedim. Yanaşmadı.
yardim etmesine gerek var mi orayi yazmak istememissiniz o da urfayi istememis .ben sevgilinizi hakli buldum biraz acikcasi

Kızlar merhaba.Ben matematik öğretmeniyim. 4 yıllık bir ilişkim vardı.Ben Balıkesir’deyim o Çorlu’da uzun zamandır da mesafeden ilişki yürütüyoruz.Bugün atandım.Şanlıurfa Siverek’e. Tercihlerde yardım etmedi.Doğu yazacağımı biliyordu. Doğuya gitmemi istemiyordu önyargısı var.Ben de İstanbul yazmak istemedim pahalılık ve deprem riskinden dolayı.Tercihlerde yardım etmemesi çok kırdı.Sonuçlar açıklanınca da söylediğimde hevesim kursağımda kaldı.Urfada yapamayacağımızı vs ima etti.5 yıl zorunlu hizmet görevim var ama eş durumundan 3 yılda falan tayin isteyebiliyorum. Yanımda olmasını bekledim.Gelirim evleniriz orda yaşarız gibi.Dediği şey ben bu yaz nişan yaparız diye düşünüyordum yakına gelseydin.Doğuda seni ne cezbetti. Böyle şeyler söyledi.Ben İstanbul yazmayarak mesafeyi arttırarak hata mı ettim?
Doguya gidersen belki cok daha iyi merhametli bir adama denk gelirsin.boyle onyargili irkci insanlardan nefret ediyorum gitsinde insanlik gorsun.dogma buyume istanbulluyum 4 sene mardinde kaldik gorevden dolayi.millet bana gitme etme yapamassiniz dediler onlar şoyle boyle deiler korka kork gittim.bi gittimki ne gideni aç birakiyorlar ne bizim gibi sinirlililer. Ben ordaki merhameti ordaki tahammulu sabri misafirperverligi hicbiryerde gormedim.3 senedirde corludayim.ölsem yan komsum yedimi verdiklerinde anca anlar. Ben onyargili degilim orayida yasadim gordum burayida yasiyorum goruyorum.iciniz rahat olsun gidin.mutlu olmama sansiniz yok.net soyluyorum.ama kendi kendinize zehir ederseniz hatali yaptim kotumu yaptim diye.alisamassiniz. alisin sevin. İnanin guzel bir memleket.

Doguya gidersen belki cok daha iyi merhametli bir adama denk gelirsin.boyle onyargili irkci insanlardan nefret ediyorum gitsinde insanlik gorsun.dogma buyume istanbulluyum 4 sene mardinde kaldik gorevden dolayi.millet bana gitme etme yapamassiniz dediler onlar şoyle boyle deiler korka kork gittim.bi gittimki ne gideni aç birakiyorlar ne bizim gibi sinirlililer. Ben ordaki merhameti ordaki tahammulu sabri misafirperverligi hicbiryerde gormedim.3 senedirde corludayim.ölsem yan komsum yedimi verdiklerinde anca anlar. Ben onyargili degilim orayida yasadim gordum burayida yasiyorum goruyorum.iciniz rahat olsun gidin.mutlu olmama sansiniz yok.net soyluyorum.ama kendi kendinize zehir ederseniz hatali yaptim kotumu yaptim diye.alisamassiniz. alisin sevin. İnanin guzel bir memleket.
Ona hiç şüphem yok ben ilişkiyi bitirecekmişim ben hata yaptım hissi oluşturdu bende

Birikim yapmak istedim ben
Gerçek sevgi böyle tek taraflı değil canım osadece kendini düşünmüş bekar birkadinin İstanbul gibi bir şehirde yaşaması kolaymış gibi maşallah güzel bir mesleğin var önüne bak daha neler olur kim bilebilir belki de iyide burayı seçtim diyeceksin sevgiden önce saygı ve huzur unutma evlenince aşkın üç ayda bitiyor seviyesiz ve saygısız kocaya

6 senelik mesafeli ilişkim oldu üstüne 3 sene ayrı kalmak ben istemezdim sanırım ama siz iyi etmişsiniz iş önemli. İstanbulda kirada yaşayamazdınız zaten. O da anlar umarım.

Öğretmen bir arkadaş bulurdunuz yanınıza. İstanbul'da yaşayan çoğu çalışanın ev arkadaşı var şu anda.

6 senelik mesafeli ilişkim oldu üstüne 3 sene ayrı kalmak ben istemezdim sanırım ama siz iyi etmişsiniz iş önemli. İstanbulda kirada yaşayamazdınız zaten. O da anlar umarım.
Biletlere baktım istanbul bileti 550ye bile var atlar giderim görmeye benim için problem değil bunlar ayrılık sebebi de değil ben hayatımızı düzene sokalım düğün dernek için para lazım diye düşünüyorum ailem varlıklı değşl ki

Hayır bana böyle bir şey demedi.Hatta tercihler başlamadan önce dedim ki uzağa gidersem görüşmek zor olur nişan düğün bişeyler yapalım dedim.Bana kısmet dedi.
Hayırlı uğurlu olsun atamanız öncelikle❤️

siz plan yaparken kısmet diyen, şimdi planın aksadığını iddia edip afra tafra yapıyor. Ayrılası varmış asssssla gardınızı düşürmeyin yolu gösterin derim.

O kim ki? Çok sinirlendim şu an. Siz atanmanıza sevinemeden, müjdenize doyamadan; bu adamın yüzünden derde gama düştünüz.

Ben olsam dönse de asla barışmam.

Doğu size mi kaldı lafa bak. Yer beğenmeyecek durumda mı kendisi ne iş yapıyor çok merak ettim. Doğulu değilim ama doğunun nesi var? Kaldı ki doğuyu beğenmemesini de geçtim bundan ziyade tavrı aşırı sinirlendirirdi beni. Dürüst falan da değil ayrıca dürüst olsa size kısmet diyip de gelecek planı var gibi davranmazdı.

Neyseee asıl önemli konuya geleyim:

Hayırlı olsun öğretmenimm :KK19: :KK36:

X